Jump to content
Alex

Wpychanie obserwowania aukcji na siłę

Recommended Posts

Od paru tygodni dostaje powiadomienia o aukcjach które rzekomo obserwuje. Same gówniane domeny i-bio.pl, coineo.pl etc etc.. 

W tym zaproszenia do udziału w aukcji albo info typu "The domain auction you are watching ends in 24 hours:"

 

Ciekawostka taka, że ani nic nie obserwuje ani nie obserwowałem, ani (tym bardziej teraz) nie będę obserwował.

Drogi Aftermarket , jak chcesz przegonić klienta natrętnymi notyfikacjami to mi powiedz, zamknę konto i przeniosę się gdzieś indziej a nie spamujecie mi na skrzynkę kilkanaście razy dziennie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości kliknąłem w link z emaila co ja tam niby obserwuje  i Aftermarket zadecydował za mnie, że obserwuje te 3 domeny.

Dziękuje nie skorzystam

 

List_of_auctions__buyer_.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jak to? nie chcesz mamony na jacht i willi z drewnianym, ręcznie rzeźbionym ogrodzeniem??

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Alex napisał:

Od paru tygodni dostaje powiadomienia o aukcjach które rzekomo obserwuje. Same gówniane domeny i-bio.pl, coineo.pl etc etc.. 

W tym zaproszenia do udziału w aukcji albo info typu "The domain auction you are watching ends in 24 hours:"

 

Ciekawostka taka, że ani nic nie obserwuje ani nie obserwowałem, ani (tym bardziej teraz) nie będę obserwował.

Drogi Aftermarket , jak chcesz przegonić klienta natrętnymi notyfikacjami to mi powiedz, zamknę konto i przeniosę się gdzieś indziej a nie spamujecie mi na skrzynkę kilkanaście razy dziennie. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/1/2020 at 4:05 AM, Noname said:

 

 

 

 

Dobry UX nakazywałby blokowanie zaproszeń jako default. Po jasną cholerę klientowi spam? Polecam poczytać o outbound marketingu i jak to wk****a klientów. 

 

Poza tym wpychanie domen pod obserwowane (czyli coś czego nie zaakceptowałem) to chyba coś innego.

Jakim cudem w panelu znalazły się te domeny. Kto zadecydował, że mam coś obserwować i dostawiać powiadomienia przy każdej zmianie.

 

Edited by Alex
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×