Jump to content
Sign in to follow this  
ArdnaS

JakOdniescSukces.pl

Recommended Posts

JakOdniescSukces.pl

Jak Odnieść Sukces? - Rozwój, Motywacja, Ambicje

 

Jak Odnieść Sukces? - www.jakodniescsukces.pl

 

JakOdniescSukces.pl 

Dlaczego warto kupić tą domenę? - Powody za:


- Od kilku ładnych lat w Polsce mamy olbrzymi boom na rynku różnorakich szkoleń, usług coachingowych, z różnych dziedzin, a branża rozwoju osobistego ma się w najlepsze. A to dopiero początek!
- Usługi różnych trenerów personalnych, motywatorów, coachów itp. są dość drogie jak na polskie warunki, więc jest to rynek gdzie jest DUŻY pieniądz.
- Domena sama w sobie zawiera popularne słowa kluczowe, a to jest mega PLUS pod algorytmy wyszukiwarek (darmowe SEO). Bardzo dużo ludzi w np. Google wpisuje frazy typu: "Jak prasować... Jak zarabiać więcej pieniędzy..." itp. Wyszukiwarki często w pierwszych pozycjach właśnie premiują takie nazwy jak są w domenie.
- Przykład chyba najlepszy z możliwych - największy/najbardziej popularny blog (#1 w Polsce) o tematyce finansowej Michała Szafrańskiego stoi pod domeną o bliźniaczej nazwie: JakOszczedzacPieniadze.pl. Nie muszę dodawać, że facet zarabia krocie!
- Domenę można wykorzystać na wielu płaszczyznach tematycznych - mam tu na myśli: Jak osiągnąć sukces: -finansowy, -zdrowotny, - sportowy, -relacji towarzyskich, -duchowy itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×