Jump to content
rudolf1973

Dzień dobry i wszystkiego dobrego na 2020 rok!

Recommended Posts

Jak w temacie. Dzień dobry!

Kilka lat temu kupiłem inwestycyjnie kilka domen. To chyba nie była najlepsza inwestycja :-)

Te domeny to:

zadbaj.pl

tanszykredyt.pl

lhl.pl

fkl.pl

osiedle24.pl

 

Co roku leci opłata, a perspektywy sprzedaży mam wrażenie - coraz gorsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, jeśli już decydujesz się je przedłużać, to zacznij od przeniesienia ich do tańszego rejestratora, nie ma powodu trzymać ich w home i przepłacać. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim zadbaj o to, żeby po wpisaniu tego adresu w przeglądarkę, był czytelny komunikat o możliwości nabycia domeny i kontakt do Ciebie.  Nie wierz przesadnie w ludzką domyślność i w ich talenty poszukiwawcze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/30/2019 at 7:03 PM, rudolf1973 said:

zadbaj.pl

Dzien dobry!

 

mam pytanie odnosnie tej domeny, moglbys napisac, dlaczego:

 

name server wskazuje na dns.home.pl.

oferta sprzedazy jest na Aftermarket

A domene utrzymujesz w AZ?

 

jak wpisuje w przegladarke to nie ma przekierowania na oferte sprzedazy ani nawet na parking.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, FlashT said:

Pewnie upolowana przez AZ

AZ jeszcze poluje, czy to z czasow, gdy jeszcze polowalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie,

Uprzejme dzięki za komentarze. Sprawdziłem opłaty za utrzymanie i faktycznie sporo przepłacałem przez wiele lat. 

Odpowiadając na pytania, niektóre z tych domen to dawno dawno temu upolowane na AZ albo kupione od kogoś z transferem do AZ.

 

Pokazaliście że mam rozpierdak w tych domenach. I to już jest dla mnie jakieś wskazanie. Dzienks!

 

Tylko czy w ogóle warto coś z nimi robić?

 

najsłabsza wydaje mi się osiedle24.pl - kupiłem ją pod pomysł stworzenia dedykowanego serwisu gdzie osiedla mogły by się samoorganizować. Okazuje się że ludzie wolą założyć sobie grupę na jakimś portalu społecznościowym i tyle.

Czy ona jest w ogóle coś warta? jakieś 100 PLN?

 

Najlepsza to w mojej ocenie zadbaj.pl - bo szeroki zakres zastosowań. Miała być pod bloga o bezpieczeństwie  w sieci. ale niebezpiecznika nie przebiję :-)

 

lhl.pl i fkl.pl to ładnie brzmiące trzyliterówki. Jak się powie na głos to się w rytmie rymuje "el" z "peel". Kiedyś to po 1000 PLN chodziły, teraz nie wiem - 200 300 PLN?

 

No i tanszykredyt - miał być porady jak oszczędzić na kredycie.  W sumie pod bloga finansowego i prowizje z linków od kredytów.?

 

pozdrawiam ciepło!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×