Jump to content
ThreeMonkeys

Domeny do analizy i co dalej z nimi? - szukam wsparcia:)

Recommended Posts

Dnia 7.10.2020 o 06:13, Pan_Grzegorz napisał:

Mnie również nie interesują teoretycy ...

 

Przyglądając się Waszej rozmowie z Alexis odnoszę zupełnie inne wrażenie :rolleyes:

 

 

 

6 godzin temu, Alexis napisał:

Ja w przyszlym tyg ponownie spotykam sie z 11 miliarderami

 

Będzie tam gwóźdź programu co ma dwóch ojców - biednego i bogatego ? :P

Ponadto jest różnica - być miliarderem a spotkać się z miliarderem.

 

 

6 godzin temu, Alexis napisał:

... promuje chałupnictwo, jako "drogę do niesamowitego sukcesu"

 

3 godziny temu, Alexis napisał:

No chyba, ze biznesem zajmujesz sie hobbystycznie, a nie zawodowo...

 

Chałupnictwo to opowiadanie historyjek o miliarderach na YouTube, czyli jak sam powiedziałeś - Twój hobbystyczny biznes którym się zajmujesz. Mnie nie znajdziesz ani na YT ani FB ani nigdzie indziej. Ponieważ ja stosuje ideologię "behind the scene" tak samo jak najbogatsi ludzie na świecie z którymi nigdy się nie spotkasz a przy których taki Robek Kiyosaki z dwoma ojcami to jak hulajnoga przy Mercedesie ;)

 

Alexis, nie obraź się ale jak Ci się poszczęści to najwyżej zostaniesz znanym youtuberem idąc tą drogą. Tak czy owak, proponuję spotkanie za 10 lat licząc od dziś.

Ocenimy - która ścieżka była właściwa.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Przyglądając się Waszej rozmowie z Alexis odnoszę zupełnie inne wrażenie :rolleyes:

 

 

ee... tam, trochę sobie jaja robię ;) po prostu dawno nie było nic o miliarderach, a czasami lubię zobaczyć Alexisa w akcji, a wiedziałem że nie przejdzie obojetnie obok tematu. Choć najbardziej brakuje mi batalii  @Alex vs. @Alexis odnośnie domen .co, to była jazda, jeszcze lepsza niż wasza. Stare dobre czasy. :rolleyes:

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz

Dlaczego Kyosaki mialby byc na spotkaniu miliarderow? Przeciez miliarderem nie jest i daleko mu do nich. Co ty masz z tym Kyosakim? Zakochales sie w nim czy o co chodzi?

Jakby nie patrzec: Dziekuje za szczere wspolczucie ze wzgledu na spotkanie miliarderow ;) Kiedy sie ciebie czyta od razu czlowiekowi lzej na duszy :)

 

A tak na powaznie:

Nie ma to co szczera zawisc. Wole to niz falszywych przyjaciol. Tak trzymaj! Daleko z tym zajdziesz w zyciu i w biznesie!

 

Ps. YT to dzialalnosc filantropijna w kraju dziadow a nie biznes.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Alexis napisał:

Nie ma to co szczera zawisc.


Jesteś w błędzie Alexis, nawet w prywatnej wiadomości Ci kiedyś napisałem że życzę Ci abyś sięgnął po swój cel jeśli da Ci on szczęście. Natomiast drażni mnie jeśli osądzasz ludzi tylko pod kątem pieniędzy, bo nawet wśród miliarderów są wyjątkowo mało inteligentne jednostki jak Gejc.Rozumiem że bardzo jarają Cię miliarderzy i owszem od niektórym można się coś nauczyć tak samo jak i od milionerów. Bo zanim ktoś został miliarderem musiał być najpierw milionerem. A jeśli mowa o młodych milionerach podoba mi się sposób myślenia najmłodszego - Roberta Grynia. Gdyby nie to że znalazł się na liście Forbsa nawet nikt by o nim w Polsce nie słyszał. 

 

 

2 godziny temu, Alexis napisał:

YT to dzialalnosc filantropijna w kraju dziadow a nie biznes.


Jasne. Taki z Ciebie filantrop jak i Gejc, który jak tylko troszkę zainwestował w WHO - niemal natychmiast pojawił się kobyławirus a Gejc stał się w tzw. mediach wyjątkowym znawca szczepionek równie tak samo jak nastoletnia Greta Thunberg jest wybitną znawczynią jeśli idzie o zmiany klimatu ;)

 

Więc następnym razem podawaj konkretne nazwiska zamiast zachwycać się jakimiś prymitywami o inteligencji konia tylko dlatego iż przez wszelakie oszustwa zostali miliarderami. Albowiem to zwykły plebs który nie miałby szans dołączyć nawet do grupy milionerów bez przekrętów.

 

REASUMUJĄC: Np. Steve Jobs to pierwsza klasa - a taki Gejc to pasażer podróżujący całe życie w WC.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na YT pod moimi filmami o koronopsychozie niektorzy mi pisza "Co ty opowiadasz, przeciez Gates najmadrzejszy!", tutaj z kolei, "Co ty opowiadasz, przeciez Gates najglupszy!"

Eh, nie dogodzisz ;) Najlepsze jest to, ze ja do tej pory ani razu ani na YT ani tutaj nie wspomnialem o Gatesie :) No coz, nie ukoje twego bolu w tym zakresie, sam bedziesz musial sobie z tym poradzic. Nic mi do tego.

 

Co do Jobsa, mowisz o tym Jobsie?

 

Film sprzed 4 lat. Wlasnie dzieki niemu podjalem sie mojego projektu ksiazkowego i dokonalem niemozliwego, by dopiac swego. Szczegoly w filmie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Alexis Raczej chodziło mi o to iż do worka "miliarderzy"  wrzucasz zarówno wyjątkowo inteligentne jednostki jak i również prymitywny plebs.  Dlatego poprosiłem abyś używał konkretnych nazwisk. Jeśli chodzi o Gejca to tylko wzbudza śmiech i litość. A co do psychozy kobyło-wirusowej i maseczkowej znów mogę powiedzieć "a nie mówiłem" . A wracając do Jobsa - chciał zmienić świat i go zmienił. I to właśnie dzięki Jobsowi Apple stała się jedną z najbogatszych firm na świecie w zaledwie kilka lat. Ale zatrudniał on tylko najlepszych ludzi w przeciwieństwie do Microsoftu. Kiedy potrzebował najlepszej osoby do marketingu - pojechał do Pepsi .c.o. i przekonał szefa marketingu  aby porzucił Pepsi i przeszedł do Apple tymi oto słowami:

 

"Chcesz do końca życia sprzedawać wodę z cukrem czy zmieniać ze mną świat ?" :lol:

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Domeniacz said:

A co do psychozy kobyło-wirusowej i maseczkowej znów mogę powiedzieć "a nie mówiłem" .

 

Tutaj moj film z PIERWSZEGO dnia lockdownu:

 

Polecam! Wiele z tego co mowilem sie juz sprawdzilo.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, Alexis napisał:

Polecam! Wiele z tego co mowilem sie juz sprawdzilo.

 

I wiele się jeszcze sprawdzi, wszak już wszystkie ustawy gotowe, np:

 

BezkarnoscPlus.thumb.png.b2092a2fee61e99da8c735bafa53f147.png

BandyckaUstawa.thumb.png.9a58e7422dfed548f2dd45b03922d6a6.png

TrudneCzasy.thumb.png.dd030ae3bf0e615e17e15eb706d64417.png

 

Oraz świetny plan na nowy rok:

 

- podatek od spółek komandytowych ( @pb będziesz się musiał sprężyć i podnieść sprzedaż  )

- podatek od pracujących za granicą - uwoma o unikaniu podwójnego opodatkowania została zupełnie olana

- podatek od umów o dzieło

- ZUS w górę

 

Długo by jeszcze wymieniać ...

A tymczasem:

 

BezPodatku.thumb.png.dd3e242bb0217f7d5955f666c5fea8ce.png

 

 

Jak to mówi @keyword - to ten "normalny" kraj z końcówką .pl ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Alexis napisał:

Co do Jobsa, mowisz o tym Jobsie?

 

 

Wiadomo coś więcej na temat tego dlaczego Jobs wybrał akurat tego designera i jak do niego trafił?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pan_Grzegorz Zostawię temat dla Alexisa - albowiem moim zdaniem dobra książka na temat Jobsa miała by znacznie większą szansę sprzedaży niż książka na temat miliarderów ogólnie. A wracając do kobyło-wirusa, jak wam już mówiłem miesiąc temu - godzina "zero" się zbliża:

 

zarty.png.94e7567e80b7c65f318d358d20d8a81a.png

 

 

 

Ciekawe co za "yntelygent" wymyślił przepis gdzie osoby sypiające ze sobą mają nosić maseczkę w samochodzie albowiem mają inny adres zamieszkania :lol:

I gdzie ta mondrala @keyword która pisała "Domeniacz i jego teorie ..." ;)  A jeśli idzie o same maseczki:

 

 

zaopatrzenie.thumb.png.22e130d173088a74dff26b28b0b31c69.png

rydzyk.thumb.png.102a84bebaf96bccf73b8cd78eba6a1a.png

szumDeal.thumb.png.a6ff2f600fd84eae475c4859bafcc53c.png

domSzumowskiego.thumb.png.ecac1f122c890cfdd67164ab4c2f8bb6.png

 

 

Ciekawe co na to fani prezesa, którym to ostatnio ktoś tu się zachwycał ?

Zakładajcie maski i bierzcie się do roboty bo pieniążki na 500+ się skończyły ;)

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny materiał @Alexis, zwłaszcza dlatego iż liczby pochodzą z ogólnie dostępnych i wiarygodnych miejsc oraz przedstawiają REALIA zamiast bełkotu wszelakich "mediów" nazwanych dla zmylenia "FAKTAMI". Wielki szacun iż byłeś w stanie powstrzymać śmiech przy wypełnianiu tego arkusza. Wygląda na to że wszystkim z wrażenia maski opadły ;) Dodatkowo aby stwierdzić że ktoś zmarł na koronkę należy wykonać sekcję zwłok - jednakże nie słyszałem o ani jednej wykonanej w Polsce, a więc bełkot medialny to z doopy wzięte dane, tak jak poniższe nagłówki:

 

 

absurd-a3.jpg.149d525a415572df0eaa096cbdd9cb73.jpg

 

 

absurd.jpg.0c5ff7182bbfb52c5f22854f0f684185.jpg

 

 

 

Nie wiecie jeszcze o co chodzi ? Oto poniżej odpowiedź:

 

 

PinkasSzczep.thumb.jpg.ad50d9076e1dbfe09e8bb6c4e3a3b5b8.jpg


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tynk ze ścian też ma kobyłowirusa - Prezydent Tanzanii o wynikach testów na kobyłe:

 

 

A na takich testach opierają się wszystkie statystyki odnośnie kobyły ... Nawet Pan Trump nie widział sensu założenia maski w miejscu publicznym choć miał pozytywny wynik i z uśmiechem na twarzy bez kwarantanny "wyzdrowiał" w oka mgnieniu ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alexis Idąc Twoim tokiem myślenia - można by pomyśleć iż Pan Szumowski to genialny biznesmen. W jeden dzień zakłada DG i wystawia FV, a już w drugi dzień 5 baniek na koncie. Mnożąc ten wynik przez 366 dni - mógłby zostać miliarderm w mniej niż rok. Ale w tym przypadku wystarczyło wybrać właściwego prezesa, na czas przepisać majątek i po czasie zrezygnować ze stanowiska - czym bardzo był zaskoczony nasz kolega @epson

 

Pan Szumowski jest również geniuszem w walce z kobyłą, w południe zaczyna kwarantannę - o północy końcy i na drugi dzień już jest na zakupach. W sumie nie ma się co dziwić, albowiem przecież jasno się wypowiedział iż maski nic nie dają. Natomiast jego kolega po fachu - Pan Pinkas powiedział iż maski są tylko po to byście nie zapomnieli iż jest pandemia :lol: 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 28.09.2020 o 09:27, Czyzis napisał:

 

@Kangur

Tak jak koledzy sugerowali, gdy ktos juz prowadzi biznes, ktory zarabia, to domena jest tylko dodatkiem.

Czasy, gdy domena byla istotna do tego stopnia, ze sama sie reklamowala minely.

 

Dlatego zapytam wprost:

Quo Vadis?

 

Aktywność co poniektórych użytkowników tego forum przybiera coraz bardziej absurdalne rozmiary.

@Domeniacz jeszcze na początku tego roku snuł wizje, jak to on jest w stanie sprawić, że domeniarstwo przy jego pomocy stanie się super dochodowym biznesem. Podpytywał mnie o ludzi z branży (min. Dariusa H.) itd. W momencie kiedy został przez tę branżę olany... efekty tego są widoczne na forum prawie codziennie.

@Czyzis uważa np., że domeny nie mają już żadnej realnej wartości.  Nie przeszkadza mu to jednak w tym, aby regularnie wysyłać do mnie

oferty zakupu tych  bezwartościowych domen, tak jak to miało miejsce w przypadku wczorajszego zapytania o domenę wycenadomen*pl  :(.

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, keyword said:

@Czyzis uważa np., że domeny nie mają już żadnej realnej wartości.  Nie przeszkadza mu to jednak w tym, aby regularnie wysyłać do mnie

oferty zakupu tych  bezwartościowych domen, tak jak to miało miejsce w przypadku wczorajszego zapytania o domenę wycenadomen*pl  :(.

 

 

 

 

@keywordDomeny maja wartosc techniczna, po to zostaly wymyslone, to ludzie nadaja im wartosc w walucie. Polska jest krajem istniejacym teoretycznie, dlatego to spore ryzyko zaplacic kwote XXXX za domeny w tym rozszerzeniu. WycenaDomen nie jest nawet wykorzystana biznesowo,  pomimo jasnego przeznaczenia, co tym bardziej swiadczy na jej niekorzysc.

 

Jaki jest powod, by zaplacic za wymieniona domene wiecej?

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, keyword napisał:

domeniarstwo przy jego pomocy stanie się super dochodowym biznesem


Od wielu lat dla moich klientów korzystanie z moich rozwiązań jest super dochodowym biznesem, zarówno dla tych którzy zajmują się tylko domenami jak i również dla tych którzy potrzebują domen do SEO. Przez ostatnie 3 lata jeden z nich mieszkający w kraju powszechnie uważanym za biedny - wydał na domeny ponad 300,000 USD czyli tyle co cały ten śmieszny rynek PL łącznie przez ten sam okres czasu. 

 

Więc jest wielką przesadą nazywać stragan garstki domainerów z PL "branżą",  gdzie cała ta owa śmieszna "branża" przez 2 lata sprzedała aż JEDNĄ domenę na Sedo. 

 

 

4 godziny temu, keyword napisał:

Podpytywał mnie o ludzi z branży (min. Dariusa H.)

 

Pytanie było odnośnie jednej domeny której nie jesteś właścicielem i wyłącznie dlatego iż aktywnie uczestniczyłeś w wątku. Ale to było rok temu. Dziś za wspomnianą domenę nie zaoferowałbym więcej niż 1/50 tego co rok temu. Albowiem w przeciwieństwie do tych co zostali w epoce kamienia - bardzo szybko dostosowywuje się do zmian na rynku jak i również oprogramowanie które tworzę znacznie te zmiany wyprzedza - zwłaszcza w odniesieniu do SEO oraz domen do niego używanych.

 

Natomiast TY keyword kisząc się na rynku PL z rozwiązaniami które nie zmieniły się od ostatnich 10 lat masz znikome pojęcie o obecnych możliwościach i dodatkowo nieudolnie starasz się odnieść do rozwiązań których na oczy nie widziałeś.

 

Racząc do tego forumowiczów fikcyjnymi opowiastami o sprzedażach byle gniotów za średnie xxxxx a gdy zapytałem Cię o konkretną domeną wsadziłeś głowę w piasek, bo w rzeczywistości to była jedynie Twoja bujna wyobraźnia całkowicie oderwana od rzeczywistości zresztą.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Czyzis Ja nie o tym. Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post. Ja nie twierdzę, że kwota XXXX € za wspomnianą domenę jest absolutnie nie do przyjęcia. Dziwi mnie natomiast bardzo fakt, iż ludzie postrzegający domeny (końcówkę .pl ?) w taki sposób jak ty, w ogóle są zainteresowani ich zakupem.

Przykład z całą pewnością w politpoprawnym świecie nie na miejscu, ale inny nie przychodzi w tej chwili do głowy.

Niesamowicie ciekawy człowiek (muzyk z zawodu), którego poznałem w Azji, nigdy podczas naszych rozmów nie ukrywał, że jest seksturystą.

Bardzo często ubolewał jednak nad tym, że dziewczyny w Tajlandii, Kambodży na Filipinach się tak wysoko cenią. Natomiast te ciemnoskóre np. w Afryce są tak tanie. Zapytałem wprost: "dlaczego w takim razie nie latasz do Afryki ?". Odpowiedź: "bo one nieładnie pachną".

Czytając niektóre wpisy na tym forum odnoszę wrażenie, że zapach domen .pl również pozostawia dużo do życzenia. Ale do jasnej cholery, Panowie jest przecież tyle alternatywnych, pachnących końcówek (.co ?).

 

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@keyword Spędziłem (zmarnowałem) za dużo życia w pl, żeby nimi się nie interesować dlatego mam tę przewagę na rynku domen .pl w porównaniu do tych, którzy dopiero wchodzą na ten rynek i odwrotnie przy domenach zagranicznych, dlatego błędem by było ignorowanie (marnowanie) tego.

Ten przykład z brzydkim zapachem to temat do piwa, znajdź proszę trafniejsze porównanie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Czyzis Jak masz jakiś ciekawy kąsek softu użyj końcówki .net Bo to nie domena nadaje wartości oprogramowaniu a odwrotnie. Do tego 2-3 sensownymi linkami można ją wsadzić do topu. Natomiast wycenadomen.pl nie jest warta więcej niż 300 zł a fantazyjne oczekiwania naszego kolegi można sobie darować albowiem jak powiedziałem już wcześniej - są całkowicie oderwane od rzeczywistości.

 

 

1 godzinę temu, keyword napisał:

Bardzo często ubolewał..., że dziewczyny ... na Filipinach się tak wysoko cenią...

 

Twój kolega i jego sex podróże są tak samo wirtualne jak i Twoje sprzedaże. Albowiem na Filipinach nawet stary dziad jest atrakcyjny mając biały kolor skóry, dlatego jest ich tam dość sporo a widok młodej filipinki i starego gościa z białą skórą już nawet nikogo nie dziwi. Bo dla filipińczyków biały = bogaty. Więc daruj sobie kolejne fantazje na temat kraju w którym nigdy nie byłeś.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, Czyzis napisał:

 

Ten przykład z brzydkim zapachem to temat do piwa, znajdź proszę trafniejsze porównanie.

 

Zgadzam się z Tobą. Było to jednak w pewnym sensie zamierzone.

Niektóre argumenty "antydomenowej" frakcji  np. z tego wątku, są tak naprawdę nawet nie do piwa, bardziej natomiast do d...

Przeczytaj co przed chwilą napisał Domeniacz, sugerujący, że jestem osobą raczącą forumowiczów fikcyjnymi opowiastkami o nie mających miejsca sprzedażach gniotów. Podczas gdy tak naprawdę, na tym forum tylko @pb posiada narzędzia, aby te opowiastki zweryfikować i po to aby móc się w miarę obiektywnie w tej materii wypowiedzieć.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem, ostatnią swoją domenę pl sprzedałem za 3500 EUR, tydzień temu. Więc chyba nie są takie bezwartościowe, jeśli ktoś za to chce tyle dać. I to nie był żaden super generyk, jeśli w ogóle można nazwać to generykiem. Dużo firm ma taką nazwę, oznacza chyba jakąś jednostkę pomiaru zachmurzenia.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, keyword napisał:

tak naprawdę, na tym forum tylko @pb posiada narzędzia, aby te opowiastki zweryfikować...

 

Rozumiem że pb mieszka na Filipinach i/lub jest globalnym sex-turystą ? :lol: 

Ponadto wystarczy f-a VAT zamiast tych niesamowitych narzędzi do weryfikacji sprzedaży.

Dodam iż znam wszystkie domeny jakie są na Premium wystawione (bo jest ich niewiele w stosunku do AM) i powiem tylko tyle iż doopy nie urywa.

 

No ale zawsze można poczekać z odnowieniem do ostatnich minut aby nadać wartość domenie - może jakiś leszcz się złapie za średnie xxxxx ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Twój kolega i jego sex podróże są tak samo wirtualne jak i Twoje sprzedaże. Albowiem na Filipinach nawet stary dziad jest atrakcyjny mając biały kolor skóry, dlatego jest ich tam dość sporo a widok młodej filipinki i starego gościa z białą skórą już nawet nikogo nie dziwi. Bo dla filipińczyków biały = bogaty. Więc daruj sobie kolejne fantazje na temat kraju w którym nigdy nie byłeś.

 

Ogarnij się młody człowieku. Właśnie o tym mówił mój znajomy.

Dla większości młodych filipinek wydaje się, że biały facet nie będzie miał problemu z tym, aby za sex usługę zapłacić 7500 PHP (ca.150 $).

Natomiast twierdzi on, że dla niemajętnego starego dziada, to jest kupa forsy.

Dobra, ale ten temat chcę zakończyć.

 

Jesteś jednak w stanie uratować swój honor, jeśli razem ze mną wrzucisz na forum skany kilku stron (visas) Twojego paszportu.

Wówczas ja zrobię to również i wtedy porównamy :).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minut temu, keyword napisał:

aby za sex usługę zapłacić 7500 PHP (ca.150 $).

 

 

Twój znajomy to taki sam fantasta jak i TY.

Wystarczy jedno zapytanie do Google i każdy się może przekonać o Twoich fantazyjnych opowiastkach:

 

 

phsex1.png.42549245d03b20dc07c0b39f903afb7a.png

 

 

Już nawet pominę fakt iż w mało popularnych miejscach za kilka drinków możesz wyhaczyć niezłą sztukę. Faktycznie, "bardzo wysoko" się cenią :lol: 

A nawiązując do spraw honoru - może najpierw prześlesz mi na PM scan f-y VAT rzekomej transakcji jednego z gniotów za średnie xxxxx którym się chwaliłeś w innym wątku ?

 

REASUMUJĄC: Jedynie co źle tu pachnie to Twoje ciągłe pitolenie o jakiś gniotach sprzedanych za xxxxx do których obecnie dołożyłeś opowiastki o sex turystyce na Filipinach.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×