Jump to content
pHq

Domeny strategiczne dla Polski: frompoland.com, polishshop.com, polishproduct.com, productofpoland.com

Recommended Posts

Cześć! Oto 4 najważniejsze domeny z naszego portfolio 25 domen, które można wykorzystać do promocji i sprzedaży polskich towarów na export: frompoland.com, polishshop.com, polishproduct.com, productofpoland.com. Rozważamy ich sprzedaż w jednym pakiecie, najlepiej ze spółką. Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, a może i koleżanek? ;-) Gdzie uderzyć z ofertą? Prócz Kaczyńskiego, Morawieckiego i spółki :-))) Gdzie , do kogo, oraz w jaki sposób? Najlepiej do firmy z zasobami, która będzie potrafiła wykorzystać potencjał drzemiący w tych "e-nieruchomościach".

Może ktoś chciałby się podjąć tego zadania (brokeringu)?

Miłego weekendu!

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

One są tak strategiczne jak ze mnie papież...

:P

Kaczyński zagląda na Aftermarket...wystaw je tam...

:)

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.01.2021 o 15:55, pHq napisał:

Cześć! Oto 4 najważniejsze domeny z naszego portfolio 25 domen, które można wykorzystać do promocji i sprzedaży polskich towarów

 

Niestety, musiałbyś się najpierw zapisać do PiS. Wtedy może by od Ciebie je odkupili za 0,333 sasina. A gdybyś był instruktorem narciarskim, to może nawet kupiliby domenę e-pr0ductofpoland.biz jako świetną domenę do promocji i sprzedaży polskich towarów.
A tak... nici z interesu.

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne, ale nie nastawiałbym się na MSZ. Raczej na jakiegoś importera polskich produktów, np. w Wielkiej Brytanii. Zajrzyj może na jakieś fora dla handlującej Polonii. Jeżeli nie będziesz zbyt nachalny i będziesz miał szczęście, to może przypadkiem trafisz na jakiegoś poszukiwacza adresu dla polskich produktów. Nie liczyłbym na niczyją pomoc w pośrednictwie. Chyba, że giełdy domen takiej jak Sedo. Pamiętaj, że podstawowa zasada jaka obowiązuje w domenach brzmi: Umiesz liczyć, licz na siebie. Powodzenia.

Edited by Kangur
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 5.02.2021 o 00:03, Karma napisał:

Ile chcesz za te domeny? Może od tego zacznijmy :-)

 

Ile kto da... B)

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotów za nią zapłacić." 

W myśl tej zasady postanowiłem sprawdzić "ile", i wystawić całe portfolio na aukcje od 1 zł BCM. Ale zanim to nastąpi, mam pytanie o sens łączenia domen w grupy, np: polishshop.com, .net, co.uk, .pl, czy może jednak każdą z osobna? 

Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pHq napisał:

"Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotów za nią zapłacić." 

W myśl tej zasady postanowiłem sprawdzić "ile", i wystawić całe portfolio na aukcje od 1 zł BCM.

 

Pierwsza część, czyli cytat się zgadza. Druga część jest niepełna. Bo trzeba to zrobić w odpowiednim miejscu i czasie. W przeciwnym razie eksperyment może być nieudany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam kilka takich krajowych domen, widząc ten trend patriotyzmu konsumenckiego, ale dla krytykantów to zwykła irracjonalna plemienność, trybalizm - na zasadzie Polak ma jeść polskie i chwalić tylko polskie.

 

#jedzpolskie.pl

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • chciałabym wystawić negatywną  opinie firmie Sunrise System płace firmie 950 zł za pozycjonowanie, seo  z czego tak naprawdę strona moja którą zajeła się ta firma ,  leci w dół umowa podpisana w sierpniu ,  strona zaczeła odnotowywać spadek i traci widoczność a dałam się namówić konsultantowi który mówił że złe opinie wystawia konkurencja nie wierzcie w to !!!   ... w czerwcu 2020 roku nawet o 100% wyżej niż ta firma zaczeła go pozycjonować .  Miła poprawić błedy w kodzie .... błędy są ! ich działania ograniczyły się tylko do dodania kilku wizytówek które tak naprawdę każdy z was może samodzielnie dodać .... nie podpisujcie żadnej umowy z ta firmą tzw Brak rekomendacji , dowody mogę wam przesłać z osobna dane znajdzie wpisując Konopna Farmacja Poznań - ta strona miała być tak wysoko wypozycjonowana przez tą firmę plus nie chcą zerwać umowy w trybie natychmiastowym za to nieróbctwo i oszustwo !
  • dzieki temu każdy coś połapał   moja pierwsza to realizacja opcji na domenę e-mail.pl . co ciekawe w tamtych czasach można było zakładać opcje na domeny, które były w trakcie wygasania
  • To ciekawe. Moje pierwsze opcje to te na domeny z NASK. Dodatkowo kilka lat później, gdy cena spadła z 200zł na 30zł to skupiłem się także gównie na tych z NASK. Zupełnie inne podejście.      
  • aktualnie inwestycja w opcje ciągle jest opłacalna. mam sporo opcji, które rejestrowałem, kupowałem czy przechwytywałem ostatnimi czasy i już część się zrealizowało. Nie ma złotej reguły. w pierwszym bumie na opcje pamiętam, że podjąłem decyzje nie brac opcji na domeny zarejestrowane bezpośrednio w NASK, potem nask przestał byc rejestratorem i po latach uznaje tamta decyzję za najwiekszy mój opcyjny błąd.   zatem warto pamiętać, ze dzisiejsza rzeczywistość niekoniecznie musi być tą, z którą zetkniemy się za kilka lat   najważniejsza jest jednak cierpliwość, wiele opcji zrealizowało się po ponad 10 latach od założenia
  • Dane zostały pościągane z tego co mi wiadomo z profili FB i były widoczne publicznie. Inną rzeczą jest ich wykorzystanie do "niecnych" celów.
  • Niestety wyrabiam sobie o tym człowieku opinie kogoś, kto ma charakter brukówcowego pismaka, bo taki tytuł nie świadczy o chęci dotarcia do innych z merytorycznym przekazem. Inne opcje to mącenie dla zasady lub dla własnego interesu. Ale to już on sam powinien wiedzieć lepiej. Tylko niech mi nie odpowiada, bo ani tej odpowiedzi widzieć nie będę, ani jej ufać nie zamierzam. 
  • Dzisiaj koniec aukcji:   oue.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2516996/   CZAS ZAKOŃCZENIA: 2021-04-15 20:00:00
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18756
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  mojecbd
  Joined
×