Jump to content
koniczyna

ecoaching.pl

Recommended Posts

38 minut temu, pshemec napisał:

Na pierwszy rzut oka miałem Eco Aching.... może być ciężko

 

coaching internetowy, coaching online, czy w ogóle strona pod coaching.. Focus ma swój dwumiesięcznik "Coaching".. coaching jest jednym z najpopularniejszych współczesnych  trendów, więc.... coaching.pl przekierowuje na stronę firmową, domena nie ma konkurencji jeśli chodzi o słowo kluczowe coaching, wydaje mi się, ze można ją ładnie wypozycjonowac na to hasło

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minut temu, Super Trumper napisał:

lepiej trzymać możeeee kiedyś znowu coś ruszy?

  nie mam parcia na sprzedaż tej domeny, ale chciałam znać Wasze opinie odnośnie jej potencjału, dla mnie to świetna nazwa i raczej ją zostawię dla siebie, jeśli będę sprzedawać to z postawionym na niej mini serwisem, a wtedy cena będzie zupełnie inna, kwestia tego jak się to będzie pozycjonować...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim odczuciu samo słowo "coaching" nabrało ostatnimi laty negatywnego wybrzmienia i osoby które trudnią się tym fachem raczej unikają go na rzecz wszelkiego rodzaju "treningów" czy rozwoju osobistego. Podstawowa wersja zarówno w .pl jak i .com.pl służy jako przekierowanie, wersja z "e" się do tego nie da. Dla mnie lipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Rumen napisał:

W moim odczuciu samo słowo "coaching" nabrało ostatnimi laty negatywnego wybrzmienia

Może i tak, ale jest to jednak nazewnictwo fachowe, Fokus wydaje Coaching, są studia o takiej nazwie, ludzie użwają coraz częściej słowa coach, szukają takiego wsparcia, coaching w dobie koronawirusa przeniósł sie do internetu, jest coraz więcej porad online, trochę pogrzebałam nie jest źle, jest potencjał... https://www.google.com/search?q=focus+coaching&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwic1IO3347qAhUDw8QBHcYjACkQ_AUoAnoECAwQBA&biw=1138&bih=498

 

Branża wydaje się rozwojowa - polska izba choachingu udziela na przykład akredytacji  w tej dziedzinie https://www.izbacoachingu.com/akredytacja/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest dobrze! Warta rejestracji i trzymania. To e nie psuje, a wręcz dodaje uroku internetowym poradom, relacjom mentorskim. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×