Jump to content
Sign in to follow this  
pb

KomisAGD.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Śmiech na sali to jest brak zapoznania się z warunkami usługi, dzięki czemu dodatkowo marnujesz kogoś czas oczekując przy tym błyskawicznej odpowiedzi. A tymczasem w FAQ masz napisane jasno:     Niech zgadnę, iż dzięki temu nieopłacone aukcje tam nie występują. A 1,000 EUR depozytu na rynku zachodnim nie jest zaporową kwotą w tej branży.  
    • Wreszcie odezwali się z realtime. Po 3 dniach! :-) Konto nieaktywne - należy wpłacić depozyt minimum 1000 EUR, konto będzie włączone :-) Jednym słowem realtime - firma ŚMIECH NA SALI.
    • internationalairport.pl internationalairport.eu   Aukcje last minute na Aftermarket od 1zł: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2507659 https://www.aftermarket.pl/aukcja/2507655
    • Dobrze ci odpisali. Jeśli tak jak mówisz nie było monetyzacji na stronie to nie ma podstaw o roszczenia tym bardzie że usunąłeś zdjęcia. Reguluje to art. 78 i 79 Prawa Autorskiego. Roszczenie zadośćuczynienia natomiast może wystąpić gdy naruszenie było zawinione.    
    • Tak właśnie kończą Ci, którzy udając eksperta - rozpoczynają dyskusję na tematy w których mają znikome albo wręcz zerowe pojęcie. Ja nie zadaje pytań na które nie znam odpowiedzi i dlatego mogę starasić każdego kto stara się wcisnąć ciemnotę i rzekome 30 letnie doświadczenie które w rzeczywistości jest czystą fikcją, co juz na samym początku poddał w wątpliwość kolega @szogun A jedyne teorie i dyrdymały w rozpoczętej przez Ciebie kwesti - są Twojego autorstwa, rzecz jasna bez jakiegokolwiek dowodu na to co powiedziałeś.    Dlatego zostałeś wypunktowany jak mały Kazio i odchodzisz teraz z płaczkami. Po prostu zdałeś sobie wreszcie sprawę iż przez dalszą polemikę jeszcze bardziej się ośmieszysz, nie potrafiąc przy tym odpowiedzieć na banalne pytania - na które znają odpowiedź nawet osoby zajmujące się marketingiem choć kilka miesięcy. A wynika to z tego iż mają dostęp do narzędzi których Ty na oczy nie widziałeś przez rzekome 30 lat a nawet nie wiedziałeś że istnieją. Dlatego takich amatorów jak TY ogrywa się  jak dzieci we wszystkich tu wymienionych kwestiach. I powtórzę raz jeszcze: nie myl amatorskiej dłubaniny z marketingiem o którym nie masz zielonego pojęcia - co samodzielnie udowodniłeś, a ja jedynie wskazałem palcem Twoje głupkowate teorie i zabobony.    
    • Napisałem jak byk kilkukrotnie: "Część z naszych klientów uzykuje 40%+ lepsze wyniki CAC na Instagramie ... niż Google jest w stanie wykrzesać" CAC.....czyli Customer Acquisition Cost (koszt pozyskania klienta). A ty mi odpisujesz: "jeszcze bardziej się ośmieszasz, chwaląc się najpierw okropnym ruchem z Instagrama" ???    Jakim ruchem? Słowem o ruchu nie pisałem, ale najwyraźniej byłeś karmiony procą albo masz wrodzony analfabetyzm więc szkoda mojego prądu na domorosłego speca, który ma problem z czytaniem. EOT z mojej strony   
    • Jak narazie to TY walnąłeś babola kompletnym brakiem zrozumienia postawionego pytania i/lub paleniem głupa, albowiem defacto nie znasz odpowiedzi na postawione pytanie i śmiejesz się jeszcze do tego ze swojej głupoty. A przypomnę, pytanie było bardzo proste: "Podaj mi choć jedną ze stron mającą ruch z Instagrama większy niż z Google, zakładając oczywiście że ma ciut więcej niż 1 zaindeksowaną podstronę i jakiś znaczący ruch." Idąc dalej - jeszcze bardziej się ośmieszasz, chwaląc się najpierw okropnym ruchem z Instagrama a następnie rzekomą znajomością SMM (czyli marketingu w socialach), nie potrafiąc przy tym znaleźć nawet jednej strony która ma większość ruchu właśnie z Instagrama  Czym po raz kolejny udowadniasz iż Twoja znajomość również jeśli chodzi o SMM jest delikatnie mówiąc znikoma.         Po raz kolejny udowadniasz że jesteś ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę, albowiem to że TY nie znasz takich narzędzi nie znaczy iż one nie istnieją. @szogun Ci bardzo słusznie napisał że Twoja polityka prywatności jest używana wręcz w odwrotnym celu a narzędzia która zbierają informację o ruchu z addonów przeglądarki mają głęboko w doopie ową politykę. Tylko jelenie nie mające pojęcia jak to działa klaskają z radości ciesząc się rzekomą "prywatnością", gdzie niemal na każdej stronie się zrzekasz tej prywatności akceptując pliki cookie, zwłaszcza jeśli mowa o 3rd party.   A wracając do narzędzi które rzekomo nie istnieją, bo jak twiedzisz ze swoją znikomą wiedzą: "nie ma dostępu do data-points które by określiły kanały marketingowe" - pokażę Ci jak wygląda jedna ze stron mających większy ruch z Instagrama niż z Google, miażdząc Twoje rzekome doświadczenie w marketingu i SMM na które się nieudolnie powołujesz:         Potrafisz powiedzieć co to jest za domena teoretyku SMM ? Bo właśnie dzięki mnie się dowiedziałeś że taka domena istnieje, tak samo jak dowiedziałeś się że istnieją narzędzia w których da się znaleźć to co Tobie się nie udało przez ostatnie 30 lat  Ponadto z tego co widzę, wiedza kolegi @szogun kilkukrotnie przewyższa Twoją niemalże w każdej poruszonej tu kwesti. I coraz bardziej się ośmieszasz - starając się dowieść bezradnie o Twoim rzekomym doświadczeniu które w rzeczywistości jest zwykłą amatorską dłubaniną.   Więc jaka to domena amatorze marketingu SMM ? Zrozumiałeś pytanie czy mam wyjaśnić ?    
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18671
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Wiktoria889