Jump to content
JaRafał

Cześć Wszystkim

Recommended Posts

Ostatnio pokazał się tu jeden magik z portfelem mega domen. Których nikt do tej pory nie poznał i na oczy nie widział. 

Jesteś kolejnym? :)

Edited by Pahana

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Kangur napisał:

Cześć. Przybywasz z pytaniami, z dobrymi domenami, czy z nadwyżką finansową? ;)

Cześć. Pytania są zawsze, na kilka już znalazłem tutaj odpowiedź. Wierzę, że mogę też coś podpowiedzieć. Z "dobrymi domenami"? Już widziałem, jak tu się odziera z marzeń tych co za bardzo wierzą w swoje domeny.;) Choć obiektywnie takim pozycjami jak napoje.pl nie mogę się pochwalić. "Nadwyżką finansową"? Jeszcze chwilka. Tylko się jakiś przewoźnik zgłosi po biletylotnicze(kropka)eu i będziemy rozmawiać o nadwyżce.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Pahana napisał:

Ostatnio pokazał się tu jeden magik z portfelem mega domen. Których nikt do tej pory nie poznał i na oczy nie widział. 

Jesteś kolejnym? :)

To nie ja. Na magii się nie znam, ba nawet nie lubię magików (choć znam jedną sztuczkę z kartami). Co do portfela domen (ładnie;)), to u mnie póki co jest skarbonka... z dziurą.

ps. I to też nie moja sprawka https://www.aftermarket.pl/domena/google.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, JaRafał napisał:

To nie ja...

 

Ale za to, to ty najwyraźniej nie zapoznałeś się z regulaminem bo piszesz posta pod postem...

Edited by Bazyli
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Bazyli napisał:

 

Ale za to, to ty najwyraźniej nie zapoznałeś się z regulaminem bo piszesz posta pod postem...

Nie mam nic na swoją obronę. Kajam się po stokroć. Regulamin nadrobiłem. Na dowód wklejam mój ulubiony punkt:  "10. Administrator i Moderator są autorytetami na forum i nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.":wub:

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam wszystkich na forum :) widzę że trochę tutaj cicho :D ale gdyby ktoś miał chwilkę to z góry dziękuję za spojrzenie na mój temat w dziale technicznym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×