Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

3 godziny temu, zbinigew88 napisał:

 

Najlepiej tysiąc! A i tak będziecie mieć dalej "allegrowe" komentarze do "wycen". Nic się nie zmieni, poza tym, że teraz Klient na wycenę będzie czekał dwa tygodnie zamiast dwa dni. Zapewne spadnie przez to liczba zamawianych wycen...

 

Więc sobie podniosą ich cenę, aby to skompensować ;-)

 

Nie wyobrażam sobie, że ktoś się rejestruje na AM jako nowy użytkownik i ma dokonywać wyceny za którą ktoś płaci.

Zarabiałeś na tym, że tak płaczesz ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minut temu, zabaco napisał:

 

Nie wyobrażam sobie, że ktoś się rejestruje na AM jako nowy użytkownik i ma dokonywać wyceny za którą ktoś płaci.

Zarabiałeś na tym, że tak płaczesz ?

 

 

Ty tak poważnie czy dla jaj?

A w czym nowy użytkownik ma być gorszy od Ciebie?

Znam parę osób które nie mają konta w AM a swoja wiedzą przewyższają nas wszystkich razem tu wziętych...I mają byc dyskryminowani tylko dlatego że są nowi?

Ale za to mogą bez problemu dołączać do aukcji napychając kase AM ?

Skoro nowi użytkownicy nie mieli być dyskryminowani w aukcjach to i w wycenach nie powinni.

 

A między Bogiem a prawdą wyceny powiny być usunięte zamiast ogloszeń. Te były bardziej przydatne...Zostawienie wycen był pewnie po to aby cichaczem obciąć wyceniającym kasę za wyceny...Bylo 1.23 brutto a jest 1,00 brutto...

Łapska po kasę wyciągaja gdzie tylko się da...

:P

 

 

 

 

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Bazyli napisał:

 

Ty tak poważnie czy dla jaj?

A w czym nowy użytkownik ma być gorszy od Ciebie?

Znam parę osób które nie mają konta w AM a swoja wiedzą przewyższają nas wszystkich razem tu wziętych...I mają byc dyskryminowani tylko dlatego że są nowi?

Ale za to mogą bez problemu dołączać do aukcji napychając kase AM ?

Skoro nowi użytkownicy nie mieli być dyskryminowani w aukcjach to i w wycenach nie powinni.

 

A między Bogiem a prawdą wyceny powiny być usunięte zamiast ogloszeń. Te były bardziej przydatne...Zostawienie wycen był pewnie po to aby cichaczem obciąć wyceniającym kasę za wyceny...Bylo 1.23 brutto a jest 1,00 brutto...

Łapska po kasę wyciągaja gdzie tylko się da...

:P

 

 

Piszesz o jakiś skrajnych przypadkach.

I piszę poważnie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Bazyli napisał:

A między Bogiem a prawdą wyceny powiny być usunięte zamiast ogloszeń.:P

 

Nie korzystałem z jednego ani drugiego, więc nie zauważyłem różnicy, ale jeżeli jest tak jak piszesz, że ogłoszenia usunięte, a wyceny zostały to niezłe kuriozum. :blink:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kangur napisał:

Nadal można wyceniać czyjeś domeny na AM?

U mnie to wystąpiło 2015-03-24.

Było to dla mnie karygodne. A jeśli jest nadal to nadal karygodne jest.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minut temu, zabaco napisał:

Piszesz o jakiś skrajnych przypadkach.

I piszę poważnie. 

 

Piszę o każdym przypadku w którym ktoś nowy ma być w jakikolwiek sposób dyskryminowany. Bez względu na to skąd i dlaczego się wziął w AM.

A już kuriozum jest że do wyceny mogę dodać KAŻDĄ domenę nie będąc jej abonentem...

Pecunia non olet.

:P

 

Każdego dnia zauważam że z serwisu przyjaznego domainerom robi się najbardziej pazerny domenowy serwis...

 

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Bazyli napisał:

 

Piszę o każdym przypadku w którym ktoś nowy ma być w jakikolwiek sposób dyskryminowany. Bez względu na to skąd i dlaczego się wziął w AM.

 

 

To proponuję Ci zrobic swój serwis i ustalać swoje zasady. 

Skoro Ty nie widzisz problemu w tym żeby nowi użytkownicy mogli wyceniac domeny to ja nie mam więcej pytan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, mirekm napisał:

Was też losowo (najczęściej po wpisaniu czegoś w wyszukiwarkę) wylogowuje?

Mnie jeszcze nigdy tak tam nie potraktowano.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Kangur napisał:

Mnie jeszcze nigdy tak tam nie potraktowano.

Może widzą, że wszystko trzymam u konkurencji i dlatego :)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na AM mam wystawioną tylko jedną domenę dotyczącą technologii LED, planowałem dodać jeszcze kilka domen z branży budowlanej. Po wprowadzeniu nowej wersji serwisu, od kwietnia statystyki odwiedzin spadły o ok. 80% i 0 ofert lub wiadomości email.

Jak to możliwe, że przez okres 2 lat do marca 2019r. liczba odwiedzin sięgała 800-1200/miesięcznie i raz na miesiąc dostawałem wiadomość email odnośnie domeny lub ofertę (było 38 obserwujących), a od kwietnia statystyki to ok. 200/miesięcznie (z tendencją spadkową) i żadnego zainteresowania (ofert, wiadomości email) ?

Możecie polecić konkurencyjną, przejrzystą i sprawną platformę do wystawienia domeny na sprzedaż ?

Edited by gimmesomo
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, gimmesomo napisał:

Na AM mam wystawioną tylko jedną domenę dotyczącą technologii LED, planowałem dodać jeszcze kilka domen z branży budowlanej. Po wprowadzeniu nowej wersji serwisu, od kwietnia statystyki odwiedzin spadły o ok. 80% i 0 ofert lub wiadomości email. Jak to możliwe, że przez okres 2 lat do marca 2019r. liczba odwiedzin sięgała 800-1200/miesięcznie i raz na miesiąc dostawałem wiadomość email odnośnie domeny lub ofertę, a od kwietnia statystyki to ok. 200/miesięcznie (z tendencją spadkową) i żadnego zainteresowania (ofert, wiadomości email) ?
Możecie polecić konkurencyjną, przejrzystą i sprawną platformę do wystawienia domeny na sprzedaż ?

 

Premium.pl

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, gimmesomo napisał:

Możecie polecić konkurencyjną, przejrzystą i sprawną platformę do wystawienia domeny na sprzedaż ?

Ja mam nieco inne pytanie, czy znacie platformę która umożliwia wypłatę na brytyjskie konto w Revolut i naturalnie można tam sprzedawać polskie domeny?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 godzin temu, Pan_Grzegorz napisał:

Ja mam nieco inne pytanie, czy znacie platformę która umożliwia wypłatę na brytyjskie konto w Revolut i naturalnie można tam sprzedawać polskie domeny?

 

A ti, ti, ti! I see what you did there! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.05.2019 o 15:37, lufthansa napisał:

Przed nowym aftermeketem ten problem nie występował.

Nie wiem czy tylko ja tak mam - chętnie się dowiem czy inni tez są zasypywani mailingiem z subdomen xxxxxxxx.co.pl

Wcześniej zero mailingu z tych tworków. A teraz masa.

Jest gdzieś jakieś whois ? Czy zapytać wyżej ?

Jak to zakończyć ?

 

Dnia 30.05.2019 o 15:47, blazej napisał:


Mam to samo. Np. z @warszawa*co.pl, @amdinvest*co.pl, @lublin*co.pl

 

Dnia 30.05.2019 o 16:19, lufthansa napisał:

Np. z @warszawa*co.pl, @amdinvest*co.pl - najwiecej.

Pytanie do Aftermarket.pl  - I co wy na to?

 

AM jakiś odzew ?

Na whois.co.pl nic.

Odniesiecie się do problemu ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W starym AM była możliwość składania ofert bez rejestracji, w nowym nie widzę takiej opcji. Można ją gdzieś aktywować? A może została zlikwidowana lub mi się przewidziało i nigdy nie istniała? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, lufthansa napisał:

 

 

AM jakiś odzew ?

Na whois.co.pl nic.

Odniesiecie się do problemu ?

 

 

Prosze o przeslanie mi PW z trescia tego spamu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zabaco napisał:

Od wczoraj nie można zarejestrować domen .eu

 

 

Przedłużyć też się nie dało i straciłem przez to wartościową dla mnie domenę :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może byście poprawili ten dziwnie wyglądający błąd („Złóż kontrofertę kupującego »”), który każe się zastanawiać, dlaczego sprzedającego nazywacie kupującym? No i niech zamknięcie negocjacji nie kieruje sprzedającego na https://www.aftermarket.pl/negotiation/buyer/close.html, ale na https://www.aftermarket.pl/negotiation/seller/close.html.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.06.2019 o 12:22, Noname napisał:

 

Prosze o przeslanie mi PW z trescia tego spamu. 

Przesłałem i

.... coś czuję ze muszę zapytać abonenta.

Bo spam nadal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zalewie tych niepochlebnych opinii i zastrzeżen co do działania nowej wersji serwisu  muszę jednak obiektywnie pochwalić AM w kwestii przechwytywania domen.

Przedłużona propomocja cenowa za pomyślne przechwycenie plus bardzo wysoka skuteczność.Zdecydowaną większość zleconych przeze mnie domen przechwytuje bowiem Aftermarket.pl.

Tyle.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś chyba nie chodzą powiadomienia o złożonych ofertach i kontrofertach....

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×