Jump to content
Sign in to follow this  
zuzkaxxx

Obrazki w pokoju dziecka

Recommended Posts

Cześć wszystkim, poradźcie coś, bo nie wiem jak sobie poradzić. Moja córeczka ma w pokoju jeden sakralny obrazek, taki srebrny, z chrztu, nad łóżeczkiem. Ostatnio wbiegła tam moja babcia i orzekła że to za mało, że powinny być ze trzy jeszcze przynajmniej. Ja uważam że jeden wystarczy. Co myślicie, da się jakoś wpłynąć na babcię? Jest bardzo przekonana o swojej racji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że trzy obrazki to minimum i babcia ma racje. Chętnie dokupiłbym jeszcze kilka obrazków sakralnych, aby mieć w zapasie, nie masz może gdzieś linka pod ręką?

Edited by szogun
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czasach zarazy taka sprawna, wysportowana babcia to skarb. Ja bym ją posłuchał dla świętego spokoju.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olej ją i przestań ją tam wpuszczać?

 

Ewentualnie powołaj się na oryginalne przykazania mojżeszowe, a tak dokładnie to 2-gie:

2. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!

Edited by FlashT
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro to Twoja babcia a Twojej córki prababcia to niestety się nie liczy, musiałaby być to jej babcia czyli Twoja mama, wtedy bym się zastanowił nad dokupieniem, a z pewnością wybrałbym te produkowane w Toruniu, poświęcone wodą termalną:excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zabaco napisał:

Skoro to Twoja babcia a Twojej córki prababcia to niestety się nie liczy, musiałaby być to jej babcia czyli Twoja mama, wtedy bym się zastanowił nad dokupieniem, a z pewnością wybrałbym te produkowane w Toruniu, poświęcone wodą termalną:excl:

 

Pomogę wybrać sklep w Toruniu <lol2>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 22.04.2020 o 13:55, zuzkaxxx napisał:

Cześć wszystkim, poradźcie coś, bo nie wiem jak sobie poradzić. Moja córeczka ma w pokoju jeden sakralny obrazek, taki srebrny, z chrztu, nad łóżeczkiem. Ostatnio wbiegła tam moja babcia i orzekła że to za mało, że powinny być ze trzy jeszcze przynajmniej. Ja uważam że jeden wystarczy. Co myślicie, da się jakoś wpłynąć na babcię? Jest bardzo przekonana o swojej racji.

No wiecie, kiedyś to była norma że u dzieci się wieszało mnóstwo obrazków z aniołkami itd... sama miałam ze 3 :o a moja córeczka ma o taki  https://www.e-azur.pl/srebrne-obrazki-sakralne-pierwsza-komunia-swieta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×