Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

HotCam.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• może to? https://www.urbandictionary.com/define.php?term=dronly "hey bro i got some great midis bro" "nah bro midis are gross...im dronly"
    • Słowo harcerza, że chwilę szukałem, ale wciąż nie mam pojęcia co ta fraza może oznaczać. Czy chodzi o: dr+only.pl lub dron+only.pl? Proszę o koło ratunkowe.
    • Multivitamin.pl MusicPlayer.pl VirtualGames.pl FactoryShop.pl BlockchainShop.pl Videomapping.pl   Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.   Smog.
    • Twojego komentarza w żadnym wypadku nie odebrałem jako złośliwości. Wielkie dzięki, że poświeciłeś swój czas na zerkniecie w moje domeny oraz podzielenie się opinią.   Odnośnie mojej aprobata do komentarza Pana_Grzegorza, to zawarta w niej ocena wynika z doświadczenia zdobytego w szeroko pojętej działalności biznesowej (w której nie brakuje również porażek), popartej wiedzą naukową (studnia na kierunku zarządzanie).   Uważam, że aby odnosić sukcesy w biznesie obligatoryjny jest pomysł(+strategia) lub tzw. „nos”(+strategia). Oczywiście można posiadać równocześnie oda przymioty. Wtedy pewnie nazywasz się Bill Gates, Jeff Bezos lub Jack Ma. Jetem przekonany, że można to donieść również do handlu domenami.   Nie znajdziesz w mojej odpowiedzi „porady” co zrobić z domenami, które posiada autor tematu, a raczej zachętę do tego, żeby poszukać nowego pomysłu na posiadane domeny, skoro już są, a obecna działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.   Mogę Cię również zapewnić, że nie jestem gołosłowny i posiadam strategię odnośnie swego zasobu domen. Nie jest to pierwszy jej wariant, nie jest to również jakieś objawienie, a raczej coś co ewoluuje wraz z doświadczeniem oraz wiedzą, którą czerpię również z tego forum.   Odnośnie wartości domen, to szanuję twoją ocenę i uważam, że jest w niej wiele racji.     Nie chcę ujawniać wszystkich „kart”, ale mogę zdradzić, że przed odnowieniem każdej domeny sprawdzam, czy mówiąc kolokwialnie coś się w jej sprawie działo przez ostatni okres. Jeśli nic, a ja już nie mam pomysłów, co mógłbym z nią zrobić to zazwyczaj odpuszczam. Czasem zdarza się, że jeszcze nie wykorzystałem wszystkich wariantów i zostajemy ze sobą jeszcze na jakiś czas.   Chyba jeszcze nie odpowiedziałem na Twoje pytanie. Nie odbierz tego proszę jako przechwałki, ale nie zamierzam trzymać domen. Planuje wszystkie sprzedać i zainwestować w takie, które w mojej ocenie będą jeszcze bardziej wartościowe.
    • Z tym zawsze trzeba się liczyć. Chyba nie ma interesu bez frycowego i bez ryzyka. Bo tutaj, jak i niemal w każdym biznesie, bardzo przydatne są intuicja, doświadczenie, cierpliwość i chłodna ocena sytuacji. Ci, którzy są w gorącej wodzie kąpani, trafiają czasami na zimny prysznic. Tzw. akcje bez sentymentów pokazują co prawda, że niekiedy warto było trzymać coś długo, ale potrafią też oczyścić atmosferę.
    • Wielu jak co roku narazi się na koszta rejestracji, lub kupna domeny po czym będzie kisił domeny wiele lat, opłacając przedłużenia, aż w końcu przestanie przedłużać. Domeny z powstaniem olbrzymiej ilości końcówek, nie opłaca się kupować z rynku wtórnego, wyjątkiem jeszcze mogą być domeny .com, bo .pl to utopione pieniądze. Jak zwykle najwięcej zarobią rejestratorzy domen, a nie ci co je posiadają, bo to tylko koszt i to nie mały jak ma się więcej niż jedną domenę  
    • Na szybko przejrzałem Twoje obecnie 20 szt wystawionych na AM i nie robię tego złośliwie w żadnym przypadku ale z tych domen wybrał bym do rejestracji 2  czyli 10% i jeśli miał bym je w swoim portfolio oczekiwał bym za nie 1,5 k za sztukę a gdybym dostał 1k sprzedał bym i cieszył bym się. Teraz pytanie do Ciebie czy za 1k warto trzymać takie domeny ? 
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18692
    • Most Online
      20372

Newest Member
    MarioK