Jump to content
Domeniacz

[NOWOŚĆ] Przechwytywanie domen .PL w modelu SaaS już dostępne w Polsce dla każdego rejestratora !

Recommended Posts

Szanowni Państwo

 

Od dziś każda firma będąca Partnerem NASK może rozpocząć przechwytywanie domen .PL w modelu SaaS i tym samym znacznie podnieść atrakcyjność swojej oferty a nawet zdominować ten rynek.

 

Czym charakteryzuje się bezkonkurencyjna oferta przechwytywania w modelu SaaS:

 

  • zerowe koszty opracowania, wdrożenia i rozwoju oprogramowania niezbędnego do przechwytywania
  • zerowe koszty infrastruktury technicznej niezbędnej do przechwytywania
  • zerowe koszty kapitału ludzkiego a zwłaszcza programistów mających doświadczenie na rynku przechwytywania
  • najniższa możliwa cena przechwycenia domeny oraz koszty
  • prostota komunikacji - JSON, XML, CLI oraz CALLBACK / EMAIL na wskazane url-e w wybranym formacie / adresy email z wybranymi powiadomieniami
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa - TLS 1.3 oraz dostęp dla wybranych adresów IP
  • przechwycenie domeny można zlecić/odwołać do 50 sekund przed planowanym usunięciem domeny z rejestru
  • domeny przechwycone na wskazanego abonenta pod Państwa szyldem, z danymi Państwa firmy we whois
  • skalowanie systemu nawet do kilkudziesięciu Partnerstw z NASK - wykorzystaj stagnację i zdominuj rynek przechwytywania !
     

Za dodatkową opłatą dostępne kolejne możliwości:

 

  • Kompletne dane SEO wraz z danymi z Google odnośnie widoczności danej domeny w wynikach wyszukiwania oraz popularności danej nazwy.
  • Codziennie aktualizowana popularność danej nazwy w rejestrach gTLD oraz newGTLD, w sumie ponad 1,000 rozszerzeń - tzw. sprawdzacz końcówek
  • Historyczna popularność nazwy w rejestrach ccTLD, gTLD, newGTLD - w sumie ponad 1,300 rozszerzeń - j.w.
  • Historyczne dane odnośnie sprzedaży domen na światowym rynku. Jako jedyna firma na świecie mamy dane z aukcji Godaddy od 2009 roku.
  • Możliwości jest znacznie więcej ZAPYTAJ!

 

Jeśli posiadają Państwo numer VAT-EU, faktura Reverse-charge bez naliczonego podatku VAT.

 

UWAGA: OFERTA WYŁĄCZNIE DLA PARTNERÓW NASK.

 

Zapraszam do kontaktu przez PM.
Domeniacz
 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabawne. Ktokolwiek się tym zajmował, nie oddałby swojej metody, opracowywanej przez lata, za grosze :)

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FlashT napisał:

Ktokolwiek się tym zajmował, nie oddałby swojej metody, opracowywanej przez lata

 

I masz rację, ponieważ nikt tutaj nie oddaje metody, kodu źródłowego ani wykonywalnego,  którego bardziej zaawansowani użytkownicy moge zdekompilować i odtworzyć pierwotny algorytm na swoje potrzeby. Model SaaS to jedna z najlepszych metod ochrony algorytmów usługodawcy które dają przewagę na rynku w danej branży. Dodam tylko iż to co mniej doświadczonym osobom zajmuje lata innym może zając wielokrotnie mniej i tak jest właśnie w tym przypadku.

 

Model SaaS to również najbardziej opłacalna dla inwestora metoda dostępu do najbardziej zaawansowanego oprogramowania przy niemalże zerowych kosztach wstępnych.

Dzięki temu nawet firmy z bardzo małym kapitałem obrotowym mogę sięgnąć po rozwiązania z najwyższej półki, które do tego mogą zostać niezwykle prosto dostosowane do ich obecnych rozwiązań.

 

Ponadto na rynku przechwytywania panuje stagnacja od długiego już czasu - zero pomysłów, zero rozwiązań dostosowanych do zmian na rynku. Natomiast tutaj odbiorca zyskuje dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych niedostępnych nigdzie indziej - to z kolei daje ogromną przewagę na rynku przy minimalnych kosztach zwłaszcza tam gdzie odbiorca usługi ma szerokie grono klientów.

 

Myślę iż w miare zrozumiale to wytłumaczyłem ;)

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

 

Halo, proszę Pana, przecież rynek domen PL jest nieopłacalny, to po co przechwytywać ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zabaco napisał:

Halo, proszę Pana, przecież rynek domen PL jest nieopłacalny, to po co przechwytywać ? ;)

 

Ależ drogi Panie zabaco, należy rozgraniczyć rynek domen przynajmniej na kilka części z której największą część stanowią konsumenci.

 

Przypomnę może, iż projekt Domeniacz.pl był w założeniu kierowany stricte pod domainerów. Przeczytałem masę postów na tym forum odnośnie tego co Was denerwuje u konkurencji, czego Wam brakuje itd. Następnie podpisałem umowę z NASK co pozwoliło mi opracować i wdrożyć bardzo skuteczny system do przechwytywania domen. To że udało się to zrobić bardzo szybko, wynika tylko i wyłącznie  z doświadczenia na rynku przechwytywania. Albowiem znacznie łatwiej jest wejść z .com na .pl niż odwrotnie. I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - okazało się iż za wyjątkiem 3-ch osób na forum domainerów - nikomu podmuch nowoczesnych i wysoko konkurencyjnych rozwiązań nie jest potrzebny. Mało tego, nawet część osób cieszyła się iż ów projekt legł w gruzach.

 

Nie ma więc żadnych wątpliwości iż nikt więcej nie podejmie się zrobienia czegokolwiek pod domainerów na rynku PL znając tą historię. I w tej sytuacji ów rynek jest skazany wyłącznie na życzliwość dwóch wiodących firm. Jednakże nie zmienia to faktu, iż gotowe i skuteczne rozwiązania nie można zaoferować zupełnie innej grupie odbiorców, a powyższa oferta jest właśnie dla jednej z tych grup kierowana i to na bardzo atrakcyjnych warunkach z bardzo atrakcyjnymi dodatkami.

 

Dla przykładu,  już w 2014 roku jedna z firm będąca na tym forum chciała dołączyć do grona przechwytywaczy - jednakże nie udało jej się to do dziś. Natomiast dzisiaj może spełnić swoje marzenia dzięki powyższej ofercie. Uważam iż na rynku jest więcej takich firm i między innymi dla nich powyższa oferta jest kierowana. A to że nawet dużym firmom mającym duży kapitał nie udało sie dołączyć do grona przechwytywaczy wynika tylko i wyłącznie z faktu iż bardzo ciężko znaleźć na rynku programistów mających doświadczenie na rynku przechwytywania domen.

 

I po raz kolejny mam nadzieję iż w miare zrozumiale wszystko wyjaśniłem.

 

  • Like 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×