Jump to content
Sign in to follow this  
Andrzej

walonki.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Knajp*pl kooperatywa lokalnych restauracji ... Ledwo co ogłoszono start, na razie o zasięgu lokalnym, a tu ruch rośnie na knajpy*pl  
    • Drodzy wydawcy!   HALLOWEEN w FireAds startuje dziś o 23:59!  Zarabiajcie nawet 20% więcej do wartości leadów.  Promocja kończy się 01.11 23:59!   Życzymy bardzo wysokich zarobków!  
    • Również na początku miałem dylematy, trzeba próbować - zaczynałem właśnie poprzez https://znany-ksiegowy.pl/ dzięki tej stronie poznałem swojego obecnego księgowego i teraz prowadzę biznes a on zajmuje się resztą, myślę że każdy znajdzie tam odpowiednią osobę.
    • pssssss szzzzz za głośno szeptasz.
    • Jaki biznes? Jaki kapitał? Co chcesz sprzedawać? Grupa docelowa?  Masz środki na rozpoczęcie?    Z gwiazd nikt Ci nie wywróży czy to będzie opłacalne czy nie. Musisz sam się przekonać na własnej skórze
    • Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę https://znany-ksiegowy.pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.
    • RDV.pl   Witam, Od wielu lat posiadam domenę RDV.pl Przekierowuje do sklepu internetowego, gdzie jedna z kolekcji miała taki skrót.   Jaką może mieć wartość? Fajnie się ją wymawia, jest sensowna. Zamierzam trzymać kolejnych X lat, lecz wiadomo fajna oferta i rozważyłbym sprzedaż.   Dziękuję
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18658
    • Most Online
      20372

Newest Member
    biznesmen