Jump to content
FlashT

Maseczki chirurgiczne

Recommended Posts

Jeśli odbiór osobisty w Waw (Wilanów), to 50 sztuk - 90 PLN. Maseczki z atestem, 3-warstwowe,  prawdziwe chirurgiczne, a nie jakiś szajs z apteki, co to kawałkiem papieru jest. Firmy (dystrybutora) HELBO. Mam dostęp, to czemu nie pomóc, jeśli ktoś potrzebuje. Obecnie ceny maseczek to jakaś masakra w aptekach, i to za gówniane jednowarstwowe bez żadnych atestów. Na allegro chodzą po 130 PLN, z tego co patrzyłem. Mam też firmy (dystrybutora) MANTA, po 25 PLN za 10 sztuk (na allegro widziałem je po 36 PLN). Żeby nikt sobie z tego nie zrobił interesu, jednorazowo nie sprzedaję więcej niż 100.

 

Prowizja: 0%, ceny dystrybutorów. Oferta jest ograniczona czasowo, nie gwarantuję, że za tydzień nadal będę miał bezpośredni dostęp. Są to po prostu moi klienci, dla których robię projekty. Ale jak już się współpraca zakończy, to pewnie i to się skończy. Kontakt: Priv / PM / PW (czyli prywatna wiadomość na forum, jak by ktoś nie skumał :P).

 

Mogę też wysłać, ale ja nie mam żadnej umowy z żadną firmą transportową, zatem stawki jak dla osoby prywatnej + 5 PLN za fatygę + koszt koperty, czy w czym tam dany dostawca wysyła.. Dostawca wedle uznania kupującego. Nie wysyłam za pobraniem.

 

Bardzo proszę o powstrzymanie się od komentarzy, że chcę na Was i na tej całej sytuacji zarobić. Wręcz przeciwnie. Ja nic z tego nie mam i uważam to za chore, że jeszcze przed tą całą epidemią tego typu maseczki kosztowały w aptekach po 50 gr, a teraz kosztują po 5 do 8 PLN. Nie liczę tych jednowarstwowych, co to nawet się podetrzeć tym nie da, bo cała ręka w gównie będzie (a i tak kosztują 2+ PLN). Te są profesjonalnymi maseczkami chirurgicznymi, żeby taki chirurg nie napluł do wnętrzności operowanego. Podobno obecnie używane np. w szpitalu onkologicznym w Warszawie. Przy koronawirusach są o tyle skuteczne, że to jedne z największych wirusów na świecie. Z kolei te materiałowe są totalnie nieskuteczne i najwyżej ochronią przed mandatem. Ale żeby nie było, zrzekam się całej odpowiedzialności, nie jestem ani lekarzem, ani wirusologiem. Mam dyplom z Biotechnologii, jednak nie mi ferować czyimś życiem(!!!). Te drugie maseczki widziałem chyba ostatnio w Carrefour, również za 36 PLN / 10szt. Osobiście uważam te całe obostrzenia za niekonstytucyjne, bo nie mamy ogłoszonego stanu wyjątkowego, ale jeśli komuś zależy na zabezpieczeniu bliskich, to może warto.

 

Jeśli się zgłosi wystarczająco dużo osób, to mogę gdzieś podjechać, żeby wszyscy odebrali maseczki w danym miejscu. Ale nie dalej niż 50km od Warszawy. I też zastrzegam, że liczba jest ograniczona, bo ogólnie nadal panuje deficyt. Fajnie by jednak wtedy było, żebyście mi przynajmniej zwrócili za benzynę te kilkanaście PLN wspólnie.

 

m1.png

m22.png

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze dostęp do polskiego producenta, który produkuje polskie maseczki. Z tego co się orientuję to cena detaliczna za 10 sztuk, to 60 PLN. Ja mogę udostępnić je za 45 PLN. Producent/dystrybutor: Panda Enterprise. Mogę potwierdzić, że jakość jest zdecydowanie lepsza, przynajmniej dla użytkownika. Nadal wszystkie te maseczki spełniają normy masek chirurgicznych.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×