Jump to content
DilerDomen

Darmowe krypto: ZEN + NPXS

Recommended Posts

Kiedyś chwilę interesowałem się tymi całymi "kranikami" do Bitcoina, ale zysk nie był wprost proporcjonalny
do poświęconego czasu, więc nie wiem komu się to kalkuluje :)
Dodatkowo wiele takich kraników to scamy ze zmienną wysokością minimalnych wypłat.

W ostatnich dniach trafiłem jednak na dwie ciekawe akcję promujące kryptowaluty Horizen (ZEN) i PundiX (NPXS).
Szczególnie ta pierwsza jest bardzo fajna, bo ZEN od razu jest wypłacany na Wasz adres.

Bardziej to airdrop, niż typowy "kranik". Wypłata co 20h, rejestrując się z mojego ref linka
i biorąc udział w programie partnerskim - możliwe większe bonusy.
Program w cyklach 6dniowych (z każdym dniem otrzymujemy większy bonus ZEN),
jeśli przegapimy "dzienny bonus" to program zaczyna się od nowa.

PundiX ze względu na rocznicę przygotowało moc atrakcji, nie mniej jednak
należy uzbierać pewną ilość NPXS zanim będziemy mogli to wypłacić,
Limit ten jednak nie jest zbyt duży, a sama apka prezentuje się profesjonalnie.
 

Poniżej instrukcje do obu programów:

Horizen
 

  1. Zarejestruj się na stronie GetZen: https://getzen.cash/auth/register?ref=141663
  2. Zweryfikuj swój Email
  3. Załóż konto na Binance aby utworzyć swój portfel ZEN: https://www.binance.com/pl/register?ref=H9EA9BAX
    Link do Binance z 10% obniżką prowizji.
  4. Jeżeli już posiadasz konto na Binance, wystarczy w zakładce Deposits wpisać ZEN i skopiować podany adres
  5. Co 20 godzin trzeba wkleić adres ZEN w generator, przesunąć suwak na odpowiednie miejsce i kliknąć CLAIM
  6. Każdego dnia jest określony bonus na ilość ZEN (6dniowy cykl), tokeny są przesyłane automatycznie
  7. Rejestracja z mojego ref linka i udział w PP zwiększa ilość tokenów otrzymywanych dziennie jak i daje szansę na wygranie większej ilości ZEN


PundiX

 

 

  1. Ściągnij aplikacje PundiX Wallet:
    https://carnivalinvitation.pundix.com/invite.html?inviteCode=Q128
  2. Stwórz portfel Xwallet i podaj swój numer telefonu
  3. W zakładce Carnival podaj kod referencyjny: Q128 
  4. Ty i osoba polecająca otrzymacie kryptowaluty od razu
  5. Polecaj znajomych aby otrzymywać darmowe NPXS
  6. Otrzymuj porcję NPXS co 24h - kliknij Extra na Aplikacji, zeskroluj na dół i kliknij Claim
  7. Wykonuj również zadania społecznościowe w zakładce Carnival, aby otrzymać jeszcze więcej kryptowalut.


 

Jak ktoś skorzysta to fajnie, zawsze to trochę więcej krypto w portfelu przed nadchodząca hossą.
A tematy nie są zbyt absorbujące - wystarczy wykonać zadanie raz na 20-24h (zależy od programu).
W dodatku oba projekty mają całkiem fajne perspektywy - od całej rozbudowanej sieci Horizen przez staking 
po problemy które próbuje rozwiązać PundiX - zakup krypto w każdym sklepie i własna karta płatnicza (odcięcie się od VISY).

Pozdrawiam



 

 

HoriZEN.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, DilerDomen napisał:

Kiedyś chwilę interesowałem się tymi całymi "kranikami" do Bitcoina, ale zysk nie był wprost proporcjonalny
do poświęconego czasu, więc nie wiem komu się to kalkuluje :)
Dodatkowo wiele takich kraników to scamy ze zmienną wysokością minimalnych wypłat.

W ostatnich dniach trafiłem jednak na dwie ciekawe akcję promujące kryptowaluty Horizen (ZEN) i PundiX (NPXS).
Szczególnie ta pierwsza jest bardzo fajna, bo ZEN od razu jest wypłacany na Wasz adres.

Bardziej to airdrop, niż typowy "kranik". Wypłata co 20h, rejestrując się z mojego ref linka
i biorąc udział w programie partnerskim - możliwe większe bonusy.
Program w cyklach 6dniowych (z każdym dniem otrzymujemy większy bonus ZEN),
jeśli przegapimy "dzienny bonus" to program zaczyna się od nowa.

PundiX ze względu na rocznicę przygotowało moc atrakcji, nie mniej jednak
należy uzbierać pewną ilość NPXS zanim będziemy mogli to wypłacić,
Limit ten jednak nie jest zbyt duży, a sama apka prezentuje się profesjonalnie.
 

Poniżej instrukcje do obu programów:

Horizen
 

  1. Zarejestruj się na stronie GetZen: https://getzen.cash/auth/register?ref=141663
  2. Zweryfikuj swój Email
  3. Załóż konto na Binance aby utworzyć swój portfel ZEN: https://www.binance.com/pl/register?ref=H9EA9BAX
    Link do Binance z 10% obniżką prowizji.
  4. Jeżeli już posiadasz konto na Binance, wystarczy w zakładce Deposits wpisać ZEN i skopiować podany adres
  5. Co 20 godzin trzeba wkleić adres ZEN w generator, przesunąć suwak na odpowiednie miejsce i kliknąć CLAIM
  6. Każdego dnia jest określony bonus na ilość ZEN (6dniowy cykl), tokeny są przesyłane automatycznie
  7. Rejestracja z mojego ref linka i udział w PP zwiększa ilość tokenów otrzymywanych dziennie jak i daje szansę na wygranie większej ilości ZEN


PundiX

 

 

  1. Ściągnij aplikacje PundiX Wallet:
    https://carnivalinvitation.pundix.com/invite.html?inviteCode=Q128
  2. Stwórz portfel Xwallet i podaj swój numer telefonu
  3. W zakładce Carnival podaj kod referencyjny: Q128 
  4. Ty i osoba polecająca otrzymacie kryptowaluty od razu
  5. Polecaj znajomych aby otrzymywać darmowe NPXS
  6. Otrzymuj porcję NPXS co 24h - kliknij Extra na Aplikacji, zeskroluj na dół i kliknij Claim
  7. Wykonuj również zadania społecznościowe w zakładce Carnival, aby otrzymać jeszcze więcej kryptowalut.


 

Jak ktoś skorzysta to fajnie, zawsze to trochę więcej krypto w portfelu przed nadchodząca hossą.
A tematy nie są zbyt absorbujące - wystarczy wykonać zadanie raz na 20-24h (zależy od programu).
W dodatku oba projekty mają całkiem fajne perspektywy - od całej rozbudowanej sieci Horizen przez staking 
po problemy które próbuje rozwiązać PundiX - zakup krypto w każdym sklepie i własna karta płatnicza (odcięcie się od VISY).

Pozdrawiam



 

 

HoriZEN.jpg

Kolejny Amber Gold ☹

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×