Jump to content
Kangur

Czy pamiętacie swoje stare

Recommended Posts

Zrobiłem właśnie akcję bez sentymentu w swoich papierach, gdzie trafiłem na wykaz starych domen z dwóch pierwszych lat. O wielu z nich już zupełnie zapomniałem. Niektóre z nich wiem, że kiedyś sprzedałem, inne odpuściłem, a w jaki sposób pozbyłem się innych, już nawet nie pamiętam :( Nie jestem też pewien, które za ile zmieniły abonenta? Jakie były u mnie później domeny, też nie jestem w większości pewien? Ale sprawdziłem czy i jak są niektóre z nich wykorzystywane? I nawet czasami całkiem poważnie. Nawet niemało .com.pl , na których kiedyś trochę zarabiałem.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minut temu, FlashT napisał:

... domeny... mam same stare.


Czyli tylko te, które kiedyś zarejestrowałeś? I nic nowego od lat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, biyo napisał:

Sentymenty najgorszym doradcą...


A Ty uważasz się za dobrego doradcę? Akurat w przypadku domen może być tak, że czeka się latami na tego jednego, jedynego klienta. I nawet jeśli nikt wcześniej o domenę nie pytał albo nie oferował za nią dużo, to niczego to jeszcze nie przesądza. Poza tym oprawiona w ramce może cieszyć wzrok i dawać nadzieję niczym wymarzona miłość życia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minut temu, biyo napisał:

ok kilka można "kolekcjonować" ale jak ktoś przedłuża tysiące bo myśli, że dalej są warte tyle co dekadę temu to życzę powodzenia z "ramkami" ;-)


Generalnie zgodzę się co do tego, że warto trzymać wartościowe domeny. Lecz jeśli ktoś ma tylko dobre i bardzo dobre, to może i bardzo wiele ich zostawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po większości "starych" niesmak pozostał do dziś:), ale taki koszt doświadczenia.

Na przykład moja pierwsza domena z myślą o zysku, to była najprawdopodobniej hipokredyt(kropka)pl. Skrzętnie wyselekcjonowana. Czy udało się sprzedać? NIE, bo tak długo się zastanawiałem czy przedłużać, czy kupić kilka innych, że wygasła i AfterMarket ją "capnął". Łezkę uroniłem ;)

 

Dnia 8.01.2021 o 10:06, Kangur napisał:

Poza tym oprawiona w ramce może cieszyć wzrok i dawać nadzieję niczym wymarzona miłość życia

Myślę, że im bliżej terminu przedłużenia, to tej nadziei raczej ubywa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, JaRafał napisał:

Myślę, że im bliżej terminu przedłużenia, to tej nadziei raczej ubywa ;)

 


Wiesz mi, że są i tacy, którzy nie patrzą na przedłużenia. Stać ich na trwalsze ramki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 12.01.2021 o 14:44, Kangur napisał:


Wiesz mi, że są i tacy, którzy nie patrzą na przedłużenia. Stać ich na trwalsze ramki :)

Nie mam powodu, żeby nie wierzyć. Jedni upłynniają, inny czekają na "złoty strzał".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×