Jump to content
Domeniacz

Koniec wirusa koniec wolności - Oszustwo dziejów

Recommended Posts

Genialny film z blisko milionem wyświetleń na temat Koronowirusa i jego powiązań z fundacją Gatesów oraz setką niepodważalnych faktów. Możesz zamknąć oczy ale już nigdy nie będziesz mógł powiedzieć że nie wiedziałeś(aś).

 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanzania wycofała fejkowate testy i pandemia znikła bez masek i zrujnowania gospodarki. Co znaczy mieć mądrego Prezydenta ! Można by i w Europie tak zrobić, ale po co skoro można się bujać z pandemią przez kolejne 2 lata i doszczętnie zrujnować gospodarkę a samą zachorowalność regulować ilością tych testów które nawet u kóz dają wynik pozytywny ...

 

absurd-254b.jpg.025823d3d4f20ba283a7f454b109347e.jpg

Źródło nagłówka/obrazka: Interia.

 

Dla przypomnienia:

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłem na tym jak powiedział, o "prawdziwych danych które powoli zaczynają przechodzić do głównych mediów" ... :D 

 

Na temat wirusa jest ogrom danych naukowych dostępnych od ręki, dla każdego kto tylko ich potrzebuje. Cały świat nauki i medycyny, efekt rozwoju naszej cywilizacji od tysiącleci, się nad tym pochyla. Mimo to nadal znajdują się idioci którzy swoją wiedzę czerpią z szemranych filmików na youtube i postów na FB. Internet to kopalnia wiedzy, każdy sam może dociec prawdy. Tylko, że niektórzy nie szukają prawdy tylko potwierdzenia swoich wyimaginowanych spisków. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, przemowild napisał:

Skończyłem na tym jak powiedział, o "prawdziwych danych które powoli zaczynają przechodzić do głównych mediów" ... :D 

 

Na temat wirusa jest ogrom danych naukowych dostępnych od ręki, dla każdego kto tylko ich potrzebuje. Cały świat nauki i medycyny, efekt rozwoju naszej cywilizacji od tysiącleci, się nad tym pochyla. Mimo to nadal znajdują się idioci którzy swoją wiedzę czerpią z szemranych filmików na youtube i postów na FB. Internet to kopalnia wiedzy, każdy sam może dociec prawdy. Tylko, że niektórzy nie szukają prawdy tylko potwierdzenia swoich wyimaginowanych spisków. 

 

Spiskowcy to typowe Seby harającę za winklem monopola. Byleby pierd*#ić system i wszystko co z tym związane. Nie życzę nikomu źle ale takim oczy się otworzą tylko w momencie kiedy komuś z ich rodziny się zamkną. Chociaż i to nie jest pewne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, smogwawelski said:

 

Spiskowcy to typowe Seby harającę za winklem monopola. Byleby pierd*#ić system i wszystko co z tym związane. Nie życzę nikomu źle ale takim oczy się otworzą tylko w momencie kiedy komuś z ich rodziny się zamkną. Chociaż i to nie jest pewne.

 

Screenshot_20201009-113146_Chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Domeniacz said:

Tanzania wycofała fejkowate testy i pandemia znikła bez masek i zrujnowania gospodarki. Co znaczy mieć mądrego Prezydenta ! Można by i w Europie tak zrobić, ale po co skoro można się bujać z pandemią przez kolejne 2 lata i doszczętnie zrujnować gospodarkę a samą zachorowalność regulować ilością tych testów które nawet u kóz dają wynik pozytywny ...

 

 

Bzdura, akurat kraje których Prezydenci są 'koronasceptykami' przodują w liczbie ofiar. 

 

Dwóch najbardziej znanych prezydentów negujących kiedyś znaczenie wirusa to Trump i Bolsonaro. Jakimś zbiegiem okoliczności USA i Brazylia są liderami w liczbie osób zmarłych z powodu wirusa. W krajach które nie słuchały debili tylko podjęły szybko działania prewencyjnie liczba ofiar jest znacznie niższa. 

 

 

corona.png

 

Źródło: https://www.worldometers.info/coronavirus/

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

BILL GATES w 2015 na TED: "W dzisiejszych czasach najpopularniejszym sposobem na depopulację nie jest wojna nuklearna tylko zainicjonowanie pandemi nowego groźnego wirusa  ... NA KOŃCU przemówienia wszyscy klaszczą podekscytowani rewelacyjnym sposobem na depopulację Pana Gatesa: :rolleyes: 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śledzę działalność Gates'a i jestem pełen podziwu dla tego gościa.

Nie moje ale się pod tym podpisuję:

 

Imagine being Bill Gates right now.
You spend 30 years of your life and $50 billion of your own dollars supporting humanitarian causes. You directly save hundreds of thousands of lives in South East Asia by providing anti malaria netting to half of a continent, you drop infant mortality rates throughout the entire developing world by funding vaccine programs including vaccinating 40,000,000 children for polio, and, amongst a plethora of philanthropic endeavors, you fund free educational platforms like Khan Academy so people can have free access to high quality education.
Then after donating half of your wealth to charity and pledging 90% of the remainder to charity in your will..
Arguably doing more to better life on earth for humanity than any other human being to ever live.
You then hop on the internet only to find a million scientifically illiterate fucking imbeciles that are using the very computers you pretty much invented in the first place to call you a child murdering arch villian antichrist because they watched a YouTube video made by some other yokel with the comprehension of a fucking potato.
-Scott Brynan

Tłumaczenie z Google Translate dla osób nie znających angielskiego:
 
Wyobraź sobie, że jesteś teraz Billem Gatesem.
Spędzasz 30 lat swojego życia i 50 miliardów dolarów z własnych dolarów na cele humanitarne. Bezpośrednio ratujesz setki tysięcy istnień ludzkich w Azji Południowo-Wschodniej, zapewniając ochronę przed malarią na połowie kontynentu, zmniejszasz śmiertelność niemowląt w całym rozwijającym się świecie, finansując programy szczepień, w tym szczepienie 40 000 000 dzieci na polio, a wśród wielu działania filantropijne, finansujesz bezpłatne platformy edukacyjne, takie jak Khan Academy, aby ludzie mieli bezpłatny dostęp do wysokiej jakości edukacji.
Następnie po przekazaniu połowy swojego majątku na cele charytatywne i przeznaczeniu 90% pozostałej części na cele charytatywne w testamencie.
Prawdopodobnie robi więcej dla lepszego życia na ziemi dla ludzkości niż jakikolwiek inny człowiek, który kiedykolwiek żył.
Następnie wskakujesz do Internetu i znajdujesz milion naukowo analfabetów pieprzonych imbecylów, którzy używają tych samych komputerów, które prawie wymyśliłeś, aby nazwać cię dzieckiem mordującym antychrysta zrozumienie pieprzonego ziemniaka.
-Scott Brynan
 
:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz zobaczyłem, że końcówka się fatalnie przetłumaczyła, a że nie mogę już edytować to poprawię to tutaj:

 

"Następnie wskakujesz do internetu tylko po to aby znaleźć milion analfabetów naukowych, imbecylów, którzy używają komputerów które ty praktycznie wymyśliłeś, aby nazywać cię mordercą dzieci, arcy-złoczyńcą, antychrystem, bo obejrzeli jakiś filmik na YouTube zrobiony przez jakiegoś innego niedouczonego prostaka ( inwektywa)"

Swoją drogą, gdyby autorzy tych wszystkich filmików przeczytali chociaż jedną książkę z całej biblioteki medycznej Gates'a to może przestaliby powielać te bzdury. 
 
Wiesz, że Gates sfinansował projekt budowy bezpiecznej elektrowni jądrowej wykorzystującej do działania wyłącznie istniejące odpady nuklearne które leżą sobie zakopane na pustyni i powoli zatruwają naszą planetę?
 
Wiesz, że Gates sfinansował i prowadził badania nad mini oczyszczalniami ścieków aby zapewnić czystą wodę millionom biednych ludzi z krajów III świata? Gość zapłacił z własnej kieszeni za budowę dziesiątek oczyszczalni aby ci ludzie nie umierali na dengę i inne choroby. 
 
Lista zasług Gatesa starczyłaby aby obdzielić tysiące osób. Ten świat potrzebuje więcej Gatesów a mniej debili którzy tworzą te kretyńskie historie w oparciu o swoją ignorancję. 
Edited by przemowild
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha Domeniacz, ty właśnie udowodniłeś na jakim poziomie ewolucyjnym się znajdujesz. Właśnie sobie włączyłem ten twój filmik i od razu do mnie dotarło, że Gates mówi kompletnie co innego, niż polski lektor. Tłumaczenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. To jest taki filmik dla debili aby im mieszać w głowach, a ci debile idą dalej i go powielają:

 

Polski lektor:

"Prezentuję Państwu efekt ostatnich 10 lat mojej pracy. W tej oto beczce znajduje się 80 litrów osocza wirusowego wystarczającego do zakażenia dużej metropolii wielkości Nowego Jorku. Brzmi to może niewiarygodnie ale jest to właśnie rozwiązanie problemu współczesnego świata...."

 

Co naprawdę mówi Gates:

"Kiedy byłem dzieckiem, katastrofą której najbardziej się baliśmy, była wojna nuklearna. Właśnie dlatego trzymaliśmy w piwnicy beczki taka jak ta, wypełnione puszkami z jedzeniem i wodą...."

Nie będę tłumaczył reszty bo nie chce mi się słuchać tych bzdur. A w tym właśnie wykładzie, Gates ostrzega, że świat nie jest dostatecznie gotowy na ewentualną pandemię wirusa :D 

 

 

Edited by przemowild
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, przemowild napisał:

Bzdura, akurat kraje których Prezydenci są 'koronasceptykami' przodują w liczbie ofiar.


Ja nie mówię o jakiś krajach i jakiś prezydentach, mówię np. o Tanzani gdzie na 60 MILIONÓW ludzi zmarło aż 21 osób co daje mniej niż 0.000001 % przez całe ostatnie 6 miesięcy.

A to kraj gdzie olano te fejkowate testy które dają pozytywny wynik nawet u kóz i wszystkie obostrzenia, bo tamtejszy Prezydent był na tyle sprytny iż sprawdził jak owe testy działają w praktyce.

 

Lecimy dalej:

 

testy.jpg.f4ab83fd8cab5b635efc6630d16e0456.jpg

 

To nic że są "całkowicie bezużyteczne", bo trudno nazwać je użytecznymi gdy nawet kozy i owoce dają pozytywny wynik a mimo tego ta "porażka" była wystarczającym powodem by zamykać całe kraje. To nic że wpisuje się osobom które spadły z drabiny winę koronki. To nic że nie wykonano w Polsce ani jednej sekcji zwłok. To nic że większość z tych osób jest po 60 roku życia. To nic iż większość ma współistniejące choroby o znacznie wyższej śmiertelności. To nic że na inne choroby umiera przez ostatnie dekady 1000x więcej ludzi a mimo tego nikt nie szukał w pośpiechu szczepionki ani nie rujnował gospodarki.  To wszystko oczywiście nie ma żadnego znaczenia.


Znaczenia ma jedynie to, iż pewnego dnia nasz zacny filantrop zainwestował 50 baniek w WHO i już na drugi dzień jest pandemia oparta o w/w testy. Rzecz jasna to zupełny przypadek iż miesiąc wcześniej w Davo robiono symulację takiej pandemi...To też zupełny przypadek iż dobry znajomy pana Gatesa który nadzoruje jego projekt za 10 miliardów dolarów jest głównym doradcą w sprawie tej pandemii w USA. Nie żeby tu był jakiś konflikt interesów, albowiem to tylko jakieś marne miliardy dolarów. Ale nie możemy się tutaj zbyt długo skupiać na koronce i tych miliardach, albowiem  Interia już donosi o kolejnym wrogu u bram Europy:

 

goraczka.jpg.4f00c8254bcaccdb6efe040a934e1a1b.jpg

 

Brzmi fantastycznie, ciekawe czy testy już są i jak idą prace nad szczepionką ? :rolleyes:

 

 

[PS] Zadziwiająca jest Twoja aktywnośc w tym wątku - siedzisz tu razem ze smogiem non-stop od 5 godzin i zachwycasz się panem Billem, a z tego co pamiętam wspominałeś coś iż studiujesz dziennikarstwo prawda ? To by wiele wyjaśniało w tej kwestii... zwłaszcza iż nasz filiantrop ma "kilka" groszy na PR ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, Domeniacz said:


 

[PS] Zadziwiająca jest Twoja aktywnośc w tym wątku - siedzisz tu razem ze smogiem non-stop od 5 godzin i zachwycasz się panem Billem, a z tego co pamiętam wspominałeś coś iż studiujesz dziennikarstwo prawda ? To by wiele wyjaśniało w tej kwestii... zwłaszcza iż nasz filiantrop ma "kilka" groszy na PR ;)

 

W Wietnamie na 100 mln ludzi zmarło 35 osób. Niektóre kraje są mniej dotknięte. A w przypadku części z nich to tylko kwestia czasu. Na tym właśnie polega ignorancja - tworzenie fałszywych teorii w oparciu o procesy których się nie rozumie. 


Studia dziennikarskie nauczyły mnie sprawdzania źródeł. Dzięki temu nie robię z siebie pośmiewiska linkując bzdury. 


Nie jestem dziennikarzem. Nie pracuję w mediach. Bill Gates nie zapłacił mi ani centa w życiu :D Ale jakby chciał się podzielić swoją fortuną to bym przyjął z chęcią :)
Pracuję w firmie konsultingowej (nie, nie PR, software haha) wspierającej organizacje non-profit. Z racji mojego zawodu znana mi jest działalność filantropijna Billa Gatesa. 

Skąd taka wroga postawa wobec dziennikarzy? Bo obnażają kłamstwa internetowych trolli, udowadniając im ich ignorancję i nieuctwo? No ty wobec tego masz powód, żeby nienawidzić dziennikarzy ;)   

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

@przemowild Ty poważnie? Jestem zaskoczony. Bill filantrop i .. przyjaciel Epsteina .. a bez powstania FED mieszkalibyśmy w szałasach? .. błagam :) 

// nie chciałbym dyskutować w tym wątku, bo niewiele z tego typu dyskusji wynika, może jedynie dla czytelników którzy mają dystans i "otwartą głowę", no ale nie mogłem przejść obojętnie .. pzdr

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Los_Rozrabiakaneros said:

@przemowild Ty poważnie? Jestem zaskoczony. Bill filantrop i .. przyjaciel Epsteina .. a bez powstania FED mieszkalibyśmy w szałasach? .. błagam :) 

// nie chciałbym dyskutować w tym wątku, bo niewiele z tego typu dyskusji wynika, może jedynie dla czytelników którzy mają dystans i "otwartą głowę", no ale nie mogłem przejść obojętnie .. pzdr

 

 

Nie wiem po co komentujesz zatem skoro twój komentarz nie ma żadnej treści. Adwolatem Gatesa nie jestem ale doceniam jego zasługi. Nie będę analizował jego życiorysu i się za niego tłumaczył :D A co do Epsteina... Z Epsteinem znała i przyjaźniła się cała światowa śmietanka towarzyska. Nawet Stephen Hawking bywał na jego 'pedo' wyspie. 

 

'Otwarta głowa' to zaskakująco często wykorzystywane hasło przez zwolenników wszelkiej maści teorii spiskowych którzy twierdzą, że posiedli jakąś tajemną wiedzę, ukrytą informację, tylko, żeby ją zaakceptować to najpierw trzeba wyłączyć logiczne myślenie i zgodzić się na manipulację faktami.  

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, przemowild napisał:

Studia dziennikarskie nauczyły mnie ...


Szczerze, to myślałem że jesteś na pierwszym roku, bo tylko zupełny głąb może oceniać film po dwóch minutach czy książkę po okładce jak to zrobiłeś na samym początku w asyście równie "rozumnego" smogawawelskiego. Do tego zachwycasz się Gatesem który przez całe życie nie był w stanie zrobić ani jednego programu pozbawionego bardzo poważnych wad i dziur a poprawki jednego z tych gniotów przekraczają rozmiarem płytę instalacyjną.

 

Ten sam zabawny koleś i jego równie zabawny zespół nie był w stanie również napisać porządnej przeglądarki internetowej, nawet Google z niego sobie zadrwiło robiąc dodatek który zamieniał silnik gniota IE na silnik Chrome dzięki czemu wspomniany gniot zamieniał się w coś co przypominało już nowoczesną przeglądarkę. Dlatego kiedyś IE miał 70% w rynku dziś ma 1% a Chrome 70%. Do dziś jego zespół nie nauczył się instalować programów w jego zabawnych systemach z dodaną dla żartu końcówką "PRO" bez restartu komputera jak jest np. na Linuksie. 

 

Kiedyś robiono test, jak szybko oprogramowanie zostanie zhakowane. W przypadku Microsoftu zajeło to aż 2 minuty co szef Oracle podsumował: "2 minuty do nigdy to ogromna róznica".

Dlatego nikt nie był zdziwiony gdzie parę lat wstecz padły wszystkie bankomaty które jako OS wykorzystywały gniota z oknami. Bill Gates to człowiek który zrujnował wizerunek firmy Microsoft do tego stopnia, iż kiedy Microsoft kupił Nokię która miała spory udział w rynku i gdy zmieniono logo z Nokii na Microsoft - popyt na smartfony z tym logo spadł w jednej chwili niemalże do zera.

 

I po tym wszystkim człowiek z którego niemal wszyscy się śmieją (za wyjątkiem takich jak TY) - zajął się szczepionkami. Jednakże w ich przypadku - sprawa jest bardzo poważna - albowiem nie ma możliwości wgrania "poprawki" - I dlatego każdy kto ma rozum będzie się trzymał od nich z daleka. Oby Twoje dzieci nie były ofiarą Twojej bezgranicznej głupoty w tej dziedzinie. Bo stawiasz na kulawego konia.

 

 

22 godziny temu, przemowild napisał:

Lista zasług Gatesa starczyłaby aby obdzielić tysiące osób.

 

Oto kilka z zasług "filantropa" Gatesa:

 

 

 

19 godzin temu, przemowild napisał:

obnażają kłamstwa internetowych trolli, udowadniając im ich ignorancję i nieuctwo?

 

Biorąc wszystko powyższe pod uwagę - jedynie kto tu jest trolem to TY i smogwawelski.

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleś ty chłopie nieogarnięty, po raz kolejny linkujesz to bzdur. Co ty masz w głowie? To wystąpienie to stek przeinaczeń co zostało już dawno udowodnione. Niestety to, że ktoś zasiada w parlamencie nie znaczy, że jest umysłowo w pełni sprawny. Wystarczy spojrzeć na nasz Sejm :) Masz tutaj sobie poczytaj raporty Reuters'a i AFP ( najstarsza agencja prasowa na świecie), które sprawdziły informacje z jej przemówienia i udowodniły kłamstwa oraz przeinaczenia.

 

AFP: https://factcheck.afp.com/italian-politician-spreads-false-claims-about-bill-gates-parliament-speeches

Reuters: https://uk.reuters.com/article/uk-factcheck-italian-government-gates/fact-check-italian-government-has-not-called-for-bill-gates-arrest-idUSKBN23229K

 

Ty będziesz teraz oceniał działalność charytatywną Gatesa przez pryzmat tego jak działa jego oprogramowanie? :lol: Osobiście nie znoszę Windowsa a za praktyki monopolistyczne kazałbym Microsoftowi płacić miliardy kar. Ale co ma piernik do wiatraka? Skaczesz z tematu na temat, żałośnie starając się coś udowodnić. Tylko, że brak ci mocy obliczeniowej pod kapeluszem, żeby odróżnić prawdę od fałszu i jesteś pelikanem który łyka każdy spisek.

  

Nie jesteś partnerem do rozmowy Domeniacz.  To tyle ode mnie w tym temacie. Adios amigos :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@przemowild Niesamowicie mnie śmieszy gdy stado baranów powołując się na "fact check" zaprzecza słowom samego ich idola:

 

 

 

No i teraz zastanów się jakiego z siebie zrobiłeś idiotę "linkując kompletne bzdury" jak typowy leszcz o inteligencji niższej od konia. Do tego ledwo co dostałeś dowód osobisty a starasz się nieudolnie polemizować z kimś kto mógłby byc Twoim ojcem. W rzeczywistości nawet Kangur udowodnił Ci iż jesteś typowym i wyjątkowo naiwnym TEORETYKIEM z zerowym doświadczeniem i bardzo niskiej wiedzy. Z tego co widzę, wreszcie to do Ciebie dotarło i dlatego moja sugestia dla Ciebie brzmi:

 

Wpełznij pod kamień z pod którego wypełzłeś zanim Cię ktoś rozdepcze jak stonkę ziemniaczaną realną wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, Domeniacz said:

Niesamowicie mnie śmieszy gdy stado baranów powołując się na "fact check" zaprzecza słowom samego ich idola:

 

 

 

No i teraz zastanów się jakiego z siebie zrobiłeś idiotę "linkując kompletne bzdury" jak typowy leszcz o inteligencji niższej od konia. Do tego ledwo co dostałeś dowód osobisty a starasz się nieudolnie polemizować z kimś kto mógłby byc Twoim ojcem. W rzeczywistości nawet Kangur udowodnił Ci iż jesteś typowym i wyjątkowo naiwnym TEORETYKIEM z zerowym doświadczeniem i bardzo niskiej wiedzy. Z tego co widzę, wreszcie to do Ciebie dotarło więc wpełznij pod kamień z którego wypełzłeś zanim Cię ktoś rozdepcze jak stonkę ziemniaczaną realną wiedzą i doświadczeniem.

 

 

 

Kolejny zonk. Co napiszesz to większa bzdura :D Po raz ostatni ci mówię - sprawdzaj fakty baranie zanim coś napiszesz! 

Wiele ci brakuje, żeby być moim ojcem. Właśnie do mnie dotarło - mam 44 lata i siedzę na forum kłócąc się z jakimś idiotą.  

Nie wiem co ty tam bredzisz o Kangurze. Z twojego ślinotoku nic nie wynika a z Kangurem się lubię i szanuję, więc nie będę go wciągał w te twoje durnowate gierki,.

Powracając do Gatesa, to on mówi: 'reduce population growth' a nie 'reduce population'. Chodzi o ograniczenie tempa przyrostu naturalnego a nie redukcję istniejącej populacji. No ale taka stonka jak ty nie wie jaka jest różnica między jednym a drugim. 


 

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, przemowild napisał:

 

... siedzę na forum kłócąc się z jakimś idiotą.  

Nie wiem co ty tam bredzisz o Kangurze. Z twojego ślinotoku nic nie wynika a z Kangurem się lubię i szanuję, więc nie będę go wciągał w te twoje durnowate gierki,.
 


O mnie coś pisał?  Niech sobie pisze. Ja i tak tego nie widzę. Funkcja ignorowania użytkowników to jednak fajne rozwiązanie. Człowiek trochę czasu i zdrowia zaoszczędzi :) Dzięki temu nie muszę się już z takimi ludźmi wykłócać ani nic im udowadniać :)

  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minut temu, Kangur napisał:

zdrowia zaoszczędzi :) 

 

Śmiech to zdrowie, a to niezły kabaret jest. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 letnia Greta Thunberg nową ekspertką w sprawie Koronowirusa:

 

greta-kobyla.jpg.ff4045977c3aa59a6b5c105b22d99678.jpg

 

Cały świat czeka w napięciu na jej zalecenia odnośnie walki z koronawirusem jak i również zalecenia co do walki z globalnym ociepleniem. W tym samym czasie Bill Gates który nie był nawet pielęgniarzem pracuje nad szczepionką która może ukatrupić każdego albowiem przez całe życie nie udało mu się stworzyć niczego co by było pozbawione wad a w tym przypadku nie ma możliwości wgrania "poprawki" .

 

Nie mogę się również nadziwić że nawet tak popularne stacje jak CNN powołują się na jakiś klaunów wyznaczając jednocześnie nową wartość słowa "dziennikarstwo" 

 

 

2 godziny temu, Rumen napisał:

Śmiech to zdrowie, a to niezły kabaret jest. 

 

Zgadza się, zwłaszcza kiedy już w wieku 16 lat można być ekspertem niemal od wszystkiego i dyktować światu co ma robić albo kiedy jakiś burak wciska innym że sprzęt za 400 tysięcy jest identyczny ze sprzętem za 50 tysięcy a nawet ten 8x tańszy jest znacznie lepszy. A drugi burak zachwyca się jego "wiedzą"  :lol: Natomiast fakt jest taki, iż ani jednego ani drugiego owy czysty TEORETYK nie miał nawet w ręce ani nigdy miał nie będzie. Natomiast w moim wątku jedynie co może napisać to "Ja i tak tego nie widzę" - zupełnie tak samo jak w powyższej kwestii. 

 

 

6 godzin temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

@przemowild Ty poważnie? Jestem zaskoczony. Bill filantrop i .. przyjaciel Epsteina .. a bez powstania FED mieszkalibyśmy w szałasach? .. błagam :) 

 

Daj spokój, obaj panowie nie mają pojęcia o czym piszesz.  A tym bardziej o tym co ja piszę. I też jestem zaskoczony albowiem miałem zupełnie inne zdanie nt. kolegi przemowild. Jednak tutaj sprawdza się powiedzenie: głupca nie poznasz dotąd dokąd się nie odezwie. Dlatego Kangur z całych sił stara się pisać jak najmniej i raczej wybiera zdania nie mające absolutnie żadnej wartości dla innych użytkowników forum poza skromnym forumowym marginesem którego jest prezesem :lol:

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Domeniacz said:

głupca nie poznasz dotąd dokąd się nie odezwie.

 

o nareszcie cos mądrego w twoim poscie..

 

a Wam Panowie ja się dziwię..stare chłopy a dają się wkręcać gosciowi co wszystko wie, wszędzie był..wszystkich obraża i wyskakuje już nawet z lodówki..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×