Jump to content
epson

Koronawirus.

Recommended Posts

Czołem,

Nie tylko ludzi dotyka ogólnoświatowa depopulacja ale też i domeny ;) 

 

kwarantanna.png.ae1a79a57fbf684094a6614810d20317.png

 

Co tam u Was?

Jak się macie? Jest panika?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrocław generalnie pusty, studenci robią koronalia, papieru toaletowego i suchego żarcia brakuje w większych sklepach.

Paniką bym tego nie nazwał :)

Jedzenia jakiś czas temu na 40 dni kupiłem, żeby później sobie w brodę nie pluć. Raczej pod kątem niewychodzenia z domu, niż jakby miało zabraknąć. A koszty żadne.

Edited by szmiko
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, epson napisał:

 

kwarantanna.png.ae1a79a57fbf684094a6614810d20317.png

Wystarczy, jeśli domeny starannie spryskamy środkiem dezynfekującym.

Bardzo ważne jest natomiast, aby odseparować najstarsze domeny (szczególnie te z założoną opcją),  od tych wszystkich młodych, świeżych rejestracji, szlajających się po wszystkich możliwych giełdach.

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że ludzie będą raczej ostrożni z wydawaniem kasy. Niektóre media wieszczą armageddon więc pewnie część już się powoli szykuje na nową rzeczywistość gdzie leki i źywność kupuje się na czarnym rynku za grubą kasę a na ulicach królują takie bryki ;) :D

DlX8J_9nSd2tyej9fJ1qBA?w=1400&h=788&fm=p

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minut temu, FlashT napisał:

W takiej rzeczywistości pieniądze służą do podcierania tyłka :)

 

A jak ktoś trzyma oszczędności w bitcoinach, to co, pendrivem...? ;-)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... ale by się teraz czipy pod skórę przydały. Cała kasa i BTC, domeny i wszystkie dane pod ręką? W biedronce bezobslugowo i bez wirusowo zakupy można by było robić. Paliwko na Orlenie Eeeeh. Marzenia. 

 

A tak na poważnie, to jeszcze zapasów nie zrobiłem. Może w poniedziałek wyskoczę coś kupić. A jesli do tego czasu pozamykają składy spożywcze to... 

Było miło ;-) 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak w każdej sytuacji szczególnej lub kryzysowej, na pewno znajdą się tacy, którzy wykorzystają swoje 5 minut, aby na tym ugrać jak najwięcej dla siebie.  Np. rządy i operatorzy płatności bezgotówkowych już cieszą się ze zwiększonej popularności takiej formy płatności.  Ale jako społeczeństwo mamy chyba wyjątkową szansę, by utrwalić w sobie solidne nawyki higieniczne. Na takich korzyściach możemy zyskać wszyscy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, pb napisał:

 

A jak ktoś trzyma oszczędności w bitcoinach, to co, pendrivem...? ;-)

 

Ała :D W jakimś filmie robili to muszelkami, to pewnie i pendrivem się da.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan Buffett zamienił swoje aktywa na pieniądze, poczeka aż wszystko updadnie przez koronę i odkupi za bezcen.

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dziwne, że najwięksi gracze finansów wstrzymują się i są bardzo niedźwiadkami. Być może zmyłka, a kupują. Amerykańska giełda już odrobiła połowę strat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...oj tam, na razie wszystko trzyma się kupy :P  

 

A ja nadal nie zrobiłem zapasów.

Na bieżąco świeże produkty kupuję. Może w czerwcu jakąś konserwę kupię :P 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Super Trumper napisał:

... korona Ci z głowy nie spadnie... jak zrobisz zapasy... wręcz może Cię dotknąć więc ja bym uważał... zorro miał rację!

Korona to może nie spadnie, ale jak widzę te kolejki to mi berło może strzelić :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do batalionu maryjnego dołączyła MARYJA MIAŻDŻĄCA koronawirusa. Jak możecie się dowiedzieć na YT z komentarza Marii Ćwiek - ma ona szczególną misję - zmiażdżenie głowy szatana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 14.03.2020 o 18:18, Kangur napisał:

Jak w każdej sytuacji szczególnej lub kryzysowej, na pewno znajdą się tacy, którzy wykorzystają swoje 5 minut, aby na tym ugrać jak najwięcej dla siebie.  Np. rządy i operatorzy płatności bezgotówkowych już cieszą się ze zwiększonej popularności takiej formy płatności.  Ale jako społeczeństwo mamy chyba wyjątkową szansę, by utrwalić w sobie solidne nawyki higieniczne. Na takich korzyściach możemy zyskać wszyscy.

No i znalazł się taki, kilka dni temu zrezygnował z urzędu ministra ;)  

Pięć miesięcy temu, nie do pomyślenia.

Niebawem jesień przyjdzie, ciekawe co przyniesie? hmmm 

Ponoć ma być hardcorowo. 

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×