Jump to content
ms27

Biuro rachunkowe

Recommended Posts

Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę https://znany-ksiegowy.pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.

Cytat

Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne?

Jaki biznes?

Jaki kapitał?

Co chcesz sprzedawać?

Grupa docelowa? 

Masz środki na rozpoczęcie? 

Z gwiazd nikt Ci nie wywróży czy to będzie opłacalne czy nie. Musisz sam się przekonać na własnej skórze

Ja tam sam swoją księgowość prowadzę. To nie jest takie trudne. A ewentualnie jak jest jakaś rzecz, która mnie przerasta, to wtedy konsultuję się z księgowym. Czy to będzie opłacalne? No nie wiem, jak będziesz sprzedawał kokainę i sam przemycał, to pewnie tak. Księgowi chętnie kupią.

2 godziny temu, Kangur napisał:

@ms27 @biznesmen

Ile teraz płacą za umieszczenie takiego linku?

niestety szeptanka czasem nie jest robiona z głową :)

Edited by beemedio
  • Like 1

Może coś wniosę do tego wątku sensownego.

Na sprzedaż mam Buchhalter.pl

Pozdrawiam

Edited by szmiko