Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

13 godzin temu, Domeniacz napisał:

Zarejestrowana: 2019-10-20 
Wygasa: 2020-10-20 
Wiek: 2 lata

 

Niektórym czas szybciej płynie...

:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 9.10.2020 o 21:43, Bazyli napisał:

Pytania techniczne dotyczące opłaty karnej.

Dlaczego opłata karna nie jest dzielona pomiędzy AM a zrobionego w jajo?
Czy opłaty karne są sumowane czy jest jedna oplata 200 zł netto za np. 3 przypadki niewywiązania się z transakcji?

Czemu po opłaceniu opląty karnej rośnie ranking delikwenta?

 

Dołączam się do pytania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozwiązanie z prośbą o raty to totalna porażka. Jako sprzedający dostają prośbę o sprzedaż na raty i mam 2 opcje odrzucić lub ustawić raty "w ciemno", zero kontaktu do kupca, gdzie moglibyśmy ustalić choćby wysokość czy rozkład rat. Jak mamy to zrobić - telepatycznie? Ciekawe czy pomysłodawca tego rozwiązania sprzedał w życiu choć jedną domenę? (pytanie retoryczne).

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minut temu, Pan_Grzegorz napisał:

Rozwiązanie z prośbą o raty to totalna porażka. Jako sprzedający dostają prośbę o sprzedaż na raty i mam 2 opcje odrzucić lub ustawić raty "w ciemno", zero kontaktu do kupca, gdzie moglibyśmy ustalić choćby wysokość czy rozkład rat. Jak mamy to zrobić - telepatycznie? Ciekawe czy pomysłodawca tego rozwiązania sprzedał w życiu choć jedną domenę? (pytanie retoryczne).

 

Pamiętam, że też byłem lekko zaskoczony formą ratalną. Dostałem prośbę o sprzedaż ratalną i z tego co pamiętam przystałem na nią. Później nie otrzymałem ani potwierdzenia, że kupujący się o tym dowiedział ani, że odrzucił transakcję. Ostatecznie do sprzedaży nie doszło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, smogwawelski napisał:

 

Pamiętam, że też byłem lekko zaskoczony formą ratalną. Dostałem prośbę o sprzedaż ratalną i z tego co pamiętam przystałem na nią. Później nie otrzymałem ani potwierdzenia, że kupujący się o tym dowiedział ani, że odrzucił transakcję. Ostatecznie do sprzedaży nie doszło.

 

U mnie miała miejsce podobna sytuacja.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem maila od klienta który twierdzi, że złożył ofertę na moją domene jednak nie otrzymał żadnej odpowiedzi z mojej strony. Pyta czy ma ponowić ofertę. 

 

Oczywiście ja nie widzę oferty ani na mailu ani na aftermarket. Czy ktoś spotkał sie z podobnym przypadkiem? Słabo...

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, smogwawelski napisał:

Właśnie otrzymałem maila od klienta który twierdzi, że złożył ofertę na moją domene jednak nie otrzymał żadnej odpowiedzi z mojej strony. Pyta czy ma ponowić ofertę. 

 

Oczywiście ja nie widzę oferty ani na mailu ani na aftermarket. Czy ktoś spotkał sie z podobnym przypadkiem? Słabo...

Prosze o wiecej informacji na PW. Po raz pierwszy spotykamy sie z taka informacja. System jest bardzo rozbudowany tak wiec mozemy dokladnie przesledzic taki "zarzut" :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Noname napisał:

Prosze o wiecej informacji na PW. Po raz pierwszy spotykamy sie z taka informacja. System jest bardzo rozbudowany tak wiec mozemy dokladnie przesledzic taki "zarzut" :-)

Jeszcze nic nie zarzucam ;) To bylo tylko pytanie do kolegów. Możliwe, że kupujący gapa :rolleyes: Zaraz puszcze PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 5.09.2020 o 22:16, Pan_Grzegorz napisał:

Wy też tak macie, że w wiadomościach do klientów podczas negocjacji kwoty i adresy e-mail są zagwiazdkowane? :wacko:

Przykładowo piszecie: Dziękuję za ofertę, cena domeny to 5.000 zł netto, a klient widzi *.*** zamiast kwoty.

 

@Noname Czy ktoś z AM jest w stanie interweniować w tej sytuacji? Przecież to chore... Właśnie nie mogę dogadać się z klientem przez wasze gwiazdkowanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz mniej domen, zamówionych przeze mnie do przechwycenia, jest łapanych przez AM.

W ostatnim tygodniu skuteczniejszy jest już nawet DD.....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, domanpw napisał:

Coraz mniej domen, zamówionych przeze mnie do przechwycenia, jest łapanych przez AM.

W ostatnim tygodniu skuteczniejszy jest już nawet DD.....

 

Już od dłuższego czasu DD jest skuteczniejszy a nie od tygodnia...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Bazyli napisał:

 

Już od dłuższego czasu DD jest skuteczniejszy a nie od tygodnia...

 

 

Piszę o domenach, ktore ja zlecam/zlecałem do przechwycenia. Tu DD od niedawna jest skuteczniejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, domanpw napisał:

 

Piszę o domenach, ktore ja zlecam/zlecałem do przechwycenia. Tu DD od niedawna jest skuteczniejszy.

 

To warto było napisać że DLA DOMEN KTÓRYCH PRZECHWYVENIE ZLECIŁEM...

:)

Dla wielu innych też jest skuteczniejszy od paru dobrych tygodni...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 16.12.2020 o 14:28, domanpw napisał:

Coraz mniej domen, zamówionych przeze mnie do przechwycenia, jest łapanych przez AM.

W ostatnim tygodniu skuteczniejszy jest już nawet DD.....

 

3 godziny temu, Bazyli napisał:

 

To warto było napisać że DLA DOMEN KTÓRYCH PRZECHWYVENIE ZLECIŁEM...

:)

 

 

 

To warto było dokładnie przeczytać mój post.......

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zniknęły pożyczki czy mi się tylko tak wydaję ???
Szkoda, że nie przywrócono opcji ogłoszeń...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszcie mi proszę jak wygląda wystawianie domen na AM zarejestrowanych gdzie indziej. Czytałem w cenniku, że opłata to 0.01 pln za jeden dzień/domenę. Dodałem teraz testowo jedną mimo braku środków na saldzie użytkownika. Kiedy naliczana jest opłata? I rozumiem, że działa to na zasadzie ujemnego salda gdy nie posiada się środków?

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, vul napisał:

Napiszcie mi proszę jak wygląda wystawianie domen na AM zarejestrowanych gdzie indziej. Czytałem w cenniku, że opłata to 0.01 pln za jeden dzień/domenę. Dodałem teraz testowo jedną mimo braku środków na saldzie użytkownika. Kiedy naliczana jest opłata? I rozumiem, że działa to na zasadzie ujemnego salda gdy nie posiada się środków?

 

Ciekawe to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Pahana napisał:

Ciekawe to. 

 

Masz na myśli to, że dodałem domenę zewnętrzną nie posiadając środków na saldzie w AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, vul napisał:

 

Masz na myśli to, że dodałem domenę zewnętrzną nie posiadając środków na saldzie w AM?

 

Też. Ale sam temat ciekawy, bo chce zrobić podobnie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź z supportu AM więc wklejam dla potomnych:

 

"Opłata naliczana jest po dniu, w którym domena została wystawiona na giełdę. Opłata zostanie naliczona niezależnie od stanu salda i może spowodować ujemne saldo."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×