Jump to content
Alexis

Smart.co za 200.000 zł

Recommended Posts

4 minutes ago, THE WALL said:

Nie ma co narzekać tylko wyjść ze swojej strefy komfortu w postaci .pl i wejść na rynek globalny który stoi otworem...

 

Czy ja narzekam? Dawno wyszedłem ze strefy komfortu, w przeciwieństwie do większości forumowiczów tutaj i mam jedno z najlepszych na świecie portfolio domen .co :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
33 minuty temu, Alexis napisał:

 

Czy ja narzekam? Dawno wyszedłem ze strefy komfortu, w przeciwieństwie do większości forumowiczów tutaj i mam jedno z najlepszych na świecie portfolio domen .co :)

 

Ale Ty jesteś zajebisty. Już nie chce być strażakiem jak będę duży. Chcę być Alexisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Lateralus said:

Ale Ty jesteś zajebisty. Już nie chce być strażakiem jak będę duży. Chcę być Alexisem.

 

:) no mam taką nadzieję ;)

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Alexis napisał:

 

Czy ja narzekam? Dawno wyszedłem ze strefy komfortu, w przeciwieństwie do większości forumowiczów tutaj i mam jedno z najlepszych na świecie portfolio domen .co :)

Nie trudno być mistrzem świata w rzucaniu małym kamieniem i to lewą ręką...

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, retro said:

Nie trudno być mistrzem świata w rzucaniu małym kamieniem i to lewą ręką...

 

Jak widać na załączonym obrazku to PL jest "małym kamieniem" całkiem w przeciwieństwie do CO:

 

Twoje nastawienie przypomina trochę nastawienie ludzi próbujących szukać diamentów na polu, które było już przeorane przez tysiące takich jak ty i jeszcze szczycić się tym, że chce być najlepszym poszukiwaczem diamentów na tym polu bez diamentów. Nie znajdziesz na nim diamentów, nawet gdybyś miał 10 prawych rąk. Nie na tym polega biznes i zarabianie pieniędzy! :) Ja wolę używać do "rzucania kamieniami" głowy a nie rąk :)

 

Rozumiem, że ty chcesz być bohaterem trudu pracy (ciężkiej i daremnej) i zostać za to docenionym, mimo że jest to praca całkowicie daremna i bezsensowna. Ja nie mam aż takich ambicji, ja wolę zarabiać bez znoju i potu czoła.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko super, tylko szkoda że chwalisz się nie swoimi sprzedażami... podaj co sprzedałeś w .co,  w jakich cenach i uwiarygodnij teorie jakie to .co są zajebiste.

 

P.S. też da się zrobić listę domen .pl gdzie kwoty są znacznie wyższe od tych super sprzedaży w .co

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, retro said:

Wszystko super, tylko szkoda że chwalisz się nie swoimi sprzedażami... podaj co sprzedałeś w .co,  w jakich cenach i uwiarygodnij teorie jakie to .co są zajebiste.

 

Że jak "chwale się nieswoimi sprzedażami"? Podaję ciekawą sprzedaż na rynku. Od tego jest ten dział, czy nie?

 

Co do moich sprzedaży: Nie jeden już mnie próbował do tego namówić ;) Nie mam potrzeby imponować nikomu. O wiele większą frajdę sprawia mi bawienie się twoją ignoranją ;)

 

16 minutes ago, retro said:

P.S. też da się zrobić listę domen .pl gdzie kwoty są znacznie wyższe od tych super sprzedaży w .co 

 

Serio? ;) Bardzo proszę! Wielu na tym forum próbowało podać jakieś sprzedaże w .pl, które konkurowałyby ilością i wysokością z tymi w .co. Do tej pory się to nikomu nie udało. Ale próbuj, może tobie się uda. Powodzenia! Bardzo chętnie obejrzę taką listę :)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Alexis napisał:

 

 Nie mam potrzeby imponować nikomu. O wiele większą frajdę sprawia mi bawienie się twoją ignoranją ;)

 

 

Serio? ;) Bardzo proszę! Wielu na tym forum próbowało podać jakieś sprzedaże w .pl, które konkurowałyby ilością i wysokością z tymi w .co. Do tej pory się to nikomu nie udało. Ale próbuj, może tobie się uda. Powodzenia! Bardzo chętnie obejrzę taką listę :)

 

Zniżając się na chwilę do poziomu prezentowanej przez Ciebie retoryki... napiszę, że nie namówisz mnie na prezentacje takiej listy. A to, że Tobie się wydaje że takich sprzedaży nie było nie oznacza, że tak obiektywnie jest.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, retro said:

 

Zniżając się na chwilę do poziomu prezentowanej przez Ciebie retoryki... napiszę, że nie namówisz mnie na prezentacje takiej listy. A to, że Tobie się wydaje że takich sprzedaży nie było nie oznacza, że tak obiektywnie jest.

 

No widzisz jak szybko zszedłeś na ziemię! ;)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Ale o czym Wy tutaj chcecie dyskutować? .co to rynek globalny, .pl to rynek polski. Dyskusja tak samo jałowa jak porównywanie zarobków w Niemczech do zarobków w Polsce. Oczywiste jest że .co > .pl jeśli chodzi o kwoty sprzedaży. To jednak czy ktoś się lepiej i pewniej czuje w .co (w Niemczech), a ktoś w .pl (w Polsce) to już sprawa indywidualna. Jedni zarabiają jako naukowcy w Szwajcarii, inni jako woźni na zakładzie. Nikt nie jest od nikogo lepszy bo więcej zarabia czy ma lepszą smykałkę do biznesu. Ostatnia koszula i tak nie ma kieszeni, a jakikolwiek wasz wkład w społeczeństwo - oparte czy to na kapitalizmie, socjalizmie czy komunizmie - i tak nie ma znaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

11 minutes ago, Lateralus said:

Ale o czym Wy tutaj chcecie dyskutować? .co to rynek globalny, .pl to rynek polski.

 

Bębnie o tym od prawie 10 lat, ale jak widzisz są ludzie, którzy tego w dalszym ciągu nie rozumieją.

 

11 minutes ago, Lateralus said:

Oczywiste jest że .co > .pl jeśli chodzi o kwoty sprzedaży.

 

Cieszy mnie, że jest to dla ciebie oczywiste, bo jeszcze przy ostatniej dyskusji na ten temat takie oczywiste nie było.

 

 

11 minutes ago, Lateralus said:

Ostatnia koszula i tak nie ma kieszeni, a jakikolwiek wasz wkład w społeczeństwo - oparte czy to na kapitalizmie, socjalizmie czy komunizmie - i tak nie ma znaczenia.

 

Jasne. I tak wszyscy umrzemy, więc po co być w czymś dobrym. Po co cokolwiek robić ;) Fatalizm kompletny, Lateralus! :)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Alexis napisał:

 

No widzisz jak szybko zszedłeś na ziemię! ;)

 

Jako ultramaratończyk kiedyś miałem "przyjemność" poczytać, posłuchać i pooglądać relacje na temat Twojego biegania... i jako biegacz zawsze odnoszę się z szacunkiem do każdego kto startuje w takich biegach bez względu czy ukończy dany bieg czy nie i w jakim czasie. I za to szacunek...

 

Natomiast odniosę się tylko do Twojego stwierdzenia o mojej "ignorancji" w dziedzinie domen i przeniosę to na grunt sportowy... bo jeśli "koloryzowanie" pewnych spraw biegowych wygląda tak samo na polu domenowym to raczej mam jasność...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, retro said:

Natomiast odniosę się tylko do Twojego stwierdzenia o mojej "ignorancji" w dziedzinie domen

 

Ja odnosilem się do twojej ignorancji co do moich sprzedaży .co. Nie wiem o Tobie wystarczająco wiele, by odnosić się do stopnia Twojej wiedzy na temat domen w całości.

 

2 minutes ago, retro said:

 bo jeśli "koloryzowanie" pewnych spraw biegowych wygląda tak samo na polu domenowym to raczej mam jasność...

 

Wypraszam sobie takie zarzuty! Jeśli mogę coś takiego zignorować wobec osób, które nie mają pojęcia o bieganiu i po prostu nie wiedzą co mówią, to absolutnie nie przepuszcze tego komuś, kto podaje się za ultramaratończyka. Kawa na ławę! Podaj swój background ultramaratoński i co dokładnie uważasz za koloryzowanie w moim TEDexie? Musimy to sobie wyjaśnić!

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o ignorancje na temat Twoich sprzedaży to każdy jest ignorantem oprócz Ciebie... bo tylko Ty znasz te kwoty.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, retro said:

Jeśli chodzi o ignorancje na temat Twoich sprzedaży to każdy jest ignorantem oprócz Ciebie... bo tylko Ty znasz te kwoty.

 

Oczywiście! Więc nie rozumiem obruszenia. Wolałbyś bym napisał, że wolę bawić się twoją nieiwedzą na ten temat?

 

Prosze o odniesienie się do drugiej kwestii!

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
17 minut temu, Alexis napisał:

Bębnie o tym od prawie 10 lat, ale jak widzisz są ludzie, którzy tego w dalszym ciągu nie rozumieją.

 

Bo pieprzysz Alexis tak że głowa boli. Ludzie nie chcą tutaj twojego wymądrzania się ani Twojego "oświecenia", nikt tutaj nie uważa Cię za jakiegoś milionera czy człowieka sukcesu. Ot kolejny bufon, który myśli, że wszystko wie i jego wizja świata jest lepsza od innych.

 

Jesteś niesamowicie irytującą osobą z ego poza granica obserwowalnego wszechświata. Zero autorefleksji, zero introspekcji, hajs, hajs, hajs, wy nic nie wiecie, co, hajs, nic nie rozumiecie, hajs, tlenek węgla, hajs, miliardy, pl to gówno, hajs, TED, hajs.

 

Piszę Ci o tym od kilku lat ale jak widać dalej tego nie rozumiesz.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli porównujesz ujawnione sprzedaże .co i .pl to pewnie więcej ujawnionych transakcji jest po stronie .co, natomiast innych tematem są transakcje tajne.

 

Nie masz żadnych dowodów na to, ze więcej niejawnych wysokich transakcji jest po stronie .co

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@retro Odswiez i przeczytaj moj komentarz u gory i prosze odnies sie do kwestii mojego rzekomego "koloryzowania" w TEDexie, bo musimy to sobie wyjasnic. Nie mysl, ze ci to przepuszcze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Lateralus said:

 

Bo pieprzysz Alexis tak że głowa boli. Ludzie nie chcą tutaj twojego wymądrzania się ani Twojego "oświecenia", nikt tutaj nie uważa Cię za jakiegoś milionera czy człowieka sukcesu. Ot kolejny bufon, który myśli, że wszystko wie i jego wizja świata jest lepsza od innych.

 

Jesteś niesamowicie irytującą osobą z ego poza granica obserwowalnego wszechświata. Zero autorefleksji, zero introspekcji, hajs, hajs, hajs, wy nic nie wiecie, co, hajs, nic nie rozumiecie, hajs, tlenek węgla, hajs, miliardy, pl to gówno, hajs, TED, hajs.

 

Piszę Ci o tym od kilku lat ale jak widać dalej tego nie rozumiesz.

 

No, w koncu jakas wypowiedz "od serca". Widac, ze to szczera nienawisc ;)

 

Co do mnie: nie dbam o to kto mnie za co uwaza.

 

Natomiast rozumiem, ze rzeczywistosc moze byc bardzo irytujaca, szczegolnie jesli jest sprzeczna z wlasnymi pogladami, z wlasnymi wygodnymi i utartymi prawdami. A ktos, kto ma czelnosc miec inne zdanie niz wiekszosc i do tego ma odwage je niezlomnie reprezentowac jest "bardzo irytujaca osoba", ktora nie wzbudza najprzyjemniejszych emocji. Juz dawno zdalem sobie z tego sprawe i wiem, ze nie zmusze nikogo do jego szczescia, jesli woli isc na rzez z innymi owcami.

 

Ale musze przyznac, ze bawi mnie wobec mnie zarzut hajsu na forum dla spekulantow domenowych. Rozumiem, ze dobry spekulant nie powinien zarabiac hajsu? A jak zarabia go za duzo, to jest nie do zniesienia ;) Czyzby dobrzy spekulanci wg ciebie to tylko tacy, ktorzy w znoju pracy i pocie czola ledwie wiaza koniec z koncem zonglujac swoimi trzyczlonowcami .pl?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, retro said:

Przebiegłeś dystans czy przebyłeś dystans?

 

Biegales kiedys po wydmach na pustyni? Podaj swoj rzekomy background ultramaratonski, bo wydaje mi sie, ze nie wiesz o czym mowisz. Co przebiegles?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Alexis napisał:

 

Biegales kiedys po wydmach? Podaj swoj rzekomy background ultramaratonski, bo wydaje mi sie, ze nie wiesz o czym mowisz. Co przebiegles?

Prosiłeś, żeby Ci odpowiedzieć to odpowiedziałem... nie ma znaczenia co biegam i w jakim czasie.

 

Żeby była jasność!!! Przebycie takie dystansu to wielki wyczyn i jak już pisałem wcześniej wielki szacunek za porwanie się na taką trasę, jednak retoryka typu "przebiegłem 111 km" nie jest prawdą, ponieważ takich dystansów na takich trasach się nie "przebieguje" jak 800 metrów czy 10km. Trochę się biegnie, trochę podbiega, trochę idzie, trochę człapie a i niektórzy się czołgają...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Bądź hajsową wydmuszką z przerośniętym ego. Wmawiaj sobie i innym że to nienawiść. Wyparcie mocno, ego niezniszczalne, nic nie zburzy tych murów. Gratuluje! Stałeś się tym kim chciałeś, nie tym kim jesteś.

 

Ja chyba już za stary jestem na takich Wawrzyniaków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, retro said:

Prosiłeś, żeby Ci odpowiedzieć to odpowiedziałem... nie ma znaczenia co biegam i w jakim czasie.

 

To ma znaczenie, zeby ocenic stopien twojej kompetencji w tym zakresie.

 

1 hour ago, retro said:

Żeby była jasność!!! Przebycie takie dystansu to wielki wyczyn i jak już pisałem wcześniej wielki szacunek za porwanie się na taką trasę, jednak retoryka typu "przebiegłem 111 km" nie jest prawdą, ponieważ takich dystansów na takich trasach się nie "przebieguje" jak 800 metrów czy 10km. Trochę się biegnie, trochę podbiega, trochę idzie, trochę człapie a i niektórzy się czołgają...

 

Tak jak to dokładnie wyjaśniłem na  TEDexie (a miałem tylko 18min na opowiedzenie 3 roznych historii): pierwsze 32km i ostatnie 20km przebiegłem, natomiast resztę przekuśtykałem z kontuzją kolana, ranami na podeszwach, zakleszczonym nerwem w kręgosłupie gotując się we własnym pocie. Nie ma w tym ŻADNEJ koloryzacji!

Tutaj masz szczegóły, których nie dało rady opowiedzieć w 6 min:

https://indywidualista.pl/2014/10/23/sahara-ultra-111-czesc-2-droga-przez-pieklo/

i tutaj wywiad ze mną jakieś 2-3 tyg po biegu:

 

Jeśli uważasz jakiś szczegół za nieprawdziwy, to bardzo chętnie go wyjaśnię.

 

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×