Jump to content
koniczyna

Automatyczne odrzucenie oferty

Recommended Posts

Mam problem z automatycznym odrzuceniem oferty z ceną minimalną, albo nie potrafię odpowiednio ustawić sprzedaży, albo aftermarket blokuje proces negocjacji. Zaoferowana kwota, kótra jest niższa od ceny minimalnej jest odrzucana, przy czym cena minimalna to przecież cena wyjściowa do negocjacji, chcę mieć pogląd na wycenę mojej domeny przez potencjalnych klientów, a przy odrzuceniu oferty nie ma możliwości złożenia kontroferty. Czy  jest sposób na obejście tego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, hans_2000 napisał:

usun cene minimalna, w czym problem ?

Teraz to po ptokach.. Na premium jest to klarowne, na aftermarket wyglada to tak jakby cena minimalna lub kup teraz musiała być, nie wyobrażałam sobie zostawić okienek bez ceny.. Do bani wytlumaczone zasady, nie wiem czy po zmianie serwisu, ale wydaje mi się, ze kiedyś opierało się na innych zasadach

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, koniczyna said:

Teraz to po ptokach.. Na premium jest to klarowne, na aftermarket wyglada to tak jakby cena minimalna lub kup teraz musiała być, nie wyobrażałam sobie zostawić okienek bez ceny.. Do bani wytlumaczone zasady, nie wiem czy po zmianie serwisu, ale wydaje mi się, ze kiedyś opierało się na innych zasadach

 

Z igly widly.

Nie, nie opieralo sie to na innych zasadach.

Zbyt wysokie ustawianie ceny minimalnej prędzej czy później nauczy pokory.

W Sedo wyjdzie na to samo, bo nikt nie zlozy oferty ponizej minimalnej. Albo i gorzej, bo nie bedzie nawet widać zainteresowania w przypadku zbyt wysokiej minimalnej.

 

Na AM jak ustawisz minimalna taka sama jak cena Kup Teraz to Kupujący nie bedzie mial wyjścia jak tylko kliknąć Kup teraz :) nie zlozy nizszej oferty, bo Kup teraz bedzie jedyną opcją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena zaproponowana przez klienta była do zaakceptowania, nie wiedziałam, że to zamyka proces negocjacji, jedynie oferta będzie odrzucona.. mój błąd i brak doświadczenia na tej giełdzie, a nie brak pokory.. uważam, że mam prawo wyceniać swoje domeny jak chce, tak jak każdy inny handlarz

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, meloo napisał:

Wszystko fajnie, jednak nie doczytałam nigdzie adnotacji, że okna mogą zostać puste, dlatego zostały wypełnione ad hoc, czego żałuję bo fajna oferta przeszła mi koło nosa.... na premium kiedy wystawiasz domenę, jest napisene, że okna mogą zostać puste, cena będzie zaproponowana wtedy przez klienta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minut temu, koniczyna napisał:

Wszystko fajnie, jednak nie doczytałam nigdzie adnotacji, że okna mogą zostać puste

Ja również tego nie wiedziałam i nie znalazłam takiej informacji. Przyznam, że nawet nie sprawdzałam...

28 minut temu, koniczyna napisał:

fajna oferta przeszła mi koło nosa....

Jak komuś zależy, to kupi [klient dostanie informację zwrotną o kwocie, jaką oczekujesz; nic nie stoi na przeszkodzie by dał kolejną ofertę].

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, meloo napisał:

Ja również tego nie wiedziałam i nie znalazłam takiej informacji. Przyznam, że nawet nie sprawdzałam...

Jak komuś zależy, to kupi [klient dostanie informację zwrotną o kwocie, jaką oczekujesz; nic nie stoi na przeszkodzie by dał kolejną ofertę].

Problem w tym, że była duża rozbieżność między ceną minimalną, a jego ceną, ale tak jak pisałam to była cena ustalona na pałę.. klient w tym wypadku juz nie negocjuje, bo nie ma nic do zaproponowania, a kontakt z moje strony był niemożliwy.... kiedy ofeta jest odrzucona PRZEZ SYTEM, to negocjacje się zamykają .. problemu by nie było, jakby aftermarket tak jak premium łaskawie poinformował, że okna moga zostać puste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×