Jump to content
doomeny

Sprzedam TOP domeny .pl

Recommended Posts

Witam,

 

Wraz z końcem roku podjąłem decyzję o sprzedaży kilku TOP-owych domen ( posiadam domeny tylko ".pl", większość rejestrowana w 1999 roku, są to najlepsze domeny w danej branży coś jak opony.pl w branży opon czy meble.pl w branży meblowej)

 

Dodam, że mam świadomość że na tym forum nie uzyskam ceny jak od klienta końcowego. Natomiast biorąc pod uwagę jakość domen moje oczekiwania sięgają xx.xxx zł

 

Jeśli doceniasz wartość domen i znasz wartość najlepszych z nich zapraszam na priv.

 

A wszystkich domeniarzom życzę Wesołych Świąt.

 

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, necik napisał:

To jakie to domeny?

 

Jak to jakie?...Ściśle tajne oczywiście...

:P

 

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na spokojnie, są osoby z fali przeddomenowej, które naprawdę porejestrowały w '99 perełki i wcale nie musieli się z nami użerać na tym forum przez 20 lat :D

Poczekajmy na ofertę. 

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, trzyliterowe napisał:

Może to wszystkich zdziwi ale ja otrzymałem listę - serio ! ale na tej liście znajdowały się aż DWIE domeny :D

 

pokaż kotku co masz w środku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie dostałem, ale mam taką zwariowaną, wręcz niedorzeczną myśl... może to dlatego, bo nie prosiłem o taką listę? ;)

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu nie o to chodzi, a o sposób w jaki wątek został skonstruowany. Pełna tajemnica, nic nic nie powiem publicznie, jak chcecie się dowiedzieć, to na PM. Jest to podejrzane i tyle, a w szczególności w przypadku, kiedy to jedyny post użytkownika. Chcesz sprzedać samochód, to wystawiasz na OTOMOTO ofertę "przyjdź do mojego garażu, to ci pokażę jaki"?

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze.. do sedna. Kto wrzuci tutaj listę tych wspaniałych domen? W żaden sposób nie narusza to danych osobowych, id Klienta od lat nie jest widoczne w bazie whois.

Tak na marginesie, to jeśli ktoś oferuje domeny na sprzedaż, publikuje post z tym związany, to mamy raczej pełne prawo oczekiwać  nazw tych domen, zamieszczonych w poście lub wskazane byłoby wklejanie chociażby linka do oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, blazej napisał:

Dobrze.. do sedna. Kto wrzuci tutaj listę tych wspaniałych domen?

 

Ciekawość przewierca cztery litery, czy zastanawiasz się co zrobić z marnującymi się nadwyżkami finansowymi?


Po co Wam to? Nie chcecie zainwestować albo nie interesuje Was taka forma i kształt ogłoszenia,, to odpuszczacie temat. Na luzie. Jeżeli autor wątku nie spełni swoich oczekiwań tym ogłoszeniem, to sam umieści inne i wtedy być może poda już nazwy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, biyo napisał:

żal.eu dupę ściska, że ktoś "nieznany" może mieć coś lepszego niż stare forumowe wygi :lol:

Najlepiej niech wszyscy z forum założą teraz temat "mam na sprzedaż top domeny", szczegóły na priv. Zapanuje w końcu "porządek"... Jak nie rozumiesz prostych zasad, cóż ja na to poradzę...

Co do domen... Te na których mi najbardziej zależało, mam w swoim portfolio. Teraz mogę, ale nie muszę. A już tym bardziej nie zamierzam prosić o listę, bo powinna ona być niejako z urzędu wklepana w treść posta.

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja napisałem na PW w sprawie tajemniczej oferty i dostałem ofertę na nowy bęben do pralki i powiem Wam, że warto było. Sąsiad jak zobaczył moje aktywo to widać, że gul skoczył. Pospekuluje trochę na stali.

Reklama dźwignią handlu, ile byłoby odzewu w przypadku zwykłej listy? Uczmy się :D
 

Edited by szogun
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×