Jump to content
cannot

Nowy przechwytywacz/łapacz domen na rynku

Recommended Posts

Ostatnio szukając informacji na temat przechwytywania domen trafiłem na nowego gracza na rynku przechwytywania domen.

 

Cena przechwycenia - 40 zł netto

 

Link do rejestracji (reflink) LINK

 

Link do testu przechwytywania domen (3 łapaczy)  LINK

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

AM przespał, @Domeniacz widział tę lukę :)

 

Gdyby AM nie był tak ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę, też by tę lukę widział :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, keyword napisał:

Gdyby AM nie był tak ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę, też by tę lukę widział :P

 

AM ostatnio coś obniżył loty a inni łapacze zrobili się skuteczniejsi. AM osiadł na laurach...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, apze napisał:

Link do testu nie działa. To ten sam co do łapacza.

 

https://linkhouse.co/przechwytywanie-domen-test-skutecznosci-uslug-przechwytywania/

 

swoją drogą śmieszna sprawa, bo jak zauważyłem że coś tam "testują", to im wyłączyłem łapanie, nie wiedziałem że to na ocenę. :P

generalnie i tak słabo, bo w testach premium.pl vs aftermarket wychodziła skuteczność 80%, podobnie zresztą jak w testach aftermarket vs premium.pl :rolleyes:

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minut temu, Bazyli napisał:

AM ostatnio coś obniżył loty a inni łapacze zrobili się skuteczniejsi. AM osiadł na laurach...

 

coś w tym jest, dziś widzę zero jedną złapaną przez dropped, a dwie przez linkhouse - spośród domen dodanych w premium.pl do przechwycenia (wszystkie trzy w rybie light)

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Bazyli napisał:

AM ostatnio coś obniżył loty a inni łapacze zrobili się skuteczniejsi.

 

Mogę jedynie tyle powiedzieć, iż każdy może dziś mieć skuteczną przechwytywarkę łącznie ze wszystkimi danymi SEO, oferta jest w dziale OGŁOSZENIA.  Usługa dostępna wyłącznie dla partnerów NASK ze skutecznością i skalowalnością pozwalającą przebić wszystko co było obecne do tej pory na rynku, działając do tego pod swoim brandem ;)

 

 

4 godziny temu, keyword napisał:

Gdyby AM nie był tak ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę, też by tę lukę widział :P

 

4 godziny temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

łapania niegenerycznych tworków seo ;) 

 

To żadna luka @keyword a grupa docelowa która istnieje na rynku od ponad 10 lat. Natomiast z punktu widzenia SEO nie ma znaczenia czy domena jest generyczna czy też nie. Istotne jest jaką moc SEO ona posiada. Kiedyś dość łatwo było to ocenić jako że był publicznie dostępny wskaźnik PageRank, ale po tym jak Google przestało go udostępniać - sprawa "trochę" się skomplikowała dla osób o znikomej wiedzy SEO a takich "ekspertów" jest na rynku conajmniej 97% i liczba ta będzie rosnąć z roku na rok.


A jako ciekawostkę powiem, iż latem jeden z takich "tworków" po chińskim sklepie został sprzedany za 50,000 USD - a to znacznie więcej niż najlepsze generyki na rynku PL a dziennie spada blisko 40x więcej domen niż w PL.

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czołem :)

 

Dnia 18.11.2020 o 20:04, pb napisał:

swoją drogą śmieszna sprawa, bo jak zauważyłem że coś tam "testują", to im wyłączyłem łapanie, nie wiedziałem że to na ocenę. :P

 

Co konkretnie i kiedy nam wyłączyłeś? Patrząc na wyniki testu widzę, że spośród 183 domen Premium złapało te o numerach: 8, 24, 32, 56, 69, 87, 88, 94, 98, 99, 107, 117, 129, 147, 148, 151, 160, 161, 177 - czyli domeny były łapane w czasie całego testu, przy czym większość w jego drugiej części. 

 

Niezależnie od nas swój test opublikował też jeden z uczestników: https://www.linkedin.com/pulse/nowy-gracz-na-rynku-przechwytywania-wygas%C5%82ych-domen-tomasz-jeska/  - Linkhouse 10, Aftermarket 2, Premium 0. 

 

Dodam, że optymalizacja skuteczności z różnych względów dopiero przed nami. Nie skupiamy się zresztą tylko na niej. Dużo dobrego można zrobić dla użytkowników choćby na etapie katalogu domen wygasających, ułatwiając im wybór w oparciu o dane :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Linkhouse napisał:

Co konkretnie i kiedy nam wyłączyłeś?

 

Tajemnica handlowa. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, pb napisał:

 

Tajemnica handlowa. ;-)

 

U nas nazywa się to bajkopisarstwem. A bajkopisarstwo względem konkurenta, to bardzo brzydki zabieg ;) 

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 18.11.2020 o 20:04, pb napisał:

swoją drogą śmieszna sprawa, bo jak zauważyłem że coś tam "testują", to im wyłączyłem łapanie, nie wiedziałem że to na ocenę. :P



Chcesz mi powiedzieć, że sobie codziennie siedzisz i sprawdzasz kto u Was zleca przechwycenie domen i jak ktoś zleca przechwycenie więcej niż kilka to wyłączasz przechwytywanie? Nie chcesz zarobić czy o co chodzi? Większych bredni nie czytałem

 

Dnia 18.11.2020 o 19:16, Bazyli napisał:

 

AM ostatnio coś obniżył loty a inni łapacze zrobili się skuteczniejsi. AM osiadł na laurach...


To prawda, plus linkhouse na dzień dobry wygrywa tym, że bezpłatnie możesz dołączyć do aukcji przechwyconych domen co jest dużym plusem :-)

Przechwytywanie domen w Linkhouse testowalem zaraz po premierze, z powodzeniem przechwycili mi kilka domen (tak ustawiłem też je do przechwycenia w Aftermarket).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, FiKaS napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że sobie codziennie siedzisz i sprawdzasz kto u Was zleca przechwycenie domen i jak ktoś zleca przechwycenie więcej niż kilka to wyłączasz przechwytywanie? Nie chcesz zarobić czy o co chodzi? Większych bredni nie czytałem

 

 

Tak, codziennie przeglądam(y) wyniki przechwytywania aby zoptymalizować algorytmy i akurat zauważyłem w wynikach nowego łapacza, sprawdziłem, że łapie tylko te domeny, które sam dodał, więc, przełączyłem tego użytkownika na specjalny profil "jednostrzałowy", po to żeby po pierwsze nie tracić kasy na cudze testy, po drugie i ważniejsze, nie pozwolić konkurencji na zebranie danych do analizy, takie same ustawienia mają np. konta aftermarket w premium.pl. Linkhousowi życzę powodzenia, nie mam nic przeciwko konkurencji. Ale jeśli na dzień dobry oskarżacie mnie o kłamstwo, to chyba nie zostaniemy przyjaciółmi. :rolleyes:

 

 

 

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FiKaS napisał:

To prawda, plus linkhouse na dzień dobry wygrywa tym, że bezpłatnie możesz dołączyć do aukcji przechwyconych domen co jest dużym plusem :-)

 

Polemizowałbym z tym "plusem" ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Rumen napisał:

 

Polemizowałbym z tym "plusem" ;)

 

Dołączenie do aukcji jest płatne, podobnie jak na Aftermarket. FiKaSowi pewnie chodziło o aukcje systemowe, które były bez opłaty za dołączenie, ale to coś zupełnie innego :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyczuwam wzrost cen przed nadchodzącymi świętami i/lub wyłączenie opcji "eko przechwytywanie" w Premium - zwłaszcza domen pod SEO :lol:

Jak już pisałem w innym wątku - czasem się ktoś zdrzemnie a inni wykorzystają tą drzemkę - a historia lubi się powtarzać.

 

Cytat

Często jednak tak jest, kiedy rzecz wydaje się niemożliwa, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i robi to.

 

Exactly ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy macie jakieś udane przechwycenia z tym nowym podmiotem? Braliście udział w aukcjach?
Macie jakieś przemyślenia? Uwagi? Jest dobrze, tak sobie ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było dobrze, ale teraz jest fatalnie.

 

Mam prawie tysiąc zł. na koncie i nie można z nich opłacać przechwyconych domen. Takie kretyńskie zasady wprowadzili.

 

Doładowałem więc konto o środki potrzebne na opłacenie przechwyconej domeny, portfel się zwiększył, domeny nie opłaciło. WTF? i jeszcze mam komunikat że jeśli nie opłacę domeny to mi konto zablokują.

 

Cyrk jakiś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadziliśmy pewne usprawnienia, które zaowocowały poprawą skuteczności przechwytywnia od połowy października. W najbliższych planach kilka dodatkowych funkcji ułatwiających pracę osobom, które regularnie łapią domeny.

 

@Igorex - jeżeli masz jakiekolwiek problemy z działaniem Linkhouse, BOK służy pomocą - czy to na mailu, czy liveczat w panelu. Brak możliwości opłacania zamówień z tego, co zarobiłeś w platformie niestety nie jest kwestią naszego wyboru.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni już nie łapią. był moment, że nawet przyzwoicie to szło. ale potem rzyszedł komunikta, ze przestają łapać

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×