Jump to content
Rumen

Resursy.pl

Recommended Posts

Resursy.pl

resursy UTB

 

Cześć,

 

dumam nad możliwą wartością powyższej domeny.

 

Czym jest resurs:

Resurs to obowiązkowe badanie techniczne określające granicę czasu eksploatacji danego urządzenia. Usługi resursu świadczą mnogie firmy zajmujące się serwisowaniem urządzeń transportu bliskiego tj. dźwigów, żurawi, suwnic, schodów ruchomych itp. itd.  

Co istotne, od niedawna obowiązkowemu resursowi podlegają również dźwigi osobowe - windy, co znacznie wpłynęło na popularność tematu. 

 

Dzięki za pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resursy to najczęściej wojsko robi na sprzęcie tj samolotach, czołgach, helikopterach, statkach itp. Większość uzbrojenia ciężkiego naszego wojska jest po wielu resursach (niebawem wydłużą resursy czołgów t-72). Także pisz do MON, może kupią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FlashT napisał:

ja chyba jestem zbyt głupi na tę domenę, bo pierwszo słyszę takie słowo

 

Dopóki nie wprowadzili obowiązku ich robienia dla zwykłych wind, również go nie słyszałem. Przykładowe firmy świadczące takie usługi - resursy*com*pl, resursy*eu.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Osobiście bardziej mi się podoba dronomat (nie moja).  Ale jako operator i pilot drona sceptycznie patrzę na rozwój tej usługi w Polsce. Większość Polaków mieszka w domach wielorodzinnych. A to bardzo duża bariera dla powszechności takiej usługi. Do tego dochodzą drzewa, linie energetyczne, strefy zakazu lotów, ograniczenia wagowe, meteorologiczne, wątpliwe możliwości zabrania kilku paczek jednocześnie, ryzyko przenoszenia tą drogą ładunków niebezpiecznych, etc, etc.   W niektórych przypadkach taka usługa byłaby wskazana ( np. przerzucenie przesyłki kilkaset metrów za rzekę zamiast jechanie 30 km do najbliższego mostu) , ale na jej masowość bym nie liczył.   Poza tym nie sądzę, by ktoś chciał tworzyć w Polsce specjalną, ogólnokrajową firmę do takiej formy transportu. Łatwiej byłoby obecnym firmom kurierskim przeszkolić pojedynczych pracowników na pilotów, by nie tworzyć od podstaw całego zaplecza i struktur .
  • dronopaczka.pl   Moim zdaniem nieco jeszcze futurystyczna nazwa domeny. Lepszą- czyli paczkodron.pl już ktoś inny wcześniej zakupił. Co myślicie konkretnie o mojej domenie? Jest troszkę warta na dzień dzisiejszy?  
  • Zapraszam na aukcję domeny link do aukcji: druk3d.com.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2520241/
  • Dziś koniec aukcji:   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2519437/   Zapraszam do licytacji. 
  • minusy.pl   Witajcie,   Do sprzedania domena minusy.pl   KT = 500 PLN
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18779
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  97B135
  Joined
×