Jump to content
pHq

Domeny strategiczne dla Polski: frompoland.com, polishshop.com, polishproduct.com, productofpoland.com

Recommended Posts

Cześć! Oto 4 najważniejsze domeny z naszego portfolio 25 domen, które można wykorzystać do promocji i sprzedaży polskich towarów na export: frompoland.com, polishshop.com, polishproduct.com, productofpoland.com. Rozważamy ich sprzedaż w jednym pakiecie, najlepiej ze spółką. Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, a może i koleżanek? ;-) Gdzie uderzyć z ofertą? Prócz Kaczyńskiego, Morawieckiego i spółki :-))) Gdzie , do kogo, oraz w jaki sposób? Najlepiej do firmy z zasobami, która będzie potrafiła wykorzystać potencjał drzemiący w tych "e-nieruchomościach".

Może ktoś chciałby się podjąć tego zadania (brokeringu)?

Miłego weekendu!

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

One są tak strategiczne jak ze mnie papież...

:P

Kaczyński zagląda na Aftermarket...wystaw je tam...

:)

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.01.2021 o 15:55, pHq napisał:

Cześć! Oto 4 najważniejsze domeny z naszego portfolio 25 domen, które można wykorzystać do promocji i sprzedaży polskich towarów

 

Niestety, musiałbyś się najpierw zapisać do PiS. Wtedy może by od Ciebie je odkupili za 0,333 sasina. A gdybyś był instruktorem narciarskim, to może nawet kupiliby domenę e-pr0ductofpoland.biz jako świetną domenę do promocji i sprzedaży polskich towarów.
A tak... nici z interesu.

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne, ale nie nastawiałbym się na MSZ. Raczej na jakiegoś importera polskich produktów, np. w Wielkiej Brytanii. Zajrzyj może na jakieś fora dla handlującej Polonii. Jeżeli nie będziesz zbyt nachalny i będziesz miał szczęście, to może przypadkiem trafisz na jakiegoś poszukiwacza adresu dla polskich produktów. Nie liczyłbym na niczyją pomoc w pośrednictwie. Chyba, że giełdy domen takiej jak Sedo. Pamiętaj, że podstawowa zasada jaka obowiązuje w domenach brzmi: Umiesz liczyć, licz na siebie. Powodzenia.

Edited by Kangur
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 5.02.2021 o 00:03, Karma napisał:

Ile chcesz za te domeny? Może od tego zacznijmy :-)

 

Ile kto da... B)

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotów za nią zapłacić." 

W myśl tej zasady postanowiłem sprawdzić "ile", i wystawić całe portfolio na aukcje od 1 zł BCM. Ale zanim to nastąpi, mam pytanie o sens łączenia domen w grupy, np: polishshop.com, .net, co.uk, .pl, czy może jednak każdą z osobna? 

Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pHq napisał:

"Domena jest warta tyle, ile ktoś jest gotów za nią zapłacić." 

W myśl tej zasady postanowiłem sprawdzić "ile", i wystawić całe portfolio na aukcje od 1 zł BCM.

 

Pierwsza część, czyli cytat się zgadza. Druga część jest niepełna. Bo trzeba to zrobić w odpowiednim miejscu i czasie. W przeciwnym razie eksperyment może być nieudany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam kilka takich krajowych domen, widząc ten trend patriotyzmu konsumenckiego, ale dla krytykantów to zwykła irracjonalna plemienność, trybalizm - na zasadzie Polak ma jeść polskie i chwalić tylko polskie.

 

#jedzpolskie.pl

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • NutriProfits to program partnerski działający od 2013 r. Znajdziecie tu najwyższej jakości suplementy diety oraz kosmetyki. Poszukujemy osób, które są gotowe promować nasze oferty w swoich witrynach, a także wykorzystując inne metody promocji np. Google Ads, Microsoft Advertising, Facebook Ads, reklamy natywne oraz push.   Jak wygląda współpraca? Udostępniasz link afiliacyjny na swojej stronie internetowej lub w social media. Kiedy klient dokona zakupu, otrzymasz prowizję. Realizacja procesu zamówienia oraz obsługa posprzedażowa pozostaje wyłącznie po naszej stronie.   Co oferujemy? Prowizje od 30% do 50% Dożywotnie pliki cookies Ponad 60 doskonale konwertujących produktów z 25 różnych kategorii Comiesięczne wypłaty Nowoczesny system śledzenia Bonusy finansowe i konkursy Globalny zasięg  Prowizje od powracających klientów Wsparcie dedykowanego Account Managera   Link do pełnej oferty: https://nutriprofits.com/pl/oferty.html     Jak zacząć zarabiać? 1. Zarejestruj się w programie partnerskim: https://nutriprofits.com/pl/ 2. Wybierz oferty, które chcesz promować i pobierz linki afiliacyjne. 3. Rozpocznij promocję - dodaj link afiliacyjny do konkretnej oferty np. na swojej stronie internetowej. 4. Otrzymuj prowizję za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu po kliknięciu w Twój link afiliacyjny.   W przypadku pytań, chętnie udzielimy odpowiedzi w tym wątku lub poprzez email: support@nutriprofits.com.
  • kawafunkcjonalna.pl   Niszowe, ale może coś z tego będzie. Co sądzicie?
  • electrobus.pl   Sprzedam domenę electrobus.pl   https://www.aftermarket.pl/domena/electrobus.pl/
  • centrumodziezy.pl   Zapraszam na aukcję:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2589374/  
  • Photo.com.pl   Zapraszamy do udziału w akcji domeny PHOTO.COM.PL Link do aukcji >>> https://aftermarket.pl/domena/photo.com.pl Zakonczenie: 23 września o godzinie 21:00 Aukcja BCM od 1 PLN.
  • kabaty.pl   Kabaty to jedna z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Domena atrakcyjna dla branży nieruchomości (deweloper, agencja), świetnie nadaje się także na lokalny serwis internetowy.    Domena jest wartościowa z punktu widzenia SEO - wg Majestic posiada linki z ponad 180 domen, przy czym są to linki wysokiej jakości (Majestic Trust: 19). W przeszłości istniał pod tym adresem lokalny serwis internetowy (historia w Archive.org od 2001 roku).    Zapraszam na aukcję:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2589981/  
  • Koniec aukcji w czwartek 
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,124
  • Most Online
   746

  Newest Member
  NutriProfits
  Joined
×