Jump to content
PolskieDomeny

Bokserki.pl

Recommended Posts

Troszkę drogo ale jak ktoś poważnie traktuje domene i chce zrobić na tym porzadny sklep internetowy z bokserkami no to warto

 

 

(Mozna negocjować ale nie puszczę tej domeny za drobne)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, panh napisał:

12 duzych baniek.. troszkę drogo

 

Chyba mu się bańki pomyliły...z tymi na mleko...

:)

 

Edited by Bazyli
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 godziny temu, PolskieDomeny napisał:

Troszkę drogo ale jak ktoś poważnie traktuje domene i chce zrobić na tym porzadny sklep internetowy z bokserkami no to warto

 

Ja to bym nie sprzedawał tak tanio. Poczekałbym aż jakieś poważne bokserkowe koncerny i holdingi wpadną na ten sam pomysł i będą chciały zrewolucjonizować oraz zmonopolizować rynek bokserek w Polsce.

 

Trzymałbym tego generyka nawet 50 lat. W końcu się na pewno sprzeda bo jak wiadomo każda domena się sprzedaje, trzeba tylko mieć cierpliwość.

 

Bardzo mnie cieszy że są na tym forum jeszcze ludzie, którzy cenią domeny, a nie oddają je za darmo firmom. Tak trzymać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nosicie zbyt obcisłe bokserki które blokują krążenie i krew nie dochodzi do mózgu :lol: 

 

O tyle o ile jeszcze sklep z bielizną męską ma sens, jak w przypadku meskiegacie.pl, to stawianie sklepu nakierowanego wyłącznie na jedną podkategorię produktową, nie ma ekonomicznego sensu, co ma przełożenie na wartość domeny.

 

PS. Poza tym wolę slipki :P

Edited by przemowild
  • Haha 2
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma też co przesadzać w drugą stronę - że domena jest warta kilka par bokserek (średnie xxx). Prawdą jest, że żaden producent bokserek nie wybierze domeny bokserki.pl jako domeny głównej na prowadzenie działalności. To byłby strzał w kolano. To samo tyczy się zakładów dziewiarskich, rzadko który opiera się na wyrobie tylko jednego produktu, a jeśli to nawet nie mają strony bo im nie jest potrzebna. Domena jest warta dla KK ok. 2-5k bo i tak niesie ona wartość dla niego jedynie kolekcjonerską i będzie użyte jako przekierowanie. Dla D2D do 1k. Ewentualnie, jeśli ktoś pokusi się na prowadzenie sklepu, typu rajstopy.pl bo uważa, że dobra domena mu pomoże w rozwinięciu sklepu :P

Edited by szogun
  • Thanks 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ją miałem i kilka lat temu puściłem bez żalu. Mam też pilkarski, siatkarski i wiele innych sportowych i raczej nie ma na nich chętnych. Niektóre mam już ponad 10 lat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet przez moment nie pomyślałem o bieliźnie :)

boxer-3399598_1920.jpg

  • Haha 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena stricte produktowa, masz więc spore szanse na jej sprzedaż, również za sensowne pieniądze.

To co funkcjonuje już od lat na zachodzie Europy, było dotychczas w Polsce raczej rzadko stosowane, tzn. duża firma (shop online ?) nabywała domenę generyczną tylko po to, aby ją przekierować (np. 301) na swoją stronę główną lub podstronę produktową.

Sporadycznie zdarzało się to również i u nas (kabanosy*pl, ryby*pl, minsk*pl etc.), jednak w chwili obecnej mam takich

zapytań/sprzedaży naprawdę sporo.

 

  • Like 4
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
7 godzin temu, keyword napisał:

Sporadycznie zdarzało się to również i u nas (kabanosy*pl, ryby*pl, minsk*pl etc.), jednak w chwili obecnej mam takich

zapytań/sprzedaży naprawdę sporo.

 

 

A coś konkretniej? Pytanie retoryczne oczywiście :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×