Jump to content
CzarnyElo

Masowe zapraszanie do aukcji prywatnych

Recommended Posts

W jaki sposób mogę zablokować użytkownika natręta, który masowo zaprasza mnie do aukcji prywatnych swoich domen, które mnie zupełnie nie interesują? Czy można w panelu całkowicie wyłączyć możliwość zapraszania do aukcji? Nie chce mi się co chwila klikać rezygnuję z aukcji domeny, bo delikwent jest nad wyraz natrętny i ponawia swoje cudowne zaproszenia...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też bym chciał wiedzieć, czy istnieje możliwość zablokowania tego barana.

 

Podobna sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu i z tego co pamiętam, to persona z tego forum była za to odpowiedzialna.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal to samo masówka i zapraszanie do aukcji śmieciowych qyv.pl i innych :/ Co najlepsze nawet nie można napisać kilku ciepłych słów do gościa, bo wyskakuje komunikat :)

 

Użytkownik zablokował możliwość wysłania wiadomości.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszcie na kontakt_(at)_dropped.pl czy tam kontakt_(at)_aftermarket.pl, że gościu spamuje i po sprawie.

EDIT: Zamieniłem małpy na (at), żeby jakieś roboty nie wysyłały śmieci.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnich dniach znowu ktoś masowo zaprasza na swoje aukcje domen (ostatnio tasker.pl). Czy jest gdzieś w panelu opcja zablokowania możliwości wysyłania zaproszeń do aukcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, necik napisał:

W ostatnich dniach znowu ktoś masowo zaprasza na swoje aukcje domen (ostatnio tasker.pl). Czy jest gdzieś w panelu opcja zablokowania możliwości wysyłania zaproszeń do aukcji?

 

Z tego co kojarzę można chyba tylko blokować sprzedających i kupujących 
https://www.aftermarket.pl/Buying/Banned/Add/
https://www.aftermarket.pl/Selling/Banned/Add/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, necik napisał:

W ostatnich dniach znowu ktoś masowo zaprasza na swoje aukcje domen (ostatnio tasker.pl). Czy jest gdzieś w panelu opcja zablokowania możliwości wysyłania zaproszeń do aukcji?

 

AM obiecał zrobić z tym porządek. Warunkiem dołączenia do aukcji prywatnej miała być zgoda uczestnika. Jak widać nie zrealizowano tego...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak będziesz dostawał 100 zaproszeń dziennie na aukcje typu kjhakjsh65765.pl ( i podobnych ) to zrozumiesz o co chodzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ubiegłym roku na prośbę jednego ze zgłaszających użytkowników wdrożyliśmy funkcję blokowania sprzedających, która jednocześnie blokuje wysyłanie zaproszeń na aukcje. W wiadomości z zaproszeniem wystarczy kliknąć na link "Zrezygnuj z licytacji w aukcji" i przy opcji "Blokowanie użytkownika" wybrać "Dodaj użytkownika do zablokowanych sprzedających".

Podobna funkcjonalność została dodana do profilu sprzedającego -po wejściu na profil sprzedającego należy wybrać "Zablokuj sprzedającego".

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, AfterMarket.pl napisał:

W ubiegłym roku na prośbę jednego ze zgłaszających użytkowników wdrożyliśmy funkcję blokowania sprzedających, która jednocześnie blokuje wysyłanie zaproszeń na aukcje. W wiadomości z zaproszeniem wystarczy kliknąć na link "Zrezygnuj z licytacji w aukcji" i przy opcji "Blokowanie użytkownika" wybrać "Dodaj użytkownika do zablokowanych sprzedających".

Podobna funkcjonalność została dodana do profilu sprzedającego -po wejściu na profil sprzedającego należy wybrać "Zablokuj sprzedającego".

 

Ale chyba nie chodzi aby blokować ale o prostą funkcję polegająca na tym by osoba chcąca aby ktoś wziął udział w jego aukcji najpierw zapytała o zgodę. Blokując klienta tracimy szanse na ewentualną sprzedaż własnych domen zablokowanemu. 

A jak mam być szczery to proponuję zrezygnować z prywatnych aukcji i będzie spokój. Ta forma sprzedaży niczego nie wnosi. 

Za to przywróciłbym funkcję ogłoszeń z których nie wiadomo czemu zrezygnowano oferując w zamian pożyczki BEZ SENSU !!!

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Bazyli said:

Za to przywróciłbym funkcję ogłoszeń z których nie wiadomo czemu zrezygnowano oferując w zamian pożyczki BEZ SENSU !!!

Bardzo dobry pomysł

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, AfterMarket.pl napisał:

W wiadomości z zaproszeniem wystarczy kliknąć na link "Zrezygnuj z licytacji w aukcji" i przy opcji "Blokowanie użytkownika" wybrać "Dodaj użytkownika do zablokowanych sprzedających".

To chyba rozwiązuje problem tylko z jednym użytkownikiem masowo zapraszającym na swoje aukcje. Przydałaby się funkcja "zablokuj możliwość wysyłania zaproszeń" dotycząca wszystkich użytkowników.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 15.07.2020 o 07:36, necik napisał:

To chyba rozwiązuje problem tylko z jednym użytkownikiem masowo zapraszającym na swoje aukcje. Przydałaby się funkcja "zablokuj możliwość wysyłania zaproszeń" dotycząca wszystkich użytkowników.


Jakaś odpowiedź AM? To jest marnowanie czasu klientów. Czy ktoś zwróci nam pieniądze za to jednorazowe blokowanie KAŻDEGO użytkownika, który zaprasza na swoje aukcje? Tutaj potrzebne jest ogólne blokowanie zapraszania na aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kolejny "spam" z zaproszeniami do aukcji. Tym razem behance.pl i przebierance.pl. Czy Aftermarket zamierza w końcu coś z tym zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadziliśmy rozwiązanie pozwalające na blokowanie wszystkich zaproszeń do aukcji prywatnych. Użytkownik może też wybrać ustawienie, przy którym to on będzie decydował czy przyjmie zaproszenie do aukcji prywatnej.

Odpowiednie opcje są dostępne w panelu na stronie https://www.aftermarket.pl/User/BuyingBlock/  (Kupno -> Blokada aukcji prywatnych).

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blokowanie aukcji prywatnych > Odrzucaj wszystkie zaproszenia do aukcji prywatnych.
Tak mam ustawione, a dostałem dzisiaj 3 zaproszenia do aukcji prywatnych.
Popełniłem gdzieś błąd ? Tylko ja tak mam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kangur napisał:

Blokowanie aukcji prywatnych > Odrzucaj wszystkie zaproszenia do aukcji prywatnych.
Tak mam ustawione, a dostałem dzisiaj 3 zaproszenia do aukcji prywatnych.
Popełniłem gdzieś błąd ? Tylko ja tak mam?


Sprawdzilismy - i na koncie, na ktorym otrzymales dzis 3 zaproszenia (wysle PW) masz ustawione:

 

 Automatycznie akceptuj zaproszenia do aukcji prywatnych 

 

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Noname napisał:


Sprawdzilismy - i na koncie, na ktorym otrzymales dzis 3 zaproszenia (wysle PW) masz ustawione:

 Automatycznie akceptuj zaproszenia do aukcji prywatnych

:-)

 

Dzięki! Zwracam honor :) Zapomniałem, że kilka domen mam jeszcze na koncie prywatnym, a nie firmowym :)  Tak rzadko tam zaglądam, że wyleciało mi to z pamięci :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×