Jump to content
Rumen

Resursy.pl

Recommended Posts

Resursy.pl

resursy UTB

 

Cześć,

 

dumam nad możliwą wartością powyższej domeny.

 

Czym jest resurs:

Resurs to obowiązkowe badanie techniczne określające granicę czasu eksploatacji danego urządzenia. Usługi resursu świadczą mnogie firmy zajmujące się serwisowaniem urządzeń transportu bliskiego tj. dźwigów, żurawi, suwnic, schodów ruchomych itp. itd.  

Co istotne, od niedawna obowiązkowemu resursowi podlegają również dźwigi osobowe - windy, co znacznie wpłynęło na popularność tematu. 

 

Dzięki za pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resursy to najczęściej wojsko robi na sprzęcie tj samolotach, czołgach, helikopterach, statkach itp. Większość uzbrojenia ciężkiego naszego wojska jest po wielu resursach (niebawem wydłużą resursy czołgów t-72). Także pisz do MON, może kupią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja chyba jestem zbyt głupi na tę domenę, bo pierwszo słyszę takie słowo

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FlashT napisał:

ja chyba jestem zbyt głupi na tę domenę, bo pierwszo słyszę takie słowo

 

Dopóki nie wprowadzili obowiązku ich robienia dla zwykłych wind, również go nie słyszałem. Przykładowe firmy świadczące takie usługi - resursy*com*pl, resursy*eu.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to jest jakieś przyszłościowe. Grunt to wyczuć dobry moment. Jeśli to ten, to gratzy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Koniec aukcji w czwartek g.21.00. Jest też dostępna domena eApteki.pl. Zejdę bardzo mocno z ceny jako ktoś zainteresowany. https://www.aftermarket.pl/domena/eapteki.pl/   A może do kompletu ZamiennikiLekow.pl? https://www.aftermarket.pl/domena/zamiennikilekow.pl/
  • ile narobiłeś tych placków? na tydzień i odgrzewasz czy jadasz tylko placki? a co do domen: poległeś na prostym temacie, odklepany nokaut, koniec tematu tak jak piszesz możesz tylko skończy tą kompromitację. Brawo domeniacz, który to już nokaut może liczysz? 
  • Tak- została przechwycona w AM. Dziękuję za przypomnienie. I co teraz? Mam sobie strzelić w łeb rewolwerem czarnoprochowym?   Konkurencja jakaś tam jest ale nie czuje oddechu smoka na plecach. Z pewnością Ty nią nigdy nie będziesz bo masz za małe pojęcie o domenach  I mówię to całkiem serio.   A te komentarze o Najmanie, klepaniu maty, czasie liczenia... no cóż. Chyba mój limit karmienia Trolla się skończył.   Kreuj dalej rzeczywistość. Teraz masz alibi bo vul zapomniał, że jednak jakąś domenę przechwycił a AM i nie poinformował o tym    Idę zrobić placki.
  • No jak to @vul ? Przecież pisałeś że regnąłeś z palca i że nie ma konkurencji w Twojej "niszy"   Mam rzucić okiem na pozostałe kwestie czy klepiesz już matę jak Najman ? Bo czas liczenia nadszedł nieubłagalnie       A przedsmak podsumuje Twoimi słowami:    
  • Koniec aukcji w piątek, zapraszam! https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508712
  • polishstartup.com polishstartups.com   Zapraszam do licytacji od 1 zł dwóch domen "startupowych" z potencjałem: polishstartup.com https://www.aftermarket.pl/aukcja/2507778/?_track=0695a477007c338a53688d0d46705385 polishstartups.com https://www.aftermarket.pl/aukcja/2507777/?_track=43ee45d554f3de9d2e383925e8d84ba1      
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18673
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  najman
  Joined
×