Jump to content
Sign in to follow this  
trzyliterowe

Najgorsza moja domena w portfolio.

Recommended Posts

Największa wtopa według Was w waszym portfolio.

 

Może zacznę :P dosyć ze IDN to jeszcze 4k polskich złotych :P 

- gadżety.pl 

 

Proszę o podawanie w temacie tylko jednej domeny !  Najlepiej z ceną.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie się nie wypowiem odnośnie w/w tematu ale... trochę drażni tytuł wątku <_< poprawcie mnie jeżeli się mylę :D

 

edit: teraz jest okay :D, proszę moderatorów o skasowanie postu; niech nie zaśmieca.

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

domeny kupujemy dla innych, więc nasza ocena ma małe znaczenie, ale niech będzie, że moja najgorsza to gather*pl i trzaskowski-2020.pl

Edited by polo333
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem mnóstwo domen,  w których nie dostrzegalem nic nadzwyczajnego,  a o które inni bili się na aukcjach i licytowali wysoko. Zdarzało mi się też zjawisko odwrotne, czyli zakup tanio domeny, którą mało kto się interesował,  a potem sprzedałem ją z dużym przebiciem. I wreszcie na pewno wielu z nas ma pełno domen,  o których myślimy, że są super,  a przez długi czas  nie ma na nie chętnych. 

 

Poza tym 99,99% istniejących domen to "słabe"  domeny,  ale co z tego, skoro ludzie rejestrują je za 10zl? 

 

Podsumowując, ocena domeny to rzecz subiektywna i tak naprawdę  nie ma złych domen,  są najwyżej te, w które zbyt dużo zainwestowalismy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie o to mi chodziło, jeśli już podajecie przykłady, to piszcie, ile w nie włożyliście. Domeny, które podajecie, wcale nie są złe same w sobie i mają potencjał na zagospodarowanie, wszystko zależy od tego, ile w nie włożyliście :)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, peter napisał:

No właśnie o to mi chodziło, jeśli już podajecie przykłady, to piszcie, ile w nie włożyliście. Domeny, które podajecie, wcale nie są złe same w sobie i mają potencjał na zagospodarowanie, wszystko zależy od tego, ile w nie włożyliście :)

 

Jestem za i proszę admina tak ładnie :) żeby dodał też informację o podanie ceny zakupu.

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×