Jump to content
Sign in to follow this  
internetdomains

Spolszczenie.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Zdecydowałem się spojrzeć na ten temat z zupełnie innej strony. Wyobraziłem sobie cwanego typa, który nie zarabia na domenach, lecz trafia często na niedoświadczonych klientów i może zarobić na pozycjonowaniu. I ci klienci pytają go, czy zainwestować w dobrą domenę, czy w pozycjonowanie? A dla niego ważniejsze są własne zarobki od obiektywizmu. I czego on potrzebuje?   Potrzebuje rzekomych dowodów na to, aby uprawdopodobnić korzystne dla siebie argumenty. Lecz w żadnym wiarygodnym miejscu w necie nie może ich znaleźć. Wpada więc na niecny pomysł i zakłada konto na największym forum domenowym w kraju, zaczyna dużo pisać, aby wyglądało na, iż jest to doświadczony w temacie użytkownik, niemal fachowiec. Po jakimś czasie zaczyna zakładać tematy zatytułowane odpowiednio do własnych potrzeb. Np. takie, że domeny generyczne to porażka; że domeny słownikowe nie mają znaczenia, że to zmarnowane pieniądze, że dzisiaj najważniejsze jest to, co on podpowiada, czyli pozycjonowanie. Jako potwierdzenie swoich słów, pokazuje klientom - w razie potrzeby - tytuły tematów na wiodącym forum branżowym. No bo skoro już nawet tam o tym piszą fachowcy, to trudniej jego tezę podważyć. Nie mówię, że tak jest  w przypadku Domeniacza, ale wcale nie zdziwiłbym się gdyby była w tej hipotetycznej przypowieści choć część prawdy. Nie takie fake newsy i różnorakie szepty wrzucano do sieci, aby na tym skorzystać. Jedni robią to prymitywnie, inni wkładają w to więcej wysiłku wiedząc, że to skuteczniejsze rozwiązanie.
    • Od 01.04 zacząłem prowadzić ranking sprzedaży domen przechwyconych na aftermarket.pl   Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam - https://www.facebook.com/domainhunterpl/posts/133765502093321   W planach raporty tygodniowe i miesięczne.        
    • chciałabym wystawić negatywną  opinie firmie Sunrise System płace firmie 950 zł za pozycjonowanie, seo  z czego tak naprawdę strona moja którą zajeła się ta firma ,  leci w dół umowa podpisana w sierpniu ,  strona zaczeła odnotowywać spadek i traci widoczność a dałam się namówić konsultantowi który mówił że złe opinie wystawia konkurencja nie wierzcie w to !!!   ... w czerwcu 2020 roku nawet o 100% wyżej niż ta firma zaczeła go pozycjonować .  Miła poprawić błedy w kodzie .... błędy są ! ich działania ograniczyły się tylko do dodania kilku wizytówek które tak naprawdę każdy z was może samodzielnie dodać .... nie podpisujcie żadnej umowy z ta firmą tzw Brak rekomendacji , dowody mogę wam przesłać z osobna dane znajdzie wpisując Konopna Farmacja Poznań - ta strona miała być tak wysoko wypozycjonowana przez tą firmę plus nie chcą zerwać umowy w trybie natychmiastowym za to nieróbctwo i oszustwo !
    • dzieki temu każdy coś połapał   moja pierwsza to realizacja opcji na domenę e-mail.pl . co ciekawe w tamtych czasach można było zakładać opcje na domeny, które były w trakcie wygasania
    • To ciekawe. Moje pierwsze opcje to te na domeny z NASK. Dodatkowo kilka lat później, gdy cena spadła z 200zł na 30zł to skupiłem się także gównie na tych z NASK. Zupełnie inne podejście.      
    • aktualnie inwestycja w opcje ciągle jest opłacalna. mam sporo opcji, które rejestrowałem, kupowałem czy przechwytywałem ostatnimi czasy i już część się zrealizowało. Nie ma złotej reguły. w pierwszym bumie na opcje pamiętam, że podjąłem decyzje nie brac opcji na domeny zarejestrowane bezpośrednio w NASK, potem nask przestał byc rejestratorem i po latach uznaje tamta decyzję za najwiekszy mój opcyjny błąd.   zatem warto pamiętać, ze dzisiejsza rzeczywistość niekoniecznie musi być tą, z którą zetkniemy się za kilka lat   najważniejsza jest jednak cierpliwość, wiele opcji zrealizowało się po ponad 10 latach od założenia
    • Dane zostały pościągane z tego co mi wiadomo z profili FB i były widoczne publicznie. Inną rzeczą jest ich wykorzystanie do "niecnych" celów.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18756
    • Most Online
      20372

Newest Member
    mojecbd