Jump to content
chomick

ii.legal asap.wtf odo.ooo uou.lol recycling.pet recycling.men your.ooo ooo.ninja jest.fit jestem.top your.ooo profitom.com profitadder.com orecycling.com recyclingmen.com 247millions.com geotermics.com kebabdoctor.com therecyclin.com petrecycling.co

Recommended Posts

ii.legal

asap.wtf

mam mu aliasy np. deadline@asap.wtf, fuckup@asap.wtf

odo.ooo

dosyć ładnie wygląda

uou.lol

recycling.pet

temat recyklingu pet jest dosyć chodliwy

recycling.men

your.ooo

ooo.ninja

jest.fit

nazwa jakiegoś biznesu treniingowego

jestem.top

your.ooo

profitom.com

profitadder.com

orecycling.com

recyclingmen.com

247millions.com

geotermics.com

kebabdoctor.com

therecyclin.com

petrecycling.co

 

Witam Pany, nie do końca wiem, czy w przypadku wyceny większej liczby domen powinienem śmiecić czy raczej umieścić je w jednym wątku. Zacznę od kilku w jednym wątku. W handlu domenami jestem świeżakiem, więc na wszelki wypadek staram się szukać głównie promocji. Wymieniłem kilka domen które w moim mniemaniu mogą mieć jakiś potencjał. A w Waszym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 zł, zbyt egzotyczne domeny, a więc podjąłeś duże ryzyko, które moim zdaniem się nie opłaci. Rynek domen .com jest stale monitorowany przez naprawdę grube ryby i miliony małych rybek, więc jako świeżakowi radzę Ci rozglądać się za krajowymi domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jej Ty to byś wszystko recyklingował... zwierzęta, ludzi... co z Tobą nie tak? :D geotermics.com byłaby nawet niezła, gdyby nie literówka

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 27.02.2021 o 16:34, chomick napisał:

recycling.men

 

recyclingmen.com

 

247millions.com

 

Pierwsze dwie podaruj żonie / dziewczynie będzie miała radość gdy zamieści tam Twoje zdjęcie.

Trzecią trzymaj do kompletu gdy zarejestrujesz jeszcze
472milions_com / 742milions_com / 427milions_com / 724milions_com

Daj sobie spokój z domenami. Jest tyle innych ciekawych branż.

Pozdro ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Domeniacz napisał:

@mirfol Liczba 247 na rynku zachodnim ma sens, 472 już nie ale 432 już tak. Więc nie doradzaj koledze skoro sam nie kumasz czaczy ani nie czaisz bazy ;)

 

Oczywiście 247 w połączeniu z "milions" ma sens gdy się ma 247 milionów.
A więc 472 też ma sens gdy ma się 472 miliony :lol:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minut temu, mirfol napisał:

Oczywiście 247 w połączeniu z "milions" ma sens gdy się ma 247 milionów.

A więc 472 też ma sens gdy ma się 472 miliony :lol:

 

Gdyby wszyscy mieli tak płytkie myślenie jak TY to między innymi straciliby okazję:

 

247domains.com poszło za 2,750 USD

247fashions.com poszło za 2,500 USD

 

A to tylko przykład i to z dolnej półki. Więc zadaj sobie pytanie za ile TY sprzedałeś jakąkolwiek domenę zawierającą jakiekolwiek liczy w ilości 3. 

Chcesz dalej polemizować ?

 

Zapamiętaj sobie: COM to nie dziura z kropką .PL

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Domeniacz napisał:

Na początku każdy popełnia błędy. Sztuką jest zamienić je w doświadczenie. Doświadczenie kosztuje, niezależnie od tego w jaki sposób go zdobywasz.

 

 

Gdyby wszyscy mieli tak płytkie myślenie jak TY to między innymi straciliby okazję:

 

247domains.com poszło za 2,750 USD

247fashions.com poszło za 2,500 USD

 

A to tylko przykład. Więc zadaj sobie pytanie za ile TY sprzedałeś jakąkolwiek domenę zawierającą jakiekolwiek liczy w ilości 3. 

Chcesz dalej polemizować ?

 

 

Sprzedałem kilka i wcale nie za śmieszne pieniądze instytucjom międzynarodowym.

Nie musiałem się z tym obnosić próbując podbudować swoje "ego".

I to w czasach gdy Ty po podwórku patelnię na sznurku ciągałeś wołając "brum, brum".

Tak szperam, czytam i .... się śmieję.

Może czas zmienić nick na np. "Pieniacz".

Gdzie byś nie zabulgotał tam powstaje zażenowanie przeplatane ze śmiechem.

Może mnie też zablokuj nie będziesz miał problemu z moimi opiniami.
Z jednym masz rację ... nie chcę dalej polemizować bo ktoś, kiedyś dał mi mądrą radę.

Cytuję: "Nie dyskutuj z idiotą. Bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem"

Dlatego pozwól, że zakończę tę bezproduktywną dyskusję bo mogłaby stać się produktywna i wyprodukować kolejny poziom Twojego zażenowania.
Narka :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, mirfol napisał:

Nie dyskutuj z idiotą. Bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem

 

Słusznie dlatego każdą twoją kolejną wypowiedź będe olewał strugą gęstego moczu, bo w przeciwieństwie do ciebie @Czyzis nikogo nie muszę blokować i zakładać kolejnych kont. A jak już Ci poradziłem, startuj do psychiatry bo czas działa na twoją niekorzyść.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

Słusznie dlatego każdą twoją kolejną wypowiedź będe olewał strugą gęstego moczu, bo w przeciwieństwie do ciebie @Czyzis nikogo nie muszę blokować i zakładać kolejnych kont. A jak już Ci poradziłem, startuj do psychiatry bo czas działa na twoją niekorzyść.

 

 

Tak myślałem "pieniacz" dalej bulgocze róbując pokonać mnie doświadczeniem.

Żałosny nadal nie zrozumiał, że z nim nie dyskutuje. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeniacz, zaczynam darzyć cię swego rodzaju szacunkiem za to, że z żelazną konsekwencją, każdego dnia, o każdej porze, na każdym kroku, wykorzystujesz każdą możliwą okazję aby udowodnić wszystkim jakim jesteś idiotą <klap> <klap><klap> :lol: 
  

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę adwokat Czyzisa się pojawił :lol:

 

@przemowild Twoja i Czyzisa opinia może zainteresować wyłącznie egzemplarze głupsze niż kura grzebiąca w piasku, do której daleko Wam inteligencją ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, przemowild napisał:

Domeniacz, zaczynam darzyć cię swego rodzaju szacunkiem za to, że z żelazną konsekwencją, każdego dnia, o każdej porze, na każdym kroku, wykorzystujesz każdą możliwą okazję aby udowodnić wszystkim jakim jesteś idiotą <klap> <klap><klap> :lol: 
  

On tylko próbuje się dowartościować.

To tylko taki "syndrom bitego dziecka"

W domu nikt go nie lubi więc szuka poklasku w internecie.

Dlatego nie można dać się wciągnąć z dyskusję z nim bo będzie dążył aby pokonać przeciwnika doświadczeniem.

Nawet jakiś "czyzis" mu się śnił dzisiejszej nocy :lol:
Czyżby jakiś gość który też go dojechał, albo udowodnił mu jego poziom ?

Psychoanalityk zaczyna wywody na temat "inteligencji" tak jakby wiedział co to znaczy.

Edited by mirfol
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chomick 

 

Przenieś ProfitAdder.com oraz 247millions.com na GoDaddy oraz wystaw obie na ich giełdzie (BIN + Make Offer) bez opłaty.  Masz sporą szansę na sprzedaż a GoDaddy ma ogromny zasięg.

Reszta do kasacji.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minut temu, Domeniacz napisał:

@chomick 

 

Przenieś ProfitAdder.com oraz 247millions.com na GoDaddy oraz wystaw obie na ich giełdzie (BIN + Make Offer) bez opłaty.  Masz sporą szansę na sprzedaż a GoDaddy ma ogromny zasięg.

Reszta do kasacji.

 

 

 

Przyznaję bez bicia że masz wiedzę i na prawde Ci jej zazdroszczę - serio. 

Zdarzyło mi się obrazić Ciebie na tym forum ale teraz za to żałuję i szczerze na prawdę przepraszam ale powiedz czy chcesz się że wszystkimi tak kłócić? Nie chce Cię uczyć bo na pewno jesteś dorosły ale gdybyś chodź odrobinę nie podchodził do każdego z taka wcieklaścia to naprawdę był byś bardzo przydatnym użytkownikiem tego forum :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, mirfol napisał:

Daj sobie spokój z domenami. Jest tyle innych ciekawych branż.


Mirfol

 Uważam, że niezależnie jak duży masz staż w tej branży to tego typu uwagi są nie na miejscu. Czy to forum to jakieś wyścigi, a Ty jesteś coachem, że z dwóch moich postów na temat wyceny domen, w których dobitnie podkreślam że jestem początkującym i proszę o opinię Ty jesteś w stanie wywnioskować, że powinienem zająć się inną branżą?? Czy wszystkie Twoje domeny od początku były sukcesem? Czy Ty również byłeś poddawany tak konstruktywnej krytyce jak ta porada na temat zdjęcia na recycling.men ?  Gdzieś masz chyba jakiś problem z samooceną ale prosiłbym o nieprzelewanie tego na mnie. 

Jeżeli chodzio o konstrukcje "247" przed lub za chwytliwą frazą com to większość takowych domen jest juz zajetych. tak jak z liczbami 24, 360, 365. Jeżeli nie - domeny te często występują jako premium. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, chomick napisał:

 Czy Ty również byłeś poddawany tak konstruktywnej krytyce jak ta porada na temat zdjęcia na recycling.men ?  Gdzieś masz chyba jakiś problem z samooceną ale prosiłbym o nieprzelewanie tego na mnie.

 

Przepraszam, że nie załapałeś żartu.

Ale czy to moja wina, że to Ty akurat nie załapałeś ?

Ja mam problem z samooceną, bo to ja nie kumam żartu ponuraku ? :lol:

 

5 godzin temu, chomick napisał:


Jeżeli chodzio o konstrukcje "247" przed lub za chwytliwą frazą com to większość takowych domen jest juz zajetych. tak jak z liczbami 24, 360, 365. Jeżeli nie - domeny te często występują jako premium. 

 

Owszem występują jako .... premium.

Bo jako takie dali je ci którzy wpadli na "genialny" pomysł ich rejestracji a nie dlatego, że rynek je za takie uważa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 26.03.2021 o 18:55, trzyliterowe napisał:

Przyznaję bez bicia że masz wiedzę i na prawde Ci jej zazdroszczę - serio. 

Zdarzyło mi się obrazić Ciebie na tym forum ale teraz za to żałuję i szczerze na prawdę przepraszam...

gdybyś chodź odrobinę nie podchodził do każdego z taka wcieklaścia...

 

Podejrzewam iż gdybyś wiedział ile ta wiedza kosztowała nakładów czasowych i finansowych Twoja zazdrość znikneła by w mgnieniu oka ;) 

Naprawdę doceniam Twój gest bo bardzo mało ludzi na niego stać, zwłaszcza publicznie. Dziękuje i wzajemnie :)


Odnośnie tej wściekłości - strasznie mnie wkurza gdy widzę że ktoś stara się wcisnąć totalne głupoty - czasem udając eksperta a czasem po prostu ze zwykłej naiwności w zasłyszane teorie od teoretycznie wiarygodnych, bo znanych osób. W rzeczywistości większość z tych "znanych" osób jest po prostu kupiona tak jak tysiące różnych postów na blogach czy dużych portalach. Nie inaczej jest z mniej lub bardziej ambitną szeptanką.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rynek amerykański, jest dość trudny. Sam monitoruję i staram się znaleźć jakaś fajną perełkę, którą można sprzedać, ale nie jest to takie proste. Polecam śledzić nowe technologie i szukać domen, które nie posiadają liczb, ale są pełnowartościowymi generykami. Mógłbym Ci podać teraz kilkanaście naprawdę fajnych nazw z końcówką ...24.com, ale po co, skoro na rynku istnieje w sprzedaży domena bez cyfry 24? Czasami również znajduję domeny .net, .info, .org, ale co z tego, skoro jakiś robaczek posiadają ją w sprzedaży z końcówką w .com? Inwestor na moją domenę nie spojrzy, bo musisz wiedzieć, że większość z nich stara się pozyskiwać domeny .com, a reszta to tylko zapychacze rynku. Oczywiście można szukać w egzotycznych końcówkach fajnych adresów generycznych, ale polecam rejestrować domeny, które faktycznie mają sens.

Mógłbym sobie zarejestrować domeny recyclingrambo.com czy recyclingdaddy.com, ale po co mi coś takiego? Jest takich domen od groma dostępnych do rejestracji. Chodzi o to, aby potrafić przefiltrować takie nazwy. Dla przykładu - idąc drogą Twoich domen, istnieje turkishkebab.info i .org do rejestracji. Istnieje również domena recyclingmetal.net czy ironrecycling.info i .org. Tylko kto je kupi, skoro każda z nich posiada wersję w .com i jest wystawiona na sprzedaż? Możesz spróbować, ale rób to z głową i trzymaj się jakichś przemyślanych ustaleń, bo inaczej wtopisz hajs, zatoniesz w ogromie możliwości i żadnej z domen nie sprzedaż, a po roku stwierdzisz, że straciłeś kilka tysi na bezsensowne domeny, których i tak nie przedłużysz :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×