Jump to content
JanBezDomen

makeyourownbuisness.com gory-pokoje.pl grunttocieplo.pl twójprezydent2020.pl sprzedaż-auto.pl e-programista.pl centrumautdostawczych.pl kotki24.pl darmowepodroze.pl hułałej.pl synthos-atom.pl

Recommended Posts

1 godzinę temu, JanBezDomen napisał:

Za domenę z kotkami, dostałem ofertę 1000 zł...

 

I wtedy się obudziłeś i poszedłeś na 8 do szkoły czy do pracy?

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, JanBezDomen napisał:

Za domenę z kotkami, dostałem ofertę 1000 zł. To chyba dobre pieniądze.

A ciekawe ile zawoła za SYNTHOS -atom.pl Pan Sołowow. Janie! chodzisz po cienkim lodzie....

proponuje zacząć przygodę z domenami od lektury podforum: prawo 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, przemowild napisał:

Nie masz ;) to typowy mechanizm obronny każdego nowicjusza, po tym jak jego domeny zostały skrytykowane. Posiedzisz dłużej na tym forum to sam zobaczysz, że wiele osób reaguje tak samo. 

 

Akurat apropos tych domen to może i racja, ale nieraz zostałem skrytykowany w ten sam sposób na tym forum, a nie kłamałem apropos ofert. No z tą różnicą, że raczej kwoty się ludziom nie zgadzały, bo domeny były dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, JanBezDomen napisał:

W totka, dwa miesiące temu miałem 4 z 5 w mini lotto. Także gram, gram :) 

30 lat temu miałem 3 piątki i 2 czwórki na jednym kuponie. No nie 40 lat temu . 3 m-ce temu 5 w DL. Tutaj się uczę jak zagrać . Czytam "stare" posty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za udział w eksperymencie społecznym. Jego celem było zaobserwowanie reakcji osób doświadczonych w biznesie na wejście nowego gracza, któremu od razu się powodzi. Badanie psychologiczne do pracy semestralnej na uczelni. Oczywiscie żadne dane nie będą użyte, jedynie mechanizm obronny i reakcja. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, JanBezDomen napisał:

P.s. Domeny do kupienia za 1 zł na premium.pl jakby ktoś chciał, bo już nie potrzebne. 

Trzeba było przyjmować te tysiące z ofert na OLX:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, nie było ich. Mam swoją pracę w telewizji jako autor scenariuszy i koordynator nagrań lektorskich. Tam się przyjemnie zarabia. To było jedynie do badań dla kumpla. Jak ktoś tutaj napisał, rynek trzyma kilku graczy, reszta już tylko ciuła. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, JanBezDomen napisał:

Dziękuję za udział w eksperymencie społecznym. Jego celem było zaobserwowanie reakcji osób doświadczonych w biznesie na wejście nowego gracza, któremu od razu się powodzi. Badanie psychologiczne do pracy semestralnej na uczelni. Oczywiscie żadne dane nie będą użyte, jedynie mechanizm obronny i reakcja. 

Ale jakie powodzi... to tak jakbym po kupieniu starego auta na giełdzie napisał, że zgłosił się do mnie Mercedes, żebym został oficjalnym przedstawicielem na Polske...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, JanBezDomen said:

Dziękuję za udział w eksperymencie społecznym. Jego celem było zaobserwowanie reakcji osób doświadczonych w biznesie na wejście nowego gracza, któremu od razu się powodzi. Badanie psychologiczne do pracy semestralnej na uczelni. Oczywiscie żadne dane nie będą użyte, jedynie mechanizm obronny i reakcja. 

 

A świstak siedzi i zawija w sreberka :lol: Jedna ściema za drugą. Tak samo jak nie wierzyłem w twoje oferty, tak samo nie wierzę w twój eksperyment. Forma takiego eksperymentu byłaby mocno wadliwa i kompletnie niczego by nie udowodniła.

 

To nie była reakcja na nowego gracza któremu się powodzi (tak by było jakbyś np. napisał, że zarejestrowałeś z palca domenę blokczejn.pl i ją sprzedałeś tydzień później za xx xxxx pln i miałbyś np. screen z konta zrobionego w photoshopie. Wtedy każdemu by szczęka opadła i każdy by się zastanawiał czemu sam na to nie wpadł. Posypałoby się wiele gratulacji). 

 

Reakcja którą zaobserwowałeś była na tzw. Bullshit :ph34r:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, JanBezDomen napisał:

To nie mój eksperyment, tylko kumpla. Ja tylko wykonywałem polecenia. Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najlepszych sprzedaży :)

A ten kumpel to nie przypadkiem Lateralus...

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
14 minut temu, reavis napisał:

A ten kumpel to nie przypadkiem Lateralus...

 

Witam,

 

Ja nie mam znajomych.

 

Pozdrawiam,

Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, JanBezDomen said:

To nie mój eksperyment, tylko kumpla. Ja tylko wykonywałem polecenia. Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najlepszych sprzedaży :)

A kumpel przepraszam nie potrafi się zalogować i pościemniać?

Nie brnij dalej tylko wycofaj się z honorem ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×