Jump to content
Domeniacz

Co to za maniana z HTTPS ?

Recommended Posts

No rozumiem że z traffikiem się nie przelewa w FutureHost ale to jeszcze nie koniec ...

 

Wchodzę na http://di.pl/ i mój browser krzyczy: "Twoje połącznie z tą witryną nie jest bezpieczne...:o

No więc wchodze na https://di.pl/ i browser znów krzyczy: "Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony di.pl na przykład hasła..."  :o

 

Ten serwer nie mógł udowodnić, że należy do di.pl. Jego certyfikat pochodzi z *.futurehost.pl. Może to być spowodowane błędną konfiguracją lub przechwyceniem połączenia przez atakującego.

 

Full wypas security i config idealnie pasuje do limitu 1 MB ;)

Że już o optymalizacji pod kątem SEO nie wspomnę ...

 

Więc szansa iż limit zostanie podniesiony jest niemalże zerowa, skoro z ważniejszymi sprawami administracja forum nie może się uporać ...

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tmi  Ale wciąż macie coś nie halo z przekierowaniami:

 

curl -I http://www.di.pl
HTTP/1.1 404 Not Found
curl -I https://www.di.pl
HTTP/1.1 404 Not Found
curl -I http://di.pl
HTTP/1.1 200 OK

W każdym w/w przypadku powinno być przekierowanie 301, sprawdź dobrze abyście problemów z przeindeksowaniem w Google nie mieli.

Warto by było również dodać header HSTS:

 

Strict-Transport-Security: max-age=31536000; includeSubDomains; preload

Dzięki temu użytkownik zawsze będzie przenoszony domyślnie na https przez przeglądarkę.

No i taki adres wygląda dużo bardziej profesjonalnie:

 

di.png.83b9e9176124920c8625080aa7c39272.png

 

Dobra zmiana :)

 

 

Edited by Domeniacz
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Witam szanowne grono.   Mam poważny problem z byłym pracodawcą tyranem i despotą, który od kilkunastu lat prześladuje i molestuje moją rodzinę.   Opisany wyżej "envy guy"  szczesciokrotnie zamykał mnie na odziale psychiatrycznym (pod hipnozą aplikując taką truciznę że człowiek traci zmysły i odchodzi od rozumu! )   Przeleżałem na odziale łacznie ponad rok czasu w tym czasie straciłem dwa serwery dedykowane w OVH z pełną konfiguracją i danymi.  W szpitalu zostalem tak struty i nafaszerowany (g*wnem) że przez pół roku nie  byłem wstanie  wydac z siebie "znaku z klawiatury".    Aktualnie nie śpie juz 48 godzin i obawiam się 7 zamknięcia co robić i gdzie szukać pomocy ?
  • marihuanista.pl   Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
  • Miło, że do nas zajrzałaś. Bez Twojego odnośnika świat nie byłby już taki sam
  • Trochę mleka się rozlało. Trzeba mieć nadzieję, że to będzie wartościowa lekcja na przyszłość. Że Theo  z sentymentu będzie tu zaglądał i dostrzeże, że jednak wymienione przez niego osoby, mają nie tylko literówki   Bez jego podpowiedzi nowi zupełnie nie uwierzą, że coś się dobrze sprzedaje Dobrze, że pojawiła się Twoja / Wasza reakcja, choć na przyszłość byłoby chyba lepiej, gdyby była ciut szybsza. Bo nawet jeśli ktoś ma nie tylko minusy, to czasami tego mleka może rozlać się zbyt dużo. W każdym razie polecam ku pamięci, słowa prezesa Ochódzkiego, Ryszarda    
  • A ja nie polecam oferty circinus.pl. Kolega z forum mi powiedział,  że wykorzystują do syzyfowych prac swoich pracowników - i to jeszcze w niedzielę, w teoretycznie dzień wolny od pracy.     
  • Precel.pl   Sprzedam domenę z tematu.   Oferty zakupu proszę składać przez AM : Precel.pl   Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio : Portfolio
  • U nas w firmie ostatnio zorganizowali nam szkolenie w zakresie marketingu internetowego, prowadziła je firma circinus - szkolenie było bardzo fajnie przeprowadzone, dużo konkretnych przykładów, a nie sama pusta teoria. Na stronie https://circinus.pl/oferta/ możesz sobie podejrzeć ofertę pozostałych szkoleń tej firmy.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18759
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  TomekM
  Joined
×