Jump to content
pHq

Domeny strategiczne dla Polski: frompoland.com, polishshop.com, polishproduct.com, productofpoland.com

Recommended Posts

Cześć! Oto 4 najważniejsze domeny z naszego portfolio 25 domen, które można wykorzystać do promocji i sprzedaży polskich towarów na export: frompoland.com, polishshop.com, polishproduct.com, productofpoland.com. Rozważamy ich sprzedaż w jednym pakiecie, najlepiej ze spółką. Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, a może i koleżanek? ;-) Gdzie uderzyć z ofertą? Prócz Kaczyńskiego, Morawieckiego i spółki :-))) Gdzie , do kogo, oraz w jaki sposób? Najlepiej do firmy z zasobami, która będzie potrafiła wykorzystać potencjał drzemiący w tych "e-nieruchomościach".

Może ktoś chciałby się podjąć tego zadania (brokeringu)?

Miłego weekendu!

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

One są tak strategiczne jak ze mnie papież...

:P

Kaczyński zagląda na Aftermarket...wystaw je tam...

:)

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.01.2021 o 15:55, pHq napisał:

Cześć! Oto 4 najważniejsze domeny z naszego portfolio 25 domen, które można wykorzystać do promocji i sprzedaży polskich towarów

 

Niestety, musiałbyś się najpierw zapisać do PiS. Wtedy może by od Ciebie je odkupili za 0,333 sasina. A gdybyś był instruktorem narciarskim, to może nawet kupiliby domenę e-pr0ductofpoland.biz jako świetną domenę do promocji i sprzedaży polskich towarów.
A tak... nici z interesu.

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne, ale nie nastawiałbym się na MSZ. Raczej na jakiegoś importera polskich produktów, np. w Wielkiej Brytanii. Zajrzyj może na jakieś fora dla handlującej Polonii. Jeżeli nie będziesz zbyt nachalny i będziesz miał szczęście, to może przypadkiem trafisz na jakiegoś poszukiwacza adresu dla polskich produktów. Nie liczyłbym na niczyją pomoc w pośrednictwie. Chyba, że giełdy domen takiej jak Sedo. Pamiętaj, że podstawowa zasada jaka obowiązuje w domenach brzmi: Umiesz liczyć, licz na siebie. Powodzenia.

Edited by Kangur
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 5.02.2021 o 00:03, Karma napisał:

Ile chcesz za te domeny? Może od tego zacznijmy :-)

 

Ile kto da... B)

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotów za nią zapłacić." 

W myśl tej zasady postanowiłem sprawdzić "ile", i wystawić całe portfolio na aukcje od 1 zł BCM. Ale zanim to nastąpi, mam pytanie o sens łączenia domen w grupy, np: polishshop.com, .net, co.uk, .pl, czy może jednak każdą z osobna? 

Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pHq napisał:

"Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotów za nią zapłacić." 

W myśl tej zasady postanowiłem sprawdzić "ile", i wystawić całe portfolio na aukcje od 1 zł BCM.

 

Pierwsza część, czyli cytat się zgadza. Druga część jest niepełna. Bo trzeba to zrobić w odpowiednim miejscu i czasie. W przeciwnym razie eksperyment może być nieudany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam kilka takich krajowych domen, widząc ten trend patriotyzmu konsumenckiego, ale dla krytykantów to zwykła irracjonalna plemienność, trybalizm - na zasadzie Polak ma jeść polskie i chwalić tylko polskie.

 

#jedzpolskie.pl

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Witam szanowne grono.   Mam poważny problem z byłym pracodawcą tyranem i despotą, który od kilkunastu lat prześladuje i molestuje moją rodzinę.   Opisany wyżej "envy guy"  szczesciokrotnie zamykał mnie na odziale psychiatrycznym (pod hipnozą aplikując taką truciznę że człowiek traci zmysły i odchodzi od rozumu! )   Przeleżałem na odziale łacznie ponad rok czasu w tym czasie straciłem dwa serwery dedykowane w OVH z pełną konfiguracją i danymi.  W szpitalu zostalem tak struty i nafaszerowany (g*wnem) że przez pół roku nie  byłem wstanie  wydac z siebie "znaku z klawiatury".    Aktualnie nie śpie juz 48 godzin i obawiam się 7 zamknięcia co robić i gdzie szukać pomocy ?
  • marihuanista.pl   Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
  • Miło, że do nas zajrzałaś. Bez Twojego odnośnika świat nie byłby już taki sam
  • Trochę mleka się rozlało. Trzeba mieć nadzieję, że to będzie wartościowa lekcja na przyszłość. Że Theo  z sentymentu będzie tu zaglądał i dostrzeże, że jednak wymienione przez niego osoby, mają nie tylko literówki   Bez jego podpowiedzi nowi zupełnie nie uwierzą, że coś się dobrze sprzedaje Dobrze, że pojawiła się Twoja / Wasza reakcja, choć na przyszłość byłoby chyba lepiej, gdyby była ciut szybsza. Bo nawet jeśli ktoś ma nie tylko minusy, to czasami tego mleka może rozlać się zbyt dużo. W każdym razie polecam ku pamięci, słowa prezesa Ochódzkiego, Ryszarda    
  • A ja nie polecam oferty circinus.pl. Kolega z forum mi powiedział,  że wykorzystują do syzyfowych prac swoich pracowników - i to jeszcze w niedzielę, w teoretycznie dzień wolny od pracy.     
  • Precel.pl   Sprzedam domenę z tematu.   Oferty zakupu proszę składać przez AM : Precel.pl   Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio : Portfolio
  • U nas w firmie ostatnio zorganizowali nam szkolenie w zakresie marketingu internetowego, prowadziła je firma circinus - szkolenie było bardzo fajnie przeprowadzone, dużo konkretnych przykładów, a nie sama pusta teoria. Na stronie https://circinus.pl/oferta/ możesz sobie podejrzeć ofertę pozostałych szkoleń tej firmy.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18759
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  TomekM
  Joined
×