Jump to content
epson

Hosting w aftermarket.pl

Recommended Posts

Witam,

Niebawem kończy mi się hosting w linuxpl.com , ceny w ubiegłym roku wzrosły prawie o 100% (hosting 5 gb 99pln/rok - wcześniej 49pln)

Chcę Was się zapytać czy korzystacie może z hostingu w AM? Jak on działa? Czy ten "nielimitowany transfer nie ma haczyków zbyt wielu? i czy jest spoko? ;-P 

Pasowałby mi pakiet "Start" (50gb i bez limitu transfer) w promocji za 12.24 pln brutto a pozniej 219.95pln Będzie na nim kilka mini-sajtów i miejsca na moje pliki (prywatna chmurka). I niewielkie forum na skrypcie  ips.

 

Jakieś opinie? Polecacie? Czy nie polecacie? ;) 

Zdrówka. 

 

edycja:

Myślałem również o hostingu w dhosting.pl  

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

hosting aftermarket spokojnie starcza do prostych zastosowań typu strony informacyjne itp.

Transfer nie ma w tym wypadku dużego znaczenia, liczy się wydajność ( parametry serwera ) a te są powiedzmy adekwatne do niskiej ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zakładam nowego tematu - czy coś się zmieniło ( na lepsze / gorsze ) w hostingu AM ?
Potrzebuję na ok 50 stron ( informacyjne nic wielkiego i zasobożernego )

 

Ktoś coś ?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Knajp*pl kooperatywa lokalnych restauracji ... Ledwo co ogłoszono start, na razie o zasięgu lokalnym, a tu ruch rośnie na knajpy*pl  
  • Drodzy wydawcy!   HALLOWEEN w FireAds startuje dziś o 23:59!  Zarabiajcie nawet 20% więcej do wartości leadów.  Promocja kończy się 01.11 23:59!   Życzymy bardzo wysokich zarobków!  
  • Również na początku miałem dylematy, trzeba próbować - zaczynałem właśnie poprzez https://znany-ksiegowy.pl/ dzięki tej stronie poznałem swojego obecnego księgowego i teraz prowadzę biznes a on zajmuje się resztą, myślę że każdy znajdzie tam odpowiednią osobę.
  • pssssss szzzzz za głośno szeptasz.
  • Jaki biznes? Jaki kapitał? Co chcesz sprzedawać? Grupa docelowa?  Masz środki na rozpoczęcie?    Z gwiazd nikt Ci nie wywróży czy to będzie opłacalne czy nie. Musisz sam się przekonać na własnej skórze
  • Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę https://znany-ksiegowy.pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.
  • RDV.pl   Witam, Od wielu lat posiadam domenę RDV.pl Przekierowuje do sklepu internetowego, gdzie jedna z kolekcji miała taki skrót.   Jaką może mieć wartość? Fajnie się ją wymawia, jest sensowna. Zamierzam trzymać kolejnych X lat, lecz wiadomo fajna oferta i rozważyłbym sprzedaż.   Dziękuję
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18658
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  biznesmen
  Joined
×