Jump to content
chomick

popularnośc domen .xyz vs ich niska cena

Recommended Posts

Z tego co widzę, Bazyli jest twoim fanem. Jeśli dobrze pamiętam jest on również prawnikiem. Proszę o PW z kontaktem mailowym do niego, prześlę mu oryginalną korespondencję ze wszystkimi danymi (nr. tel. adresem etc.) wszystko jest do sprawdzenia.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, keyword napisał:

Z tego co widzę, Bazyli jest twoim fanem.

 

@Bazyli ma swój rozum. A to że jest on lepszy niż wielu z tego forum nie oznacza automatycznie iż jest moim fanem. A chyba Teoś stać cię na usługi notarialne, co nie ? Skocz do notariusza i potwierdź swoje opowiastki a następnie wkleisz skan zamiast Bazylemu głowę zawracać.

 

 

Sprawa druga:

 

3 godziny temu, Domeniacz napisał:

mówiłeś - (że) ceny poniżej 10,000 PLN (2,500 EUR) u Ciebie nie występują.

 

Czyżbyś zaczynał głodem przymierać że poobniżałeś cenę do 1,000 EUR czy też zdałeś sobie sprawę iż jeśli nie obniżysz to wszystko pójdzie na szrot ? Czy może jest jeszcze jakiś inny powód ?

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

1,000 EUR ....Czy może jest jeszcze jakiś inny powód ?

 

Ty cos kiedys mowiles o swoim wielkim doswiadczeniu, az takim, ze sedo proponowalo ci jakas wspolprace i nie wiesz co to jest 1000 euro, do czego sluzy minimum offer na sedo i ze to piekny królewiczu niest KT ??? Zrob sobie urlop

Share this post


Link to post
Share on other sites

@keyword Sprawa trzecia:

 

Bartek to Twój syn który pisze w chwilach Twojej słabości ? Bo jego zadziwiająca aktywność w wątkach w których Ty nie  radzisz sobie z odpowiedzią nie jest przypadkiem. A biorąc pod uwagę różnicę wieku oraz rodzaj Twojej aktywności o którym wspominałeś odnośnie Filipin  - to całkiem możliwe.

 

PS. I co z tym potwierdzeniem notarialnym, ogarnąłeś czy nie masz keszu ? ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że znachor e-korki zwyczajowo wsadził głowę w piasek. Niezła wiocha najpierw pisać o wielkich ofertach a później cisza. Albowiem jakiś zmyślnonych historyjek notariusz by nie potwierdził - to jest pewne.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, Domeniacz napisał:

zmyślnonych historyjek

 

 To wkleisz te domeny za 1000e czy zmyslasz ? Nie bądz pies ogrodnika

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, networker napisał:

Nie bądz pies ogrodnika

 

Czekam na Teosia aż wklei tutaj to potwierdzenie notarialne z którym sie tak wyrywał. 

Choć z doświadczenia wiem,  iż każda jego opowiastka właśnie w tym momencie się kończy ;)

A kończy się dlatego że jest właśnie wyssaną z palca opowiastką.

 

Ojjj marzyciele marzyciele .... chyba lepiej na tym wyjdziecie jak rowy zaczniecie kopać albo kozy paść.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem kolejny mega wypas @keyword-a:

 

2009.06.18    bla-bla.pl

 

A ponoć takie idą za średnie XXX.XXX

Ach Ci domainerzy z 15 letnim "doświadczeniem" :lol:

 

 

Jedynie mam dylemat, co jest więcej warte: realtimebid.pl @networker-a czy bla-bla.pl @keyword-a :huh:

W obu przypadkach mamy doczynienia z 15 letnim doświadczeniem.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tez mam 15 lat doswiadczenia i tez non stop regam ruzne gowno ... ,  ale jak bywa na najwienkszym gownie mozna zarobic :)

 

 mam mp3.xyz

 

sorry za ort...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pikachu 

 

TY nie piszesz jakie to masz "zarąbiste" portfolio

TY nie piszesz że nie masz żadnej domeny z kreską

TY nie piszesz o zmyślonych sprzedażach za XXX.XXX

TY nie piszesz że u Ciebie domeny poniżej 10,000 PLN nie występują

I wiele innych bzdur - dlatego Ciebie się nie czepiam.

 

Tak piszą tylko klasyczni głupcy starając się dowartościować. I każdy taki głupiec ma ze mną przerąbane.  Dlatego gdy kurtyna opada - intelektualne dziady z mózgiem rozwielitki w odwecie czepiają się nawet nazwy rzeki, bo niczego innego nie mogą. Najbardziej żałosne jest w tym to iż obwiniają oni innych za swoją niewyobrażalną wręcz głupotę. A gdy ktoś pokaże im że jednak można lepiej - to wspomniani głupcy rzucają kamieniami na ludzi od których mogliby wiele się nauczyć - dlatego umierają głupsi i biedniejsi niż się urodzili.

 

A dzięki miażdzącej przewadze technologicznej - ogrywa się tych z długoletnim stażem jak dzieci.

Niezależnie od tego czy tyczy się to domen czy jakiegokolwiek innego biznesu w sieci.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz co jest dziwne @Domeniacz? Że potrafisz punktować innych ale sam na większość zadanych pytań nie odpowiadasz i udajesz, że one nie padły. Dziesiątki pytań (konkretnych) padły i nie udzieliłeś rzeczowej odpowiedzi. Boisz się. Albo próbujesz to nieudolnie ukryć.

A są osoby na tym forum, które czekają na odpowiedź żeby sprawdzić Twoją wiarygodność. Ja się też do tych osób zaliczam.

Czemu unikasz odpowiedzi? Jesteś przecież na tyle inteligentny, że zdajesz sobie sprawę z tego, że działa to przeciwko Tobie.

A mimo to- milczysz. Każdy niewygodny temat/pytanie skierowane do Ciebie próbujesz zamazać Twoim atakiem na inne osoby. Zmieniasz temat jak skarpetki, skaczesz z osoby na osobę i myślisz, że większość użytkowników tego forum to debile. A tak nie jest :)

Proszę udowodnij w jakimkolwiek stopniu, że to co piszesz ma jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości. Sam lubisz przecież od pewnego czasu pytać o rzeczy niewygodne, oczekujesz odpowiedzi na różne tematy; od finansów po wiedzę. Dlatego pytam- czy jesteś w stanie wyłożyć na stół jakiekolwiek karty, które pokazałyby dobitnie, że znasz się na tych sprawach o których piszesz? Bo na chwilę obecną jesteś dla mnie niewiarygodny. I z góry napiszę- jeżeli Twoją odpowiedzią będzie coś w stylu "to teraz przyjrzymy się Twoim domeną vul" to mam na to kompletnie wy@#$%e. Mogę Ci od razu posłać listę 5000 domen, które obecnie parkuję. Cokolwiek to zmieni jeżeli chodzi o moje powyższe? Czekam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minut temu, vul napisał:

Dziesiątki pytań (konkretnych) padły i nie udzieliłeś rzeczowej odpowiedzi.

 

Wstaw choć 3 z tych "dziesiątek" z pominięciem pytania o nazwę domen. Bo jeśli napisałbym że sprzedałem domenę z branży finansowej za średnie XXX.XXX - nie dziwiłbym się abyś zapytał o nazwę. Ale nigdzie czegoś takiego nie napisałem w przeciwieństwie do keyword-a, który robi to nagminnie. Mimo to łykasz te jego opowiastki jak imadła i kombinerki. 

 

 

51 minut temu, vul napisał:

oczekujesz odpowiedzi na różne tematy; od finansów po wiedzę.

 

Podaj przykład, gdzie pytałem kogoś o to ile zarabia albo o jakąś konkretną wiedzę. Mało tego, udzieliłem odpowiedzi jak działa kilka z moich algorytmów a @networker nie odpowiedział na ani jedno pytanie które zadałem. A było ich 5.

 

Więc zastanów się kto jest wiarygodny a kto nie. Zwłaszcza jeśli ktoś pisze że nie ma domen z kreską a okazuje się że jednak ma - co w przypadku @keyword-a już udowodniłem tak samo jak resztę bredni @networker-a zamieniłem w pył konkretnymi argumentami. Zaś @networker nie był w stanie podać nawet jednego. Podobnie zresztą jak @keyword.

 

Słucham @vul

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Domeniacz napisał:

Wstaw choć 3 z tych "dziesiątek" z pominięciem pytania o nazwę domen.

 

Widzisz co robisz? :) "z pominięciem pytania o nazwę domen". Sam sobie wybierasz co dla Ciebie łatwiejsze. Większość Twoich przytyków odnosi się do cudzych domen. A sam nie chcesz podać ani jednej. I to ma być merytoryczna rozmowa? Pomijając to- padły do Ciebie pytania o inne kwestie. Przecież wiesz o tym. Na żadne nie udzieliłeś rzeczowej odpowiedzi. Zawsze skaczesz na inny temat.

Zadaje więc pytanie: podaj cokolwiek, co będzie weryfikowalne i udowodni, że bardzo płynnie i skutecznie poruszasz się po rynku domen czy SEO. Zawsze chwalisz się tym, że odnosisz sukcesy (np. klienci, algorytmy). Czy jesteś w stanie to udowodnić?

 

Mój konik to monetyzowanie ruchu z domen i mogę to wykazać, udowodnić w rozmowie. Oczekiwałbym od Ciebie podobnego zachowania jeżeli czynnie udzielasz się na forum o domenach. Na razie wygląda to tak (co wielu użytkowników tego forum zauważyło), że tylko teoretyzujesz i nie podpierasz tego namacalnym dowodem. 

 

15 minut temu, Domeniacz napisał:

Ale nigdzie czegoś takiego nie napisałem w przeciwieństwie do keyword-a, który robi to nagminnie. Mimo to łykasz te jego opowiastki jak imadła i kombinerki. 

 

Czemu tak napisałeś? Gdzie i kiedy cokolwiek napisałem (skomentowałem) jakąś sprzedaż @keyword'a? Nie napisałem. Kompletnie mnie nie interesuje kto i co za ile sprzedaje. Sam bowiem mam sprzedaże domen, które zachowuje tylko dla siebie i nawet jakbym je upublicznił to mało kto by uwierzył. A już na pewno nie Ty.

 

20 minut temu, Domeniacz napisał:

Podaj przykład, gdzie pytałem kogoś o to ile zarabia albo o jakąś konkretną wiedzę. 

 

Nie pytasz. Stwierdzasz zawsze, że to nieprawda. Cokolwiek czytasz. Negujesz wszystko co jest nie po Twojej myśli. A sam nie potrafisz się uwiarygodnić. Wiesz- ja do Ciebie nie podchodziłem krytycznie na początku bo miałem wrażenie, że w pewnym momencie odkryjesz jakieś karty, które pokażą (nawet między wierszami), że mamy do czynienia z kimś, kto naprawdę coś zawojował na rynku domen. Ale z mojego odczucia- to tylko czcze gadanie. Nie widzę w Tobie potencjału, każdy tutaj może pisać co mu kurz na paluchy przyniesie. Dla mnie obecnie jesteś bajkopisarzem.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialem juz nie dyskutować ale zobaczymy domeniacz jak poradzisz sobie z weryfikacją dwoch rzeczy, o ktorych pisales:

 

Podaj domeny, ktore Keyword ma na sedo domeny na sprzedaz za 1000 euro

 

Drugie: czy jak twierdziles fraza "pasja mody" często wystepuje w google ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vul

 

Nie podałeś ANI JEDNEGO przykładu o których prosiłem a pisałeś o rzekomych dziesiątkach. To w końcu gdzie te "dziesiątki"  i kto tu jest "wiarygodny" ?

 

 

1 godzinę temu, vul napisał:

Zawsze chwalisz się tym, że odnosisz sukcesy (np. klienci, algorytmy).

 

Gdzie napisałem że pozycjonuje klientów ? Zaczynasz wymyślać historyjki jak @networker czy @keyword

 

Jeśli chodzi o algorytmy - opisałem jak działają dwa z nich. Bo chyba nie będziesz aż tak głupi jak @networker pisząc że wyszukiwanie wolnych domen EMD po ilości wyszukiwań jest na rynku od 15 lat dostępne dla plebsu. A wiesz dlaczego nie jest ? Ponieważ to dane mające konkretną wartość i jest setki takich którzy chętnie je za darmo wyciągną z Twojej strony zakładając nawet 100 różnych kont. Gdybyś cokolwiek kiedyś zrobił co ma realną wartość dla klienta to byś o tym wiedział.

 

 

1 godzinę temu, vul napisał:

Negujesz wszystko co jest nie po Twojej myśli

 

Błąd. Neguje wszystko co jest bredniami jak np. zapewnienia keyworda iż nie ma domen z kreską. Mało tego - przedstawiam dowody. Ale to chyba Cię boli. Tak samo było z Tobą i regnięciem domeny z palca. Udowodniłem Ci iż domena została przechwycona bo jak już wcześniej pisałem - gromadzę ogromną ilośc danych odnośnie domen na których z kolei bazują moje algorytmy. Gdybym był takim fantastą jak @keyword czy głupcem jak @networker - nie byłbym w stanie Ci tego udowodnić albowiem owe statystyki byłyby jedynie fikcją. Ale widzę iż boli Cię to do dziś.

 

 

1 godzinę temu, vul napisał:

Nie widzę w Tobie potencjału

 

Ślepy i w lesie drzew nie widzi. Podobnie jest z możliwościami. Dlatego ślepi pozostają w technologicznym skansenie i robią to co tysiące innych a tymczasem bardziej kumate egzemplarze czerpią zyski z tego na co Ci ślepi długo jeszcze nie wpadną.  Nie zmienia to jednak faktu iż na tym forum jest kilka osób z ponadprzeciętną inteligencją i Oni potrafią dostrzec zarówno wiedzę jak i możliwości w tym co piszę. Jeśli Ty ich nie widzisz - po prostu wracaj na swój parking. A zanim to nastąpi - podaj 3 konkretne przykłady z tych dziesiątek o które pytałem.


 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, Domeniacz napisał:

podaj 3 konkretne przykłady z tych dziesiątek o które pytałem.

 

1. Podaj domeny, które @keyword wystawia na SEDO w cenie KT 1000 EUR

2. Czy domeny typu dzianamama.pl wybrałeś przy pomocy swojego super algorytmu?

 

3.  Może pochwalisz się jakimiś powalającymi na kolana przykładami wyszukanych przez w/w cudowny algorytm domen, które przechwyciłeś z zyskiem sprzedałeś lub z powodzeniem z nich korzystasz/zarabiasz?

 

59 minut temu, vul napisał:

[...] Zawsze chwalisz się tym, że odnosisz sukcesy (np. klienci, algorytmy). Czy jesteś w stanie to udowodnić?

16 minut temu, Domeniacz napisał:

Gdzie napisałem że pozycjonuje klientów ? Zaczynasz wymyślać historyjki jak @networker czy @keyword

 

Gdzie w moim pytaniu jest sugestia, że chodzi o pozycjonowanie? Pisałeś o klientach, którzy korzystają z Twoich usług super algorytmu i z powodzeniem zarabiają grube $ na przechwyconych domenach. Typowe dla Ciebie- jak coś nie pasuje to wtrącasz swoje. Nie pisałem nic o pozycjonowaniu. Odnieś się do tego :)

 

20 minut temu, Domeniacz napisał:

Jeśli chodzi o algorytmy - opisałem jak działają dwa z nich.

 

Nie ma żadnych algorytmów. Nie masz dowodów, nie potrafisz udowodnić nic w tym temacie- to bajeczki.

 

21 minut temu, Domeniacz napisał:

Gdybyś cokolwiek kiedyś zrobił co ma realną wartość dla klienta to byś o tym wiedział.

 

Znowu bezpodstawny atak. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie znasz mnie i mojego sposoby działania.

 

23 minuty temu, Domeniacz napisał:

[...] Tak samo było z Tobą i regnięciem domeny z palca. Udowodniłem Ci iż domena została przechwycona [...]

 

Dumny nadal jesteś z siebie, że zapomniałem o tym, że domenę przechwyciłem? Rejestruje setki domen miesięcznie od długich lat, przechwytuję na aukcjach dziesiątki więc po prostu człowiek czasami nie pamięta co i skąd ma. Ale widać, że nie siedzisz w rynku tak głęboko bo byś to rozumiał a nie podniecał się odkryciem ameryki :)

 

26 minut temu, Domeniacz napisał:

[...] gromadzę ogromną ilośc danych odnośnie domen na których z kolei bazują moje algorytmy. 

 

:D taaa. Kłaniam się.

 

28 minut temu, Domeniacz napisał:

Gdybym był takim fantastą jak @keyword czy głupcem jak @networker -

 

Obrażanie użytkowników tego forum to dla Ciebie chleb powszedni. Spaliłeś się tu i raczej tak pozostanie.

 

29 minut temu, Domeniacz napisał:

Ale widzę iż boli Cię to do dziś.

 

Nic mnie nie boli. Czasami głowa rano jak kawy nie wypije. Powtórzę- jesteś dla mnie bajkopisarzem a szkoda, wydawało się, że oprócz teoretyzowania masz coś do pokazania.

 

30 minut temu, Domeniacz napisał:

[...] Jeśli Ty ich nie widzisz - po prostu wracaj na swój parking. A zanim to nastąpi - podaj 3 konkretne przykłady z tych dziesiątek o które pytałem.

 

Podałem. Ponawiam na koniec skromne pytanie:

 

1 godzinę temu, vul napisał:

Zadaje więc pytanie: podaj cokolwiek, co będzie weryfikowalne i udowodni, że bardzo płynnie i skutecznie poruszasz się po rynku domen czy SEO. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, vul napisał:

Nie ma żadnych algorytmów

 

1 godzinę temu, vul napisał:

taaa. Kłaniam się.

 

Widzę iż tylko tracę czas, albowiem jak już napisałem:

 

1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

Ślepy i w lesie drzew nie widzi

 

 

 

 

1 godzinę temu, vul napisał:

Nie znasz mnie i mojego sposoby działania.

 

Znam Twoje "badania" i to mi wystarczy aby zakwalifikować Cię do odpowiedniej grupy.

 

 

 

1 godzinę temu, vul napisał:

Obrażanie użytkowników tego forum to dla Ciebie chleb powszedni.

 

Jeśli obnażanie fantazji @keyword-a czy @networker-a nazywasz moim "spaleniem" czy "obrażaniem" to rzeczywiście zostałeś zakwalifikowany do odpowiedniej grupy zgodnie z w/w punktem już dawno temu. Ale zgodze się z tym iż obnażania kłamstw jest dla mnie dziecinnie proste aka "chleb powszedni". A jeśli oszuści są dla Ciebie autorytetem to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Bo jabłko od jabłoni daleko nie pada.

 

Nie ma też cienia wątpliwości iż głupcem jest każdy kto pisze ile ktoś zarabia nie mając o tym pojęcia. A tylko wybitny głupiec i intelektualny dziad może się czepiać nawet nazwy rzeki gdy jego kłamstwa zostały obnażone. Ale jeśli to dla Ciebie "inteligencja" i "autorytet" to niewątpliwie zaliczasz się do grupy o tej samej "inteligencji" zgodnie z tym co napisałem wyżej. A z głupcami jest podobnie jak ze zmarłymi. Oni sami o tym nie wiedzą a jedynie bolesne jest to dla innych.


Ty zaczynasz robić podobnie, dlatego dalsza konwersacja nie ma sensu.

A opinia zazdrosnych forumowych cieci z mózgiem rozwielitki interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

 

Niemniej jednak jest tu skromny % osób jak @Bazyli którzy potrafią dostrzec i zrozumieć znacznie więcej niż TY.

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bum. Domeniacz wypunktowany to kończy dyskusję. Powodzenia życzę. Do niczego się nie odniósł, na pytania nie odpowiedział. W kółko powtarzać farmazony o mózgu rozwielitki. Szkoda czasu na niego. Ja zakończyłem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że w jednym się zgadzamy. Jesteś głupcem :lol: 

 

2 hours ago, Domeniacz said:

Nie ma też cienia wątpliwości iż głupcem jest każdy kto pisze ile ktoś zarabia nie mając o tym pojęcia. 

 

On 3/23/2021 at 2:57 AM, Domeniacz said:

Rzecz jasna TY masz pojęcie, dlatego siedzisz w UK i raz na dziesięć lat możesz sobie pozwolić na kompa za marne 7,000 PLN czyli mniej niż najniższa krajowa w UK. Gdybyś o czymkolwiek miał pojęcie - takiego kompa kupiłbyś w jeden miesiąc albo i tydzień. 

 

Cdn...

"Dlatego mogę wydać tysiące EUR miesięcznie a TY szczypiesz się z marnymi 7K PLN raz na 10 lat na podstawowe narzędzie do swojej pracy, siedząc do tego w UK i filozofując na forum odnośnie tematów o których nie masz pojęcia.

Edited by przemowild
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, vul napisał:

1. Podaj domeny, które @keyword wystawia na SEDO w cenie KT 1000 EUR

2. Czy domeny typu dzianamama.pl wybrałeś przy pomocy swojego super algorytmu?

3.  Może pochwalisz się jakimiś powalającymi na kolana przykładami wyszukanych przez w/w cudowny algorytm domen, które przechwyciłeś z zyskiem sprzedałeś lub z powodzeniem z nich korzystasz/zarabiasz?

 

Powyżej Twoja odpowiedź a poniżej moje pytanie które brzmiało:

 

6 godzin temu, Domeniacz napisał:

Podaj przykład, gdzie pytałem kogoś o to ile zarabia albo o jakąś konkretną wiedzę.

 

Pif-paf i wyleciałeś @vul z zębami za ring nie potrafiąc podać nawet jednego przykładu i jeszcze głupkowato się dziwisz iż zostałeś olany. Jak już powiedziałem, szkoda czasu na intelektualny beton. Albowiem podobnie jak @networker stworzyłbyś tutaj poemat ale nie odpowiedział na proste pytanie.

 

 

@przemowild - a Ty nie dość że głupi to jeszcze ślepy. Wskaż gdzie napisałem ile zarabiasz. Bo jest różnica między tym ile się zarabia a na co można sobie pozwolić. Chyba że chcesz podważyć iż 7,000 PLN jest kwotą niższą niż najniższa krajowa w UK ? Cytujesz coś co nawet nie rozumiesz. No to chyba nie dziwisz się że mam Cię za kompletnego głupca, co nie ? ;) Ponadto swoją wypowiedzią samodzielnie rozwiałeś wszelkie wątpliwości odnośnie tego faktu. 

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Domeniacz said:

 

@przemowild - a Ty nie dość że głupi to jeszcze ślepy. Wskaż gdzie napisałem ile zarabiasz. Bo jest różnica między tym ile się zarabia a na co można sobie pozwolić. Chyba że chcesz podważyć iż 7,000 PLN jest kwotą niższą niż najniższa krajowa w UK ? Cytujesz coś co nawet nie rozumiesz. No to chyba nie dziwisz się że mam Cię za kompletnego głupca, co nie ? ;) Ponadto swoją wypowiedzią samodzielnie rozwiałeś wszelkie wątpliwości odnośnie tego faktu. 

 

Tylko idiota twojego pokroju wyciąga wnioski z dwóch nie związanych ze sobą faktów. To ile ja przeznaczyłem na ten komputer, nie ma żadnego związku z tym na co ja mogę sobie pozwolić. Jesteś głupcem i dalsze lawirowanie tego nie zmieni. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, przemowild napisał:

To ile ja przeznaczyłem na ten komputer

 

Przestań bredzić @przemowild. Kupiłeś sobie większy kalkulator za 3,600 PLN - 40% zniżki o której wspominałeś. 2,160 PLN czyli nieco ponad 400 paundów. A stało się tak tylko dlatego iż Apple wypuściło najtańszy model M1 dostępny dla zwykłych Januszy i tym właśnie się chwaliłeś. https://www.apple.com/pl/shop/buy-mac/mac-mini

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, jak często w wypowiedziach Domeniacza przewijają się wątki walki bokserskiej? Podczas gdy wam się wydaje, że staracie się z nim dyskutować, dla niego każda dyskusja to walka na śmierć i życie. Jego małe, niedowartościowane i zakompleksione ego miota się na wszystkie strony starając się zachować twarz. Wyłażą jego głębokie kompleksy, szczególnie ten o braku inteligencji bo to najczęściej używany argument w stosunku do innych rozmówców. Z Domeniaczem nie da się prowadzić normalnej dyskusji opartej na racjonalnych argumentach, bo każda próba negacji tego co mówi odbiera jako atak i broni się jak może. Czego nie wie, to wygoogla, zmanipuluje, przekręci, skłamie. To żenujący teatrzyk niedowartościowanego faceta z problemami psychicznymi i z osobowością narcystyczną. Radziłem ci już kiedyś i powtarzam raz jeszcze. Idź się leczyć chłopie. 

Edited by przemowild
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×