Jump to content
morderrca

AfterMarket "leci w kulki" z rozliczeniem sprzedaży...

Recommended Posts

Witam,

Czy tylko ja mam problem z rozliczeniem sprzedaży z VAT przez AM?

Wygenerowałem Fvat i wczytałem do systemu AM i faktura została odrzucona. Zablokowano mi dostęp do wystawienia faktury vat i sprzedaży z vatem dla tej domeny i dwóch innych (Nie wiem czy to legalne jest w ogóle).

 

Gdy kontaktuje się z AM to jak pada pytanie o te faktury i zablokowanie mi opcji sprzedaży z vatem to od razu kontakt się urywa.

 

Ktoś coś wie na ten temat więcej? Bo wysyłanie wiadomości na kontakt@aftermarket.pl nie przyniosło mi żadnych efektów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, morderrca napisał:

Witam,

Czy tylko ja mam problem z rozliczeniem sprzedaży z VAT przez AM?

Wygenerowałem Fvat i wczytałem do systemu AM i faktura została odrzucona. Zablokowano mi dostęp do wystawienia faktury vat i sprzedaży z vatem dla tej domeny i dwóch innych (Nie wiem czy to legalne jest w ogóle).

 

Gdy kontaktuje się z AM to jak pada pytanie o te faktury i zablokowanie mi opcji sprzedaży z vatem to od razu kontakt się urywa.

 

Ktoś coś wie na ten temat więcej? Bo wysyłanie wiadomości na kontakt@aftermarket.pl nie przyniosło mi żadnych efektów.

 

Jesli dobrze kojarze sprawe to chyba Zuzanna odpisala Panu w tickecie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Noname napisał:

 

Jesli dobrze kojarze sprawe to chyba Zuzanna odpisala Panu w tickecie :)

Tak dokładnie o 21:45.

Dziękuję za odpowiedź i interwencję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wielu dni czekam na środki za transakcję, mimo iż faktura VAT została wystawiona zgodnie z szablonem Aftermarket.pl i wgrana do systemu. Kwota jest niemała, a Aftermarket.pl robi wszystko żeby środków nie przekazać. Oczywiście nie ma z kim się skontaktować ("brak możliwości kontaktu z działem księgowym"), odpowiedzi z BOK są lakoniczne i nic nie wyjaśniają, nie odpowiadają także na konkretne pytania. Czy tak powinna traktować swoich klientów (sprzedających) poważna i uczciwa giełda domen?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×