Jump to content
pHq

Oferta mailowa do KK - co robię nie tak?

Recommended Posts

Cześć,

pytanie do fachowców z doświadczeniem w sprzedaży domen przez mailing. Wysłałem około 100 ofert do polskich firm z branży OZE na sprzedaż domeny NaturalPower.eu (wydaje się, bardzo dobrej do tego biznesu)... i cisza :(

List był krótki, bez oferty cenowej, zachęcający do kontaktu wysłany na adres główny "biuro@..."

Możecie coś poradzić w temacie? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, pHq napisał:

Możecie coś poradzić w temacie? B)

 

Poczytaj to forum i jeśli uważasz, że masz dobrą domenę, to opraw ją sobie w ramkę i czekaj aż ktoś się po nią zgłosi, zamiast słać maile.
O mailingu, o spamie i o tym, że samodzielne oferowanie domen niewiele daje, pisano już tu wielokrotnie. Np.

 


 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kangur napisał:

 

Poczytaj to forum i jeśli uważasz, że masz dobrą domenę, to opraw ją sobie w ramkę i czekaj aż ktoś się po nią zgłosi, zamiast słać maile.
O mailingu, o spamie i o tym, że samodzielne oferowanie domen niewiele daje, pisano już tu wielokrotnie. Np.

OK. Dzięki za dobre rady i linki do cennych postów.

Ramka już zamówiona :D

Edited by pHq
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w zasadzie to każdy email komunikujący, że masz coś na sprzedaż, czy chcesz coś sprzedać (nie musi być podanej ceny) podpada pod paragraf o niechcianej informacji handlowej.

Edited by FlashT
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to Ci w czymś pomoże.
Kiedyś dostałem ofertę zakupu domeny od ... osoby trzeciej (niby agenta/brokera).
Że mam podobną, a agent reprezentuje właściciela domeny i może jestem zainteresowany.
Byłem zainteresowany.
Cała operacja odbyła się przez "agenta", którym mógł być właściciel domeny albo ktoś inny. 

Operacja zakupu/sprzedaży domeny nastąpiła przez serwis AF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×