Jump to content
Migam

.eu .com - gdzie przechwytywać?

Recommended Posts

Jeśli chodzi o przechwytywanie polskich domen nie mam problemu. Znam polskie firmy oferujące takie usługi.

Gdzie przechwytujecie domeny .eu albo .com czy .net?

Czy jest jakieś miejsce w sieci z rozsądnymi cenami, warunkami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

w temacie .eu to chyba tylko realtime.at, choć polskie nazwy w 90% można "złapać" ręcznie albo kupić na aukcji po 10 zł, w każdym razie ja tak robię ;-)

odnośnie .com już było kilka wątków na forum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 3.11.2020 o 11:55, pb napisał:

w temacie .eu to chyba tylko realtime.at, choć polskie nazwy w 90% można "złapać" ręcznie albo kupić na aukcji po 10 zł, w każdym razie ja tak robię ;-)

odnośnie .com już było kilka wątków na forum.

Dzięki za info ad. .eu.
.pl - rozumiem, że masz na myśli dodanie do przechwycenia w af czy prem. Tak?
.com - dropcatch.com, ewentualnie snapnames.com i ew. słabe (przechwytywanie nie tak pewne) sav.com. Czy coś jeszcze było omawaiane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Migam napisał:

.pl - rozumiem, że masz na myśli dodanie do przechwycenia w af czy prem. Tak?

 

Nie pisałem nic o .pl. Pisałem o polskich wyrazach/frazach w domenie .eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 3.11.2020 o 11:55, pb napisał:

w temacie .eu to chyba tylko realtime.at, choć polskie nazwy w 90% można "złapać" ręcznie albo kupić na aukcji po 10 zł, w każdym razie ja tak robię ;-)

odnośnie .com już było kilka wątków na forum.

Czy macie wiedzę co jest nie tak, że na realtime dostaję poniższy komunikat.
Nie zlecałem przechwycenia domen wcześniej na koncie, nie licytowałem. Konto musi się jakoś "uleżeć" czy jak?
 

You are not allowed to make another bid as you have already reached your limit of 0 domains.

In "Conditions" you can see how this value is calculated an how you can increase it.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 25.11.2020 o 13:04, Migam napisał:

Czy macie wiedzę co jest nie tak, że na realtime dostaję poniższy komunikat.
Nie zlecałem przechwycenia domen wcześniej na koncie, nie licytowałem. Konto musi się jakoś "uleżeć" czy jak?
 

You are not allowed to make another bid as you have already reached your limit of 0 domains.

In "Conditions" you can see how this value is calculated an how you can increase it.


Wreszcie odezwali się z realtime. Po 3 dniach! :-)

Konto nieaktywne - należy wpłacić depozyt minimum 1000 EUR, konto będzie włączone :-)

Jednym słowem realtime - firma ŚMIECH NA SALI.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Migam napisał:

Wreszcie odezwali się z realtime. Po 3 dniach! :-)

Konto nieaktywne - należy wpłacić depozyt minimum 1000 EUR, konto będzie włączone :-)

Jednym słowem realtime - firma ŚMIECH NA SALI.

 

Śmiech na sali to jest brak zapoznania się z warunkami usługi, dzięki czemu dodatkowo marnujesz kogoś czas oczekując przy tym błyskawicznej odpowiedzi.

A tymczasem w FAQ masz napisane jasno:

 

Cytat

To keep „fun-bidders“ and the resulting costs at a minimum, we decided to insist on a security deposit for the accountlevel „Pro“.
With a security deposit of minimum EUR 1,000.- you can join as many biddings as you like and be highest-bidder for 10 domains with an unlimited bid-amount.

 

Niech zgadnę, iż dzięki temu nieopłacone aukcje tam nie występują. A 1,000 EUR depozytu na rynku zachodnim nie jest zaporową kwotą w tej branży.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 27.11.2020 o 12:48, Domeniacz napisał:

 

Śmiech na sali to jest brak zapoznania się z warunkami usługi, dzięki czemu dodatkowo marnujesz kogoś czas oczekując przy tym błyskawicznej odpowiedzi.

A tymczasem w FAQ masz napisane jasno:

 

 

Niech zgadnę, iż dzięki temu nieopłacone aukcje tam nie występują. A 1,000 EUR depozytu na rynku zachodnim nie jest zaporową kwotą w tej branży.

 

Sorry ale jeśli firma odpowiada po 3 dniach, depozyt 1000 eur jest nie na miejscu. Co innego gdybym miał info w ciągu kilku godzin/max 24. 
Wiedziałbym, że to firma pro. A tak - zdania nie zmienię.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Migam - Ależ ja Cię wcale nie namawiam, bo sam uważam .eu za gorszy sort ;) 

 

Zdziwiło mnie tylko że nie przeczytałeś FAQ w którym masz wszystko opisane - bo gdybyś to zrobił - nie musiałbyś pisać emaila i czekać 3 dni. A być może dałbyś sobie spokój już na starcie. Bo nie każdy lubi/może wszędzie zostawiać po 1,000 EUR depozytu, zwłaszcza jeśli niezbyt szybko go wykorzysta.

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Domeniacz napisał:

@Migam - Ależ ja Cię wcale nie namawiam, bo sam uważam .eu za gorszy sort ;) 

 

Zdziwiło mnie tylko że nie przeczytałeś FAQ w którym masz wszystko opisane - bo gdybyś to zrobił - nie musiałbyś pisać emaila i czekać 3 dni. A być może dałbyś sobie spokój już na starcie. Bo nie każdy lubi/może wszędzie zostawiać po 1,000 EUR depozytu, zwłaszcza jeśli niezbyt szybko go wykorzysta.

 

 

 

A polecisz coś poza w/w? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×