Jump to content
JanBezDomen

makeyourownbuisness.com gory-pokoje.pl grunttocieplo.pl twójprezydent2020.pl sprzedaż-auto.pl e-programista.pl centrumautdostawczych.pl kotki24.pl darmowepodroze.pl hułałej.pl synthos-atom.pl

Recommended Posts

makeyourownbuisness.com

gory-pokoje.pl

grunttocieplo.pl

twójprezydent2020.pl

sprzedaż-auto.pl

e-programista.pl

centrumautdostawczych.pl

kotki24.pl

darmowepodroze.pl

hułałej.pl

synthos-atom.pl

 

Hej,

Oto niektóre z domen jakie posiadam. Któraś waszym zdaniem jest coś warta ?  

Dziękuję za opinie :) 

Edited by JanBezDomen
dwa razy ta sama domena

Share this post


Link to post
Share on other sites

makeyourownbuisness.com?

ta domena jest fatalna z wielu względów

Po pierwsze to literówka "business" a nawet jakby nie było literówki, to (po drugie) w angielskim mówi się: start, grow, do, run a business etc, nie "make".

Make to możesz business card, logo, business plan....

Pozostałe też nic nie warte. 

Nie załamuj się, pierwsze koty za płoty i szukaj dalej ;)

 

Edit: przyda ci się do kolejnych rejestracji: 

https://blog.esl-languages.com/blog/career/have-make-do-english/

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, JanBezDomen napisał:

Absolutnie się nie załamuję, bo mam już oferty do tych pozycji :) Dziękuję za opinie :) 

szczęściarz z ciebie.... Może w totka zagraj...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, JanBezDomen said:

Absolutnie się nie załamuję, bo mam już oferty do tych pozycji :) Dziękuję za opinie :) 

Nie masz ;) to typowy mechanizm obronny każdego nowicjusza, po tym jak jego domeny zostały skrytykowane. Posiedzisz dłużej na tym forum to sam zobaczysz, że wiele osób reaguje tak samo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, JanBezDomen said:

Hahaha :D Dobre, dobre. Z olx mam kilka propozyji. Ale w sumie, czy mi wierzysz ,czy nie, co to dla mnie za różnica :D Mimo wszystko dziękuję za porady :) 

 

Ogłoszenie na OLX dodane parę dni temu, 18 wyświetleń i już kilka propozycji :lol: Masakra, złote dziecko w czepku urodzone. Chwalmy Pana! 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

na co czekasz. sprzedaj.

:)

1 godzinę temu, JanBezDomen napisał:

Absolutnie się nie załamuję, bo mam już oferty do tych pozycji :) Dziękuję za opinie :) 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, JanBezDomen napisał:

Absolutnie się nie załamuję, bo mam już oferty do tych pozycji...

 

Proponowano abyś dobrowolnie usunął swoje ogłoszenie ze względu na oferowanie bezwartościowych domen?

:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

7 minut temu, JanBezDomen napisał:

Chciałem się was poradzić, by właśnie dobrze zareagować na propozycje jakie dostałem...Nie rozumiem, czemu jestem obiektem żartów... :(


Czytaj to jako „bierz co dają” ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy 18 wejściach na OL, które w dodatku nie jest rewelacyjnym miejscem na sprzedaż domen masz już kilka ofert?

 

przecież chyba sam nie wierzysz w to co piszesz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słowo kilka, to dla mnie 3-4 propozycje. Czy to dużo nie wiem. Cieszę się, że są. Czytałem dużo o waszym forum, że można tutaj uzyskać pomoc. Stąd nie rozumiem, czemu taki atak... :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, JanBezDomen napisał:

Chciałem się was poradzić, by właśnie dobrze zareagować na propozycje jakie dostałem...Nie rozumiem, czemu jestem obiektem żartów... :(

 

Uważasz że tylko tobie wolno żartować a nam juz nie?

:P

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, JanBezDomen said:

Słowo kilka, to dla mnie 3-4 propozycje. Czy to dużo nie wiem. Cieszę się, że są. Czytałem dużo o waszym forum, że można tutaj uzyskać pomoc. Stąd nie rozumiem, czemu taki atak... :( 

 

Po prostu większość z nas uważa, że twoje domeny są bezwartościowe. Od lat sprzedajemy domeny i trudno nam uwierzyć, że masz 3-4 propozycje. Na OLX. Po 18 wyświetleniach :)

Te domeny są po prostu zbyt kiepskie. Nie ta platforma, zbyt krótki okres czasu, zbyt mało wyświetleń. Nieprawdopodobna historia.  

 

Po drugie: wpisujesz się w stereotyp nowicjusza, który pełen nadziei, dzieli się swoimi rejestracjami na forum a po otrzymaniu krytycznych opinii, próbuje się bronić zmyślając że dostał na te domeny jakieś oferty. To jest tak, że podchodzimy do takich rejestracji emocjonalnie i jak ktoś nam mówi, że są do kitu, to odbieramy to personalnie i nasze ego stara się bronić przedstawiając social proof aby pokazać, że się mylimy w ocenie. To częsty obrazek na tym forum. 

 

Życzę ci żebyś sprzedał te domeny, po prostu nie wierzę, że ktoś to chce je od ciebie kupić. Jakbyś przedstawił jakieś sensowne domeny, to nikt by nie wątpił, że dostałeś oferty.   

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, JanBezDomen napisał:

Stąd nie rozumiem, czemu taki atak... :( 

Bo jak to mówią: "Nie ucz ojca dzieci robić". Na tym forum są bardziej doświadczeni inwestorzy domenowi od Ciebie i mnie, którzy mają po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt "mocnych domen" do zastosowania komercyjnego i zapewne 3-4 oferty na taką domenę mają, ale w ciągu roku. A ty narejestrowałeś "ninjów" (może poza e-programista.pl, którą może za 2-3 stówki uda Ci się sprzedać) i już masz po kilka propozycji odkupu - proszę Cię....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uczono, żeby nie mierzyć wszystkich jedną miarą. Że jeśli 49 razy wypadła reszka, to 50 wcale nie musi wypaść orzeł. Tak samo tyczy się sprzedaży. Czy naprawdę 3-4 propozycje, dotyczące domen które podałem to jakoś mega dużo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, JanBezDomen napisał:

Za domenę z kotkami, dostałem ofertę 1000 zł. To chyba dobre pieniądze.

to brałbym taką kasę, 200 dałbym na mszę (bo takie pieniądze za taką domenę to chyba sprawa opatrzności), 600 zainwestował na rynku wtórnym domen, a za pozostałą kasę poszedłbym do baru opić dobry deal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, JanBezDomen said:

Za domenę z kotkami, dostałem ofertę 1000 zł. To chyba dobre pieniądze.

 

Na OLX ktoś tak z głupia frant, napisał do ciebie i po prostu zaoferował 1000 pln za Kotki24.pl? Mind blown

Ja bym nie tylko na mszę dał, ale już bym na kolanach do Częstochowy pomykał :lol:

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×