Jump to content
przemowild

Silownia.pl

Recommended Posts

Guest Lateralus
21 minut temu, FlashT napisał:

Nigdy nie powiedziałem, że jest teraz łatwiej niż kiedyś. Możesz sobie poszukać mojej dość obszernej wypowiedzi na temat tego co się zmieniło. Nie mam też żadnego interesu ani najmniejszej ochoty, żeby pomagać tobie w twoich sprzedażach. Pierw obrażasz, a później prosisz o pomoc w udowodnieniu klientowi, że to dobra inwestycja? Nie wiem w jakim świecie ty żyjesz, ale raczej nie w tym samym co ja. Wprowadzasz na tym forum tylko ferment i niemiłą atmosferę. Do pewnego momentu myślałem, że jesteś zwykłym trollem, ale ty chyba naprawdę taki jesteś, zatem tym bardziej nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. A do tego nie widzisz, że sam sobie i swoim interesom szkodzisz.

 

Czyli tak jak podejrzewałem. Piszesz wymyślone rzeczy, bez poparcia w rzeczywistości.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywistość jest najwyraźniej dla ciebie pojęciem obcym, a twoje marne manipulacje nie robią na mnie żadnego wrażenia.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abstrahując już od konkretnej wyceny - znacie w ogóle jakieś adresy stron z frazą "silownia" ?
Nie ma silowni ani pod .com.pl, ani pod .com, ani pod .net, ani pod .eu
Po wpisaniu w Google "site: silownia" wyskakuja kluby fitness:
https://www.google.com/search?q=site%3A+silownia&oq=site%3A+silownia&aqs=chrome..69i57j69i58.3615j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Szukajcie, a znajdziecie.
No ja znalazłem póki co tylko jedna strone tematyczna pod adresem z powyzszym parametrem:
Silownia.net.pl ...
Nie napawa optymizmem.
 

Ogolem rzecz ujmujac - to adres, ktory na pierwszy rzut oka wygląda na top generyk, domenę premium.
Aczkolwiek im dalej w las, tym ciemniej i ciemniej...

Edited by aukcjeod1pln

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet jeszcze nie zacząłem szukać...

google.png

 

sporo tego jest...

e-silownia.pl

conan-silownia.pl

nasza-silownia.pl

cegielniasilownia.pl

luansilownia.pl

malaga-silownia.pl

galeria-silownia.pl

bodyart-silownia.pl

ebro-silownia.pl
etc

 

 

Edited by przemowild
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 godziny temu, przemowild napisał:

Nawet jeszcze nie zacząłem szukać...

 

Same topowe brandy. Wyczuwam siedem iksów. Spróbowałbym najpierw uderzać do silownia-niepolomnice.pl

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam się na wycenie, ale "klient", młody, czyli najlepszy, wpisuje w Google "silka" + miejscowość.

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silownia.PL to świetny adres dla sklepu ze sprzętem do siłowni jak i wszelkiego rodzaju odżywkami oraz poradami / dietami / ćwiczeniami etc. Do tego można dołożyć wyszukiwarkę/katalog siłowni w całej Polsce i to nie koniec możliwości zagospodarowania. A na każdej jednej można zarobić. I to wszystko może świetnie funkcjonować pod tym jednym adresem.

 

Moim zdaniem taki klient będzie w stanie sporo wyłożyć na tą domenę.

Pytanie tylko, czy się pojawi a jeśli tak to kiedy.

Albo samodzielnie go poszukać i wskazać możliwości.

 

Natomiast próba wykorzystania tej domeny dla lokalnej siłowni może przynieść negatywny efekt dla SEO, ze względu na fakt iż będzie bardzo wysoki współczynnik odrzuceń / niski CTR co w rezultacie spowoduje zmniejszenie widoczności w Google.

 

Wobec tego znacznie lepszym pomysłem jest wykorzystać absolutnie wszystkie możliwości które ta domena daje i zgarnąć lwią część ruchu z Google nie pozostawiając nikogo z pustymi rękami i pląsem na twarzy.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Domeniacz napisał:

Silownia.PL to świetny adres dla sklepu ze sprzętem do siłowni jak i wszelkiego rodzaju odżywkami oraz poradami / dietami / ćwiczeniami etc. Do tego można dołożyć wyszukiwarkę/katalog siłowni w całej Polsce i to nie koniec możliwości zagospodarowania. A na każdej jednej można zarobić. I to wszystko może świetnie funkcjonować pod tym jednym adresem.

 

:rolleyes: Się zgadzam.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×