Jump to content
koniczyna

gra24.pl

Recommended Posts

gra24.pl

 

Witajcie, jakiś czas temu udało mi się zarejestrować tę domenę, poza skonfigurowaniem przykładowej stronki pod tym adresem, wystawiłam ją na sprzedaż na premium, odzew żaden... czy mogę prosić Was o jej wycenę, jestem ciekawa przedziału cenowego, wg mnie ma spory potencjał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@szmiko Dzięki za Twoja opinię, zarejestrować domenę gra.pl jest raczej nierealne ;), pozostaje posiłkować się takimi domenami jak gra24.pl.... wolnych, sensownych domen z hasłem gra nie ma, a końcówka 24 wskazuje przecież na charakter strony np. z grami online. Końcówka 24 w tym wypadku nie razi, tak jak info24 czy tvn24 etc...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również nie przepadam za cyframi w nazwach/domenach, jednak w tym przypadku uważam, że bardziej by pasowało gry24 .pl... co domyślam się że było zajęte. Słowo "gra" wskazuje na jedną grę, a 24 to granie w nią non-stop ;P Przyznam, że sama próbuję wyhaczyć jakąś sensowną domenę gamingową i nie jest to łatwe... ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nie jest łatwe... gry24 byłyby ok, jednak gra24 ma swoją historię, pierwsza rejestracja w 2006 roku,  krótka, treściwa, łatwa nazwa wg mnie niezła pod serwis z grami.. poza tym końcówka 24  jest stosunkowo często używana pod wszelkie biznesy internetowe....

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×