Jump to content
chomick

popularnośc domen .xyz vs ich niska cena

Recommended Posts

17 minut temu, michuw napisał:

 dzianamama.pl

 emd w comiaczu to bedzie chyba richmature.com czy richmatures.com ewentualnie richmilfs.com - bierz domeniacz i nie dziekuj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Domeniacz napisał:

pod sprzedaż w zakresie XXX

Chyba żartujesz ?

17 minut temu, Domeniacz napisał:

starasz się polemizować o tym o czym pojęcia nie masz siedząc przez ostatnie 10 lat w technologicznym skansenie

W .pl mam raptem ok. 50 domen i 250 opcji na domeny.

Inwestuje głównie w .de, .in i .com, mam też sporo ntld więc aftermarket to nie jedyne miejsce jakie znam.

Fakt, że rynek polski jest sporo słabszy od innych nie oznacza, że się tu nic nie sprzedaje i że dobre domeny nie mają wartości. U mnie rynek polski jest rentowny(za innych się nie wypowiadam). Wiem, myślisz że tu na forum są same dinozaury i w ogóle epoka kamienia łupanego, ale tu nie wszyscy ograniczają się tylko do rynku polskiego. A dopóki handel domenami .pl będzie rentowny i opłacalny, dotąd będziemy je sprzedawać. Tyle

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

 emd w comiaczu to bedzie chyba richmature.com czy richmatures.com ewentualnie richmilfs.com - bierz domeniacz i nie dziekuj :D

 

Widzę iż bardzo ciągnie Cię w tematykę adult ale to zupełnie nietrafione nazwy. I już byś popłynął z takimi pomysłami ;)

Do tego "rich" nie ma nic wspólnego z dzianiną. A DzianaMama to domena dobra pod blog modowy dla mam lub przyszłych mam.

 

 

1 godzinę temu, michuw napisał:

Fakt, że rynek polski jest sporo słabszy od innych nie oznacza, że się tu nic nie sprzedaje i że dobre domeny nie mają wartości.

 

Nie chodzi o to by "coś" sprzedać. Ponadto różnica w ilości klientów i KK jest miażdząca tak samo jak i różnica w cenie. Dlatego na komiaczu jest łapanych blisko 10,000 domen dziennie a w PL śmieszna garstka. A znaleźć coś wartościowego w tej garstce pod zaplecze graniczy z cudem. Natomiast na komiaczu bez narzędzi znaleźć coś konkretnego również graniczy z cudem bo dziennie spada 100,000 domen a nie 3,000 jak w PL. Kolejne 50,000 wygasa na GoDaddy a to jeszcze nie koniec.

 

To jakby przeglądać listę domen PL z dwóch miesięcy w jeden dzień. A dnia następnego powtórka z rozrywki ;) 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Domeniacz napisał:

 "rich" nie ma nic wspólnego z dzianiną. A DzianaMama to domena dobra pod blog modowy dla mam lub przyszłych mam.

 

za każdym razem kiedy wydaje mi się, że nie możesz rozbawić mnie bardziej okazuje się, że jednak potrafisz. idąc twoim tokiem (przepraszam za wyrażenie) rozumowania fajnedupy to coś wspólnego z fajansem :D

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - czasem trzeba ruszyć głową nie tylko tą związaną z adultem ;) Bo chyba nie chcesz powiedzieć iz morele.net bardziej się kojarzy z sprzętem komputerowym niż dobrze ubrana mama z DzianaMama.pl ? Zakładając oczywiście że morele to świeża domena. Bo np. BogataMama.pl podoba mi się znacznie mniej i płoszy znaczną część tych mniej zasobnych Pań. I pewnie dlatego była dostępna do złapania Dziana a nie Bogata.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzianamama nikgo nie płoszy i jest super i na blog i na sklep; szkoda, że nie wpadłem na tą nazwę wcześniej - jakbym tylko miał super mega algorytm.  pewie sporo mozna było zarobić na jej sprzedaży, teraz już nie mam na nią szans zapewne jakaś top blogerka z niej korzysta albo Zara na niej prowadzi serwis z modą dla mam; no nic to moze chociaż wezme  w .xyz

 

oh wait ! jest wolna  dzianamama.pl ? niemożliwe.

Edited by networker
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, networker napisał:

dzianamama nikgo nie płoszy i jest super i na blog i na sklep; szkoda, że nie wpadłem na tą nazwę wcześniej - jakbym tylko miał super mega algorytm.  pewie sporo mozna było zarobić na jej sprzedaży, teraz już nie mam na nią szans zapewne jakaś top blogerka z niej korzysta albo Zara na niej prowadzi serwis z modą dla mam; no nic to moze chociaż wezme  w .xyz

 

oh wait ! jest wolna  dzianamama.pl ? niemożliwe.

 

To tylko algorytm. A jeśli Twój super mózg podpowiedział Ci iż realtimebid.pl to świetna inwestycja - zobaczymy ile lat jeszcze minie zanim zrozumiesz że popełniłeś błąd. Bo za ponad 200 plnów miałem 20 domen których szansa sprzedaży w ciągu roku jest o niebo większa niż sprzedaży realtimebid.pl przez następne 10 lat. Badź pewny iż przyjdę tutaj i przypomnę Ci iż z 15 letnim doświadczeniem Twój zakup był wyjątkowo przemyślany oraz podsumuję ile utopiłeś. Twój mózg vs mój algorytm ;)
 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Domeniacz napisał:

miałem 20 domen których szansa sprzedaży w ciągu roku jest o niebo większa niż

 

ile z nich się sprzedało panie teoretyku ?

 

5 minut temu, Domeniacz napisał:

Badź pewny iż przyjdę tutaj i przypomnę Ci

 

przeglądając Twoje posty cięzko zliczyc ile razy już 'groziłes' co to nie zrobisz wiec jakby to powiedzieć: wątpię

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, networker napisał:

 

za każdym razem kiedy wydaje mi się, że nie możesz rozbawić mnie bardziej okazuje się, że jednak potrafisz

 

Bartek, po co sobie to robisz ?

Gostek, najprawdopodobniej ze zdiagnozowaną osobowością borderline prowokuje was/ciebie do absolutnie bezsensownych dyskusji. Z ciekawości zapytałem kolegów z DE, od lat zajmujących się domain-backorder dotcomów, nikt w branży o nim i jego "usługach" oraz "algorytmach" nawet nie słyszał.

Jaki potencjał może posiadać facet, który nie posługuje się debilnie prostymi narzędziami do sprawdzenia tego, że nie utrzymuję (i nie oferuję) żadnych domen na AM ? Zamiast tego wypisuje jakieś tam pierdoły o domenie z myślnikiem, którą chcę jakoby sprzedać na AM za 500 zł.( goniec*pl sprzedałem spółce Iberion dwa tygodnie temu oczywiście również za 500 zł. ;))

Myślę, że gdyby ktoś z nas zadał sobie odrobinę trudu aby odzwiedzić ziemiankę ( z brylantami) Grzegosia:P w Kupiszkach na Litwie, maska opadła by raz na zawsze.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minut temu, keyword napisał:

Z ciekawości zapytałem kolegów z DE

 

Pytałeś ich o wycenę domen które Ci wygasły za średnie XX.XXX np:

 

mapawroclawia.pl
mapaszczecina.pl
mapapoznania.pl
mapaopola.pl
mapaniemiec.pl
mapalublina.pl
mapalodzi.pl
mapakrakowa.pl
mapakatowic.pl
mapagdyni.pl
mapagdanska.pl
mapabydgoszczy.pl
plany-miast.pl
planwroclawia.pl
planpoznania.pl

 

I co Ci doradzili, żebyś skasował po 10 latach ? :lol:

 

 

48 minut temu, keyword napisał:

debilnie prostymi narzędziami

 

Debilnie prosty to jest Twój stragan z domenami i tylko największa ciota nie potrafi go zaktualizować od 5 lat. Nie masz kilku stówek na kogoś kto by to ogarnął panie milioner ?

 

 

48 minut temu, keyword napisał:

wypisuje jakieś tam pierdoły o domenie z myślnikiem

 

Rusz baniakiem dziadek, bo lista domen pochodzi z Twojego straganu z domenami więc nie wciskaj kitu. Bo takich domen tam jest cała kupa. A jeśli jesteś taką fajtłapą iż nie potrafisz jej zaktualizować to Twój problem. Wpadłeś jak kotlet do toalety ze swoimi głupkowatymi opowiastkami. A zaraz spłukam wodę ;)

 

I jeszcze jedno: świat nie kończy się na PL i DE, zwłaszcza jeśli chodzi o domeny COM

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, keyword napisał:

 

Bartek, po co sobie to robisz ?

 

 

m.in. po to aby pan domeniacz pokazał swoja postać w całej okazałości i rozwiał wszelkie wątpliwosci:

 

5 minut temu, Domeniacz napisał:

....tylko największa ciota....

 

lubię dostać potwierdzenie tego co podejrzewam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

I co Ci doradzili, żebyś skasował po 10 latach ? :lol:

 

 

Znafco brylantów, mórz i oceanów.

Domeny, które przestały na siebie zarabiać lub nie rokują szans na dobrą sprzedaż (w zdominowanej przez G branży "map" nie ma na to obecnie raczej żadnych szans), usuwam bez sentymentów z portfolio nawet i po 20 latach.

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Domeniacz napisał:

[...]Bo za ponad 200 plnów miałem 20 domen [...]

 

Masz obecnie jakieś domeny na sprzedaż? Spojrzałbym na listę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Domeniacz napisał:

 

Rusz baniakiem dziadek,

 

 

Jak już sobie tym baniakiem ruszę, to autentycznie dochodzę do wniosku, że gdyby mi się trafił taki wnuk-missgeburt jak Grzegoś;), pomimo moich przekonań, stałbym się najprawdopodobniej zwolennikiem aborcji:(.

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, keyword napisał:

Domeny, które przestały na siebie zarabiać lub nie rokują szans na dobrą sprzedaż ...

 

Obczaiłem jedną z tych co "zarabia":

 

2005.11.03    e-korki.pl

 

Rzeczywiście, mega wypas keyword (jak i ruch zapewne) i rokowania na sprzedaż za średnie XXX.XXX

A coś Teoś mówiłeś że nie rejestrujesz domen z myślnikiem czy tylko mi się wydawało ?

 

Ale pomijając już ten drobiazg w postaci myślnika - brylantów nie kupisz ale może uda Ci się nabyć trochę żużlu z którego ulepisz sobie pustaka ;)

 

 

 

PS. @networker Pospiesz się z grzebaniem w postach sprzed roku ;)

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

PS. @networker Pospiesz się z grzebaniem w postach sprzed roku ;)

 

 

po co się spieszyć Grzesiu. to lepsze niż standup

 

 

Dnia 3.02.2020 o 16:10, Domeniacz napisał:

@keyword Ty jesteś stary wyjadacz, ja dopiero się rozglądam

 

Dnia 28.01.2020 o 15:54, Domeniacz napisał:

Wkrótce się okaże kto ma pojęcie o przechwytywaniu w 2020 roku a kto nie.

 

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker

 

Nie załapałeś widzę i jesteś troszkę ślepy o czym Cię już informowałem, albowiem nie zauważyłeś iż "rozglądając się" nie byłem aż tak zajepistym leszczem aby rejestrować czy przechwytywać takie gnioty z kreską jak Teoś z jego rzekomym "doświadczeniem" ;)

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dnia 28.01.2020 o 20:12, Domeniacz napisał:

Albowiem dla mnie osobiście Przemek jest najbardziej wiarygodną osobą na tym forum, nie tylko jako Usługodawca ale również jako Użytkownik. I chciałbym się nauczyć od niego takiej kultury wypowiedzi jaką niezwykle się wyróżnia i to niezależnie od tego czy się zgadza z mówcą czy też nie.

 

vs

 

Dnia 17.11.2020 o 18:43, Domeniacz napisał:

ile już biznesów Przemek stworzyłeś w ostatnich latach na generyku które da się znaleźć w Google pod słowem z tego generyka a nie tylko nazwą domeny ? Bo z tego co widzę to sam piszesz o tym o czym sam nie masz pojęcia

 

 

Dnia 17.11.2020 o 20:21, Domeniacz napisał:

A coś Przemek pisał o budowaniu marki a zarówno @pb jak i @keyword rzekomo setki takich domen sprzedaje. Szkoda tylko że wirtualnie i znów staracie się kolorować rzeczywistość

 

 

Dnia 4.04.2021 o 01:21, Domeniacz napisał:

I wszyscy Ci "wielcy" forumowi domainerzy (@networker @keyword @pb ) nie potrafili podać ANI JEDNEJ domeny z ostatnich 4 lat którą by sprzedali za skromne 10K a ponoć setki ich sprzedają. A @pb tak się zawstydził iz przestał się wypowiadać

 

nie mowilem, że lepsze niż standup. idź grzesiu skorzystaj z pogody i daj sobie spokój

 

ps. sorry @pb, że akurat opiniami domeniacza o Tobie się posłuzyłem ;)

Edited by networker
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, networker napisał:

 

nie mowilem, że lepsze niż standup. idź grzesiu skorzystaj z pogody i daj sobie spokój

 

Pisałem już o tym wczoraj:

 

>Typ borderline to rodzaj zaburzenia osobowości, a dokładniej osobowości chwiejnej emocjonalnie. Osoby dotknięte zaburzeniem borderline są niestabilne afektywnie, często zmienia im się nastrój, bardzo szybko się denerwują, miewają lęki i niekontrolowane wybuchy gniewu, zachowują się nieadekwatnie do sytuacji.<

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@keyword 

 

Zaburzenie to ma ktoś kto rejestruje gniota typu e-korki.pl a o wyjątkowo ciężkim stanie można mówić gdy owego gniota się odnawia przez 15 lat. Jak widać mój algorytm jest o wiele lepszy niż "najlepsze" mózgi na tym forum. Moja sugestia jest następująca: Zmień nicka na e-korki, będzie on odzwierciedlał stan faktyczny Twojego "geniuszu" w kwestii domen ;)

 

 

 

1 godzinę temu, keyword napisał:

Typ borderline to rodzaj zaburzenia osobowości, a dokładniej ...

 

Po kończącej się przygodzie z domenami - przyszedł czas na "wiejskiego lekarza". Znachora e-korki ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, Domeniacz napisał:

[...] Jak widać mój algorytm jest o wiele lepszy niż "najlepsze" mózgi na tym forum. [...]

 

Boże ile ja bym dał aby mieć te narzędzie. Czy ten Święty Graal jest może na sprzedaż? Ewentualnie jakiś mały teścik czy coś? Naprawdę byłbym zainteresowany. Jak coś to priv.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

Jak widać mój algorytm jest o wiele lepszy niż "najlepsze" mózgi na tym forum

 

widzisz drobny szkopuł w tym, że nie widać.

 

2 godziny temu, networker napisał:
  Dnia 28.01.2020 o 15:54, Domeniacz napisał:

Wkrótce się okaże kto ma pojęcie o przechwytywaniu w 2020 roku a kto nie.

 

już się okazało ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, Domeniacz napisał:

@keyword

Zaburzenie to ma ktoś kto rejestruje gniota typu e-korki.pl a o wyjątkowo ciężkim stanie można mówić gdy owego gniota się odnawia przez 15 lat.

 

 

#

Dzień dobry,

dziękuję za odpowiedź.
 
Jestem w stanie zaoferować jedynie 4500zł brutto.
 
Jeśli by coś się zmieniło i taka cena by odpowiadała, proszę o kontakt :)
 
Pozdrawiam,
Sebastian

 

czw., 24 wrz 2020 o 09:32 Theo Goral <xxxxx@gmx.de> napisał(a):
Dzień Dobry,
 
cena domeny e-korki.pl to 28.000,00 PLN.
 
 
Pozdrawiam,
Theo Góral
#
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

You received an offer for your domain e-korki.pl. Here are the details:

Name: xxxxxx
E-Mail Address: xxxxx@gmail.com
Phone: 737xxxxx
Price Offer: 1000 EUR (Original offer: 1000 eur)

Buyer Country: PL - Poland
Buyer City: Glogow
Buyer Organisation: n/a

Comment: Hi, how much is this website?
1000 euro is a little too much :)

Please contact the interested party.

Sales History: https://www.parkingcrew.com/manage.php?mode=saleshistory&tab=sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoś, tak by wyglądało lepiej:

 

#

Dzień dobry,

dziękuję za odpowiedź.
 
Jestem w stanie zaoferować jedynie 45000zł brutto.
 
Jeśli by coś się zmieniło i taka cena by odpowiadała, proszę o kontakt :)
 
Pozdrawiam,
Sebastian

 

czw., 24 wrz 2020 o 09:32 Theo Goral <xxxxx@gmx.de> napisał(a):
Dzień Dobry,
 
cena domeny e-korki.pl to 280.000 PLN.
 
 
Pozdrawiam,
Theo Góral
#
 
 
 
 

You received an offer for your domain e-korki.pl. Here are the details:

Name: xxxxxx
E-Mail Address: xxxxx@gmail.com
Phone: 737xxxxx
Price Offer: 10,000 EUR (Original offer: 10,000 eur)

Buyer Country: PL - Poland
Buyer City: Glogow
Buyer Organisation: n/a

Comment: Hi, how much is this website?
10,000 euro is a little too much :)

Please contact the interested party.

Sales History: https://www.parkingcrew.com/manage.php?mode=saleshistory&tab=sale

 

 

 

Bo jak mówiłeś - ceny poniżej 10,000 PLN (2,500 EUR) u Ciebie nie występują.

A link przecież i tak nie działa to naiwne leszcze łykną wszystko, i imadła i kombinerki ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×