Jump to content
Sign in to follow this  
krystian19025

rozladunek.pl

Recommended Posts

rozladunek.pl

Cytat
11 domen

 

Witam, zapraszam do aukcji bez ceny minimalnej 11 domen. 

 

rozladunek.pl
przewozpojazdow.pl
smakzabawy.pl
doplatyunijne.pl
drinkopedia.pl
straganiarz.pl
appgallery.eu
easydownload.pl
251.pl
wordprrss.org
afcebook.pl

 

Duży ruch 

 

zakończenie za 12 dni. 

link poniżej 

 

Edited by krystian19025

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • Sam sobie odpowiedziałeś ...czyli można je znaleźć w Google . To że ci się nie podoba że na 9tej stronie to jest Twój problem i jasno pokazuje jak słabe masz pojęcie o mechanizmach marketingu.    SEM jest oparty o CRO i dlatego używamy pozycjonowania pod wykonywany serwis / sprzedawany product. Nikt normalny nie pozycjonuje na tzw. broad term bo raz że to kosztuje więcej, a dwa że nie jest tak skuteczne jak "long tail" / "exact match". Wpisz sobie wzory faktur czy faktury online i zobaczysz faktury.pl na pierwszej stronie.   Pomijając to,... istnieje spektrum innych zastosowań gdzie nie musze mieć domeny na 1wszej stronie jeśli jej funkcją jest jej prostota. Jeśli z kimś rozmawiam i polecę mu faktury.pl to szansa że zapamięta adres jest wielokrotnie większa niż adresy z pierwszej strony afaktury.pl, fakturowo.pl, furgonetka.pl (która nomen-omen nic wspólnego nie ma z fakturami), ksiegowosc.infor.pl ....itd itd   Zajmuję się m.in. marketingiem od 3 dekad i widząc takie upraszczanie tematu nie dziwię się frustracji niektórych, że im kanał reklamowy nie działa. Nie da się młotka użyć to wbijania gwoździ i czesania.
  • No właśnie o to mi chodziło, jeśli już podajecie przykłady, to piszcie, ile w nie włożyliście. Domeny, które podajecie, wcale nie są złe same w sobie i mają potencjał na zagospodarowanie, wszystko zależy od tego, ile w nie włożyliście
  • Jest możliwość zdradzić jak ja kupiłeś i za ile ? 
  • ehg.pl   Dobra 3-literowa domena na aukcji bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508712   Zapraszam!
  • Szczepionka.pl - jeszcze chyba nie dostalem na nia zadnej oferty
  • Czy macie wiedzę co jest nie tak, że na realtime dostaję poniższy komunikat. Nie zlecałem przechwycenia domen wcześniej na koncie, nie licytowałem. Konto musi się jakoś "uleżeć" czy jak?   You are not allowed to make another bid as you have already reached your limit of 0 domains. In "Conditions" you can see how this value is calculated an how you can increase it.
  • greenfriday.pl   https://www.aftermarket.pl/domena/greenfriday.pl/
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18671
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  Wiktoria889
  Joined
×