Jump to content
Sign in to follow this  
NameForge

Anglistyka.pl

Recommended Posts

"Sprzedający anulował aukcję następujących domen: anglistyka.com.pl, anglistyka.pl"

 

Zawracanie głowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie powinny być bany na forum (w tym dziale) za takie odwoływanie aukcji (tym bardziej za kuszenie do otwarcia linka brakiem ceny minimalnej)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po raz pierwszy w mojej historii odwolalem jakakolwiek aukcje. Rozmyslilem sie. Zdarza sie kazdemu. Chyba. A skoro jest taka mozliwosc systemowa (w Aftermarket), to z niej postanowilem skorzystac. To nie zadne nagminne i potwtarzlne dzialanie a jednorazowy przypadek. Jezeli to sie kwalifukuje do bana na forum, to nie ma problemu. Przepraszam w kazdym razie wszystkich, ktorych to dotknelo. Ofert nie bylo zadnych prawie w aukcji i nie odwolalem jej 12 minut przed koncem (przy 10 minutach dopuszczalnych) a chyba godzine czy pol godziny przed.

Pozdrawiam.

Edited by NameForge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • @przemowild - zaraz zakończysz swoją wyprawę jak bilet w kasowniku        @Cockney - Więc postaw cały swój majątek a pójdziesz z torbami wraz ze swoimi kretyńskimi teoriami już po pierwszym zakładzie. Bo po co się masz męczyć, co nie ? A później rozglądając się po śmietniku co by tu przekąsić będziesz miał dłuższą chwilę na refleksje odnośnie swoich "mądrości"       Po prostu jedni już dawno pojechali windą a reszcie do dziś nawet schodów nie udało się znaleźć        A twórcy tego tematu i nicka gratuluję - musi był wyjątkowo zesrany i zejszczany ze strachu iż nie miał nawet odwagi napisać pod swoim nickiem, bo to że siedzi na tym forum conajmniej 10 lat jest pewne. Nie przeszkodziło mu to jednak drwić z Daniela @dd, który nie tylko ma jaja ale i również potrafi przedstawić sensowną argumentację i to w taki sposób aby nikogo nie urazić. A tak swoją drogą - jeszcze kilka wypowiedzi i stanie się jasne kto stoi za tym nickiem. Więc chwilowo nie będe przeszkadzał i miłej niedzieli życzę      
  • Polemizować można z kimś kto posługuje się rozumem i logiką oraz opiera swoje wywody o prawdziwe dane. Z panem "D" nie da się porozmawiać bo ma zryty baniak i bredzi farmazony. Każdy kto zacznie z nim dyskusję po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że to bez sensu i po prostu daje sobie spokój. Nie dziw się, że nie każdy ma ochotę na zapasy z popapranym wieprzem w błocie.   A co do administracji tego forum, to chyba już nie ma czegoś takiego. Po 12 latach bycia członkiem tego forum stwierdzam, że takiej wiochy to jeszcze tu nie widziałem. Nie warto tu już nawet zaglądać. 
  • Nikt mi nie płaci, jestem po prostu kumaty i piszę to, co wszyscy wyjadacze wiedzą - podejmując jakąkolwiek polemikę w pewnym momencie zostają liczeni i klepią matę jak Najman także nikt nie stanie w konkretną polemikę z d...niaczem - kilku już próbowało, może chcesz być kolejnym? 
  • Pirografia.pl   Pirografia.pl 400 zł Kup Teraz    https://www.aftermarket.pl/domena/pirografia.pl/
  • Nie marudź  stawiam, że to opłacany przez administrację troll, tylu emocji na tym forum nie było od lat
  • influencemarketing.pl   Witajcie,   Do sprzedania domena influencemarketing.pl   Kup teraz = 300 pln
  • sprostowanie. Koniec aukcji o 20.00.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18672
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  CHYLĘCZOŁADUPENIACZ
  Joined
×