Jump to content
DilerDomen

Minimum 50 PLN na zakupy od Twisto

Recommended Posts

50 PLN NA ZAKUPY OD TWISTO:
Jakiś czas temu wszedł do Polski nowy czeski fintech Twisto, na dzień dzisiejszy oferuje płatności za towary w kilkudziesięciu sklepach odroczone w czasie do 45 dni.
Standardowo przyznają limit 500 - 2 000 zł.
Za te pieniądze można sobie robić zakupy w różnych sklepach internetowych i zapłacić nawet za 21-45 dni.
W przyszłości mają też mieć kartę wielowalutową połączona z aplikacją płatniczą.
W związku ze startem w Polsce dają 50 PLN z polecenia do wydania w ich sklepach.
Można je użyć np. na perfumy, bilety, ciuchy, ksiązki, kursy, dział automoto, rzeczy dla dzieci, zdrową żywność, elektronikę i wiele innych rzeczy.
Jeśli chcesz skorzystać i otrzymać 50 PLN na start to zarejestruj się z mojego linku:
https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=SLAWOMIRG


Wiem, że ten temat nie jest związany z domenami, dlatego wrzucam właśnie do takiego działu.
Postanowiłem podzielić się z Wami tą ofertą, bo w mojej opinii jest bardzo dobra, a zaoszczędzone pieniądze możecie przeznaczyć na domeny:)
Jakiś czas temu była oferta rejestracji pewnej apki z darmowymi 50$ i zniknęła po 1 dniu,
także trzeba liczyć się z tym, że i ta oferta nie będzie trwała wiecznie:)
Dlaczego minimum 50 PLN? Bo po rejestracji (w zakładce "Benefity) będziecie mieli swój link z kodem promocyjnym,
którym będziecie mogli podzielić się ze znajomymi, a że oferta jest bardzo dobra to zawsze ktoś skorzysta,
dzięki czemu zwiększy się ilość punktów (czyli złotówek do wydawania) na Waszym koncie w Twisto.
Mam nadzieje, że opisałałem temat wystarczająco wyczerpująco :)
Jak chcecie to skorzystajcie, póki jest taka możliwość.
Pozdrawiam

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki:) 
Skorzystałem.
Wysłałem później mój link partnerski do paru znajomych i jedna osoba nawet się zarejestrowała:)
Czyli otrzymałem 100 PLN za darmo:)
Od jutra wysyłają karty Twisto? Pewnego rodzaju będą to karty kredytowe?
No to nieźle :) Będzie można dzięki temu kupować wszędzie w takim systemie,
czyli będzie można kupować również domeny na kredyt :)

Udanego tygodnia życzę wszystkim!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×