Jump to content
Vulcanoo

Youbee.pl - program partnerski T1 - 10% ,T2 - 5%, T3 - 1% biżuteria

Recommended Posts

VhvdLGK.png

 

Dzień dobry,

Jestem przedstawicielem firmy Youbee.pl, czyli sklepu zajmującego się sprzedażą produkowanej przez nas srebrnej i złotej(wkrótce) biżuterii. Większość naszego asortymentu posiada naturalny bursztyn bałtycki, to nasz znak rozpoznawczy. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie partnerskim - współpraca polega na promowaniu naszych usług przy użyciu linku referencyjnego + unikalnego kodu rabatowego (czyli standard :D).

 

Najważniejsze informacje:

Na start naszego programu partnerskiego przyjęliśmy afiliacje dwupoziomową. Do pozyskania klientów każdy partner po zarejestrowaniu otrzymuje unikalny kod rabatowy -10%, którym może zachęcać klientów. Aktualnie przyjmujemy, że przynajmniej na okres 3 miesięcy stawki wyglądają następującą:

  • Pierwszy poziom poleceń - 10% od każdego zakupu
  • Drugi poziom poleceń - 5% od każdego zakupu
  • Trzeci poziom poleceń - 1% od każdego zakupu
  • Typ prowizji: od sprzedaży
  • Minimalna kwota wypłaty: 50zł

Każdy partner otrzymuje prowizję, kiedy:

  • polecony przez niego klient zarejestruje się przez link referencyjny i dokona zakupu,
  • użyje unikalnego kodu rabatowego -10% przy finalizowaniu zamówienia i dokona zakupu.

Dla zainteresowanych naszym programem partnerskim link do rejestracji:

Proponowana forma promowania:

1. Rejestracja, pobranie unikalnego linku referencyjnego oraz kodu rabatowego.

2. Promowanie sugestywne z użyciem linków referencyjnych i unikalnych kodów rabatowych dla waszych klientów -10%.

Będziemy bacznie monitorować nasz program partnerski i rozwijać go, gdy grono partnerów będzie większe jak i sama sprzedaż. Nie wykluczamy uruchomienia czwartego poziomu poleceń. Wszystko zależy od odbioru.

wrpigqc.png

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły. 

W przypadku problemów lub pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,

Youbee

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dzisiejszych czasach nikt poważny nie będzie się w takie współprace bawił. Zgłoście się do jakiejś sieci afiliacyjnej

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vulcanoo 

 

Zawsze pochwalam mądre posunięcia do których należy bez wątpienia program partnerski. Jednak na Waszej stronie jest masa błędów, np raz się otwiera a raz są niekończące się przekierowania albo też przekierowanie kończy się błędem 404 - proponował bym przyjrzeć się tej kwestii.

 

Jako osoba siedząca w PP blisko 10 lat (po obu stronach), mogę Wam podpowiedzieć kilka rozwiązań, a mianowicie:

  1. ?ref=XXX działający tylko na jednej podstronie to bardzo słabe rozwiązanie i do tego klient od razu wie że znajduje się na stronie affiliacyjnej. Proponuje zmienić np. na "item" ;)
  2. Deep linking. Affiliacja musi działać na każdej podstronie, zwłaszcza na podstronach z ofertą. Często padają pytania gdzie dany towar został zakupiony i najczęściej wtedy podaje sie linka do konkretnej podstrony nie zaś do strony rejestracji.
  3. Bardziej zaawansowana forma, np: /item-75-cos-tam-cos-tam. W 99% nikt nie kuma co to jest za link co oznacza iż można go wkleić niemal wszędzie - co znacząco przekłada się na zaufanie względem niego i w efekcie końcowym na konwersję od której przecież jest prowizja ;) 

 

Jeśli Wasze produkty przyjmą się na rynku - zapraszam do kontaktu - mogę zaoferować wdrożenie PP którego tygryski lubią najbardziej i który w 100% wygląda na naturalny - dając kopa w serp i bijąc na głowę wszystkie sieci affiliacyjne stosujące przestarzałe i mało skuteczne rozwiązania które są w niełasce Google.

 

Nie podaliście też kluczowych informacji:

 

- jak długo cookie jest ważne

- czy prowizja od zakupów poleconego klienta ma okres ważnośći. Innymi słowy - jeśli klient kupi po roku od rejestracji jakiś produkt - czy prowizja jest naliczana czy też nie. Nie jest tajemnicą iż programy które nie posiadają "daty wygasania" są o niebo bardziej atrakcyjniejsze dla wydawców, nawet przy niższej prowizji.

- użycie słów "przynajmniej na okres" nie zachęca do Waszego PP. Zastanówcie się jaką stałą prowizję możecie zaoferować bez terminu ważności a Wasz PP będzie dużo bardziej atrakcyjny, zwłaszcza iż firma jest młoda i trzeba włożyć trochę wysiłku w jej promocję.

 

 

 

Dnia 15.03.2021 o 21:52, networker napisał:

w dzisiejszych czasach nikt poważny nie będzie się w takie współprace bawił. Zgłoście się do jakiejś sieci afiliacyjnej


Sory Bartek, ale piszesz kompletne głupoty. Właśnie PP jest najbardziej rozsądnym rozwiązaniem zarówno dla elity SEO jak i również dla firm. Albowiem firma płaci wyłącznie prowizje od rzeczywistej sprzedaży nie ryzykując ani grosza na nieudane kampanie reklamowe w przypadku gdy nie zajmują się nimi specjaliści czy też nieudaczników przesyłających raporty SEO bez żadnej gwarancji określonych pozycji na określone frazy a za to narażając daną stronę na kary od Google.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minut temu, Domeniacz napisał:

Sory Bartek, ale piszesz kompletne głupoty. Właśnie PP jest najbardziej rozsądnym rozwiązaniem zarówno dla elity SEO jak i również dla firm. Albowiem firma płaci wyłącznie prowizje od rzeczywistej sprzedaży nie ryzykując ani grosza na nieudane kampanie reklamowe w przypadku gdy nie zajmują się nimi specjaliści czy też nieudaczników przesyłających raporty SEO bez żadnej gwarancji określonych pozycji na określone frazy a za to narażając daną stronę na kary od Google.

 

 

 

nie zrozumiałeś, więc dosłownie: nikt normalny nie będzie się bawił w osobne umowy i partnerstwo z pojedynczym podmiotem ( szczegolnie małym ) i dlatego sugerowałem im zgłoszenie się do sieci afiliacyjnej, która ( co prawda trochę dla siebie zabierze - ale nie reklamodawcy tylko wydawcy ) ale zagwarantuje wiecej wydawców, w krótkim czasie.

.

ale co ja tam wiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, networker napisał:

nikt normalny nie będzie się bawił w osobne umowy i partnerstwo z pojedynczym podmiotem ( szczegolnie małym ) i dlatego sugerowałem im zgłoszenie się do sieci afiliacyjnej ...


Jak kiedyś pokazałem, właśnie to te małe podmioty są o niebo skuteczniejsze od dużych. Jeśli pamiętasz przykład frazy finansowej na której jedna DG zajmuje 5 na 10 pozycji w Google to chyba jest oczywiste że cała reszta tych "dużych" może tylko wyć z zachwytu i niedowierzania w tym wielkie banki z miliardowymi budżetami. Takie są FAKTY Bartek. Owszem po części masz rację, jest wiele firm które nie współpracują z małymi podmiotami - ale to tylko ich strata i kto potrafi dostrzec możliwości ogrywa konkurencję jak dzieci, bardzo często konkurencję dysponującą znacznie większymi zasobami pod każdym względem - za wyjątkiem jednego: praktycznej wiedzy w zakresie skutecznego SEO.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minut temu, łukasz napisał:

domena tragiczna. 

 

Z tym się absolutnie zgodzę albowiem pszczoła kojarzy mi się z wyjątkowo wypasionym egzemplarzem :lol: Ale być może celują właśnie w taką niszę. A może dzięki obecności na tym forum zdecydują się na zmianę marki bo nie ma co ukrywać iż "YouBee" w kategorii "luxury" się nie znajduje.

 

Ponadto chcąc zaistnieć na rynku zachodnim - domena .PL to wyjątkowo tragiczne rozwiązanie bez dwóch zdań.

Nawet .net będzie o niebo lepsze. Z końcówki .net korzysta np. Pandora.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Domeniacz napisał:


Jak kiedyś pokazałem, właśnie to te małe podmioty są o niebo skuteczniejsze od dużych. Jeśli pamiętasz przykład frazy finansowej na której jedna DG zajmuje 5 na 10 pozycji w Google to chyba jest oczywiste że cała reszta tych "dużych" może tylko wyć z zachwytu i niedowierzania w tym wielkie banki z miliardowymi budżetami. Takie są FAKTY Bartek. Owszem po części masz rację, jest wiele firm które nie współpracują z małymi podmiotami - ale to tylko ich strata i kto potrafi dostrzec możliwości ogrywa konkurencję jak dzieci, bardzo często konkurencję dysponującą znacznie większymi zasobami pod każdym względem - za wyjątkiem jednego: praktycznej wiedzy w zakresie skutecznego SEO.

 

Tyle, ze ja mówie z punktu widzenia wydawcy. Nie mam czasu na zabawy w umowy z jednym sklepem, ktory nie wiem jaka ma sprzedaz, czy jest wyplacalny, jak dlugo bedzie chcual wspolpracowac. Poprostu wole wspolpracowac jako wydawca z sieciami i z ich oferty wybierac interesujacych mnie reklamodawcow. I wydaje mi sie, ze dla sklepy typu youbee tez lepszym rozwiazaniem na szukanie wydawcow jest nawiazanie wspolpracy z siecia. Tylko tego dotyczyl moj wpis

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker Skoro o sieciach mowa, znasz tą sieć Bartek ?

 

pp-list.png.82dd9a5bb5e64d90e81a1997aed8419b.png

 

W tej sieci takie firmy jak YouBee nie mają szans wogóle zaistnieć, albowiem o tym czy najlepsi wydawcy zdecydują się na promocję danego produktu decyduje EPC. Innymi słowy - czekamy aż płotki sprawdzą dany program i czy jest sens w niego wogóle się bawić. A płotki dość sceptycznie podchodzą do nieznanych marek a do tego mały asortyment o niskich cenach nigdy nie uzyskuje wysokiego EPC chyba że jest szczególnie wybitny. To samo tyczy się reklamodawców - Mogą sobie wybrać tylko najlepszych i najskuteczniejszych wydawców. A od tego już krok do właściwej współpracy ;)

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ech. znowu to samo.... jeżeli nie zgadzasz się, że dla youbee lepszym i szybszym sposobem na znalezienie wielu wydawców jest dołączenie do jednej z wielu sieci afiliacyjnych ( nie musi to być CJ ) to po to prostu napisz, że radzisz im nie słuchac Networkera, bo jest sporo ludzi/firm, którzy tylko czekają aby podpisywac indywidualna umowy z małymi reklamodawcami

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, networker napisał:

dla youbee lepszym i szybszym sposobem na znalezienie wielu wydawców...

 

W przypadku youbee uważam iż znacznie lepszym rozwiązaniem będzie poszukanie blogerek modowych dzięki którym dotrą do właściwej grupy odbiorców w jeden dzień. Albowiem jest różnica między ilością a skutecznością. A przy niskim EPC nie mają absolutnie żadnych szans na dotarcie do najlepszych wydawców. Bo jest różnica między domenką jakiegoś Janusza z 1000 uu miesięcznie a stronami wydawców mających miliony uu na miesiąc. O ile wspomniany Janusz straci kilka groszy na niskim EPC, w przypadku najlepszych wydawców są to grube tysiące.


Nie wiem jak teraz ale kiedyś CJ pobierał opłaty od mało skutecznych Januszy aby ich po prostu wyeliminować ze swojej sieci. I takie Janusze trafiają do podrzędnych sieci affiliacyjnych. Albowiem na zasadzie o jakiej wspomniałeś - najlepsi wydawcy współpracują wyłącznie z najlepszymi sieciami do których CJ sie zalicza oferując między innymi śledzenie konwersacji poprzez API oraz PP największych graczy na rynku a przy niektórych promocjach EPC sięga 2,000 USD. A nie oznacza to nic innego jak to że z 1,000 kliknięć masz 2,000 USD, często w zaledwie jeden dzień.

 

I dlatego właśnie osoby które znają SEO siedzą w PP a usmarkane Janusze wciskają ciemnotę o sitemapach i podobnych bzdetach ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

 

W przypadku youbee uważam iż znacznie lepszym rozwiązaniem będzie poszukanie blogerek modowych dzięki którym dotrą do właściwej grupy odbiorców w jeden dzień.

 

bo modelki blogowe nie współpracują z sieciami afiliacyjnymi i łatwiej jest dotrzeć do nich osobno i niż hurtem :D Pomijając te wieksze, które współpracują z domami mediowymi i tym bardziej nie będa bawiły się w drobnice i indywidualne umowy. I oczywiscie są setki blogerek/blogerów którzy napiszą o danym produkcie w zamian za najtańsza broszkę ale ich zasięg i zdolność konwersji plus koszt czasu aby je wyzbierać jest IMO nieopłacalny

 

ale co ja tam wiem, tylko czas zmarnowalem, już  uciekam. wystarczyło siedziec cicho i  nie pisać, ze zamiast łapać wydawców na di.pl na indywidualne umowy i piramidy lepiej wejść do sieci afiliacyjnej ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, networker napisał:

bo modelki blogowe ...

 

39 minut temu, networker napisał:

tym bardziej nie będa bawiły się w drobnice ...

 

Kiedyś zgłosiło się do mnie Sedo aby mnie zainteresować swoim programem affiliacyjnym, chcesz porównać Sedo do blogerek modowych ? Proszę  Cię, nie rozśmieszaj mnie Bartek.

Jak myślisz, dlaczego tak wielka firma jak Sedo zgłosiła się do mnie osobiście i jak mnie znaleźli ? Dlaczego nie skorzystali z Twoich sieci  przecież tam są tysiące wydawców, czyż nie ?

 

Jeśli znajdziesz odpowiedzi na te pytania to szybko zrozumiesz jak bardzo jesteś mały jeśli chodzi o PP Panie @networker

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, łukasz said:

No i kolejny - tym razem na pierwszy rzut oka wymiatacz zmieciony argumentami, 3 emotki zostały... 

Wąski (domeniacz) aleś Ty mi teraz zaimponował. B)

 

Idealnie się dobraliście. Stanowicie doskonały zespół z domeniaczem. Coś jak Don Kichot i Sancho Panza :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker 

 

Chyba Bartek pobiegłeś zażywać kąpieli słonecznych jak nasz "znafca" SEŁO z krainy XYZ. Bo już nawet zacząłeś mylić blogerki modowe z modelkami blogowymi :lol: 

 

Ale rozumiem że jak już nałykałeś się świeżego powietrza jak karp to możemy przystąpić do dalszej konwersacji bez tak fatalnych pomyłek ? :P

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow. złapałeś mnie. brawo Ty.

 

 

Do konwersacji niestety nie wrócimy, gdyż Ty dyskutujesz sam ze sobą i z tym co Ty myślisz, ze ktoś mysli, robi i pisze. o "argumencie merytorycznym": "zrozumiesz jak bardzo jesteś mały" nie wspominając.

 

Także pozostaje mi przeprosić założyciela tematu i po raz kolejny zasugerować, że zamiast próbować łapać pojedyncze osoby na indywidualne umowy to szybciej, taniej i skuteczniej bedzie @Vulcanoo po prostu zgłosić się do jednej z wielu działajacych w Polsce sieci afiliacyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker 

 

Bartek, nie obrażaj się jak dziecko tylko spójrz prawdzie w oczy i zadaj sobie trzy pytania.

  1. ile firm skontaktowało się z Tobą osobiście odnośnie współpracy przy promowaniu jakiegokolwiek produktu/usługi i ile na tym zarobiłeś ? 
  2. ile masz stron w Alexa 100K, ile stron specjalistycznych będących wysoko w Google, zwłaszcza na frazy o wysokim CPC ?
  3. jaką wartość CLV (Customer lifetime value) dla reklamodawców przedstawiają poleceni przez Ciebie klienci ? Czy to np. 10,000 USD czy raczej jakiś śmieszny grosz ?

Do tego podjarałeś się tymi bardziej znanymi blogerkami modowymi robiąc z nich niewiadomo jakie guru, gdzie prawda jest taka iż mają one bliżej nieokreśloną audiencję za wyjątkiem faktu iż są to kobiety które po części interesuje moda a po części np. lubią daną osobę ze względu na jej styl pisania o czym bardzo szybko może się przekonać czytając komentarze. Dlatego też wylałem na Ciebie wiadro zimnej wody z Sedo aby uświadomić Ci jak daleko jesteś od prawdy wypisując totalne głupoty czy zasłyszane zabobony.

 

Za to z tych mniej znanych zrobiłeś totalne ofermy piszące za broszkę, albowiem nie masz zielonego pojęcia iż mogą one mieć audiencję ubierającą się w najlepsze marki i wydając na to grube tysiące, a mały ruch wynika jedynie z faktu iż bardzo wąska grupa Pań może sobie na takie wydatki pozwolić zresztą nie inaczej jest z drugą połową.

 

Jednak w przypadku biżuterii po 10 PLN, pierwsza grupa będzie znacznie lepszym wyborem i wbrew Twojej kretyńskiej teorii możesz się z każdą z nich skontaktować jeśli potrafisz tylko znaleźć zakładkę "kontakt" na ich blogu. Jeśli choć dla jednej z nich styl youbee będzie pasował do stylu który promuje dana blogerka - jestem przekonany że nawet ta najbardziej znana będzie zainteresowana współpracą albowiem pójdą za tym stylem obserwujące ją osoby co przełoży się znacząco na jej dochody.


Poleciłeś autorowi wątku skorzystanie z jednej z wielu polskich sieci. Dlaczego nie podałeś choć jednej z nich ? Wstydzisz się jest jest tam 4 wydawców a Ty jesteś piąty ?

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale Ty ogarniasz @Domeniacz chociaż to, że Ty sam dyskutujesz ze tekstami i wątkami, które sam wrzucasz. bo wygląda, ze nie i dlatego jakakolwiek dyskusja jest pozbawiona sensu

 

ps. a ja od 21 lat żyję na zasiłku. nie zarobiłem nic na SEO, SEM, domenach i PP

ps2 jeśli zaś chodzi o polecenie sieci działających w Polsce to zacząłbym od Tradedoubler, Awin, TradeTracker i netsalesMedia. ewentualnie z mniej znanych wśród polskich wydawców: leadstar, bluepartner, convertiser

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej ... z moim polskim coraz gorzej, od kiedy wyniosłem się do Niemiec. Bo ciężko mi zrozumieć, co @networker napisałeś.... ale tak czy siak w 100% się zgadzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

sam dyskutujesz ze tekstami i wątkami, które sam wrzucasz...

1 godzinę temu, networker napisał:

ja od 21 lat żyję na zasiłku. nie zarobiłem nic na SEO, SEM, domenach i PP

 

Biorąc te 2 cytaty pod uwagę to raczej mówisz o sobie albowiem nigdzie nie napisałem ani słowem odnośnie Twoich dochodów jak i również że nic nie zarobiłeś. Więc proszę nie wkładaj w moje usta czegoś czego nie powiedziałem. Bo jeśli chodzi o rynek domen PL pojawiłeś się na nim we właściwym czasie i aktywnie na nim działasz. Ale nie oznacza to automatycznie iż jesteś dobry we wszystkim. Na forum mamy także np. producentów drzwi - zresztą bardzo ładnych, szkoda tylko że ze względu na brak wiedzy jak sprzedać tak dobry towar spółka idzie na dno.

 

Pewnie @Tron by się wielce zadziwił gdyby wiedział który to nick, albowiem zadziwia go nawet iż ktoś dobry w SEO może być na forum o domenach, pomijając już nawet fakt iż domeny są stricte z SEO powiązane, czego nie można powiedzieć o drzwiach ;)

 

Ale wracając Bartek do tematu - wreszcie podałeś jakiś wartościowy przykład - napisz jeszcze która z tych sieci dysponuje podobnym wskaźnikiem jak EPC, który dla mnie jest kluczowy przy wyborze reklamodawcy. Rzucę okiem na sieć którą polecisz. Bo z tego co widzę twórca tematu jedynie ograniczył się do wrzucenia linka z nadzieją że wszyscy pozabijają się przy rejestracji do nikomu nieznanej marki na stronie która ma ogrom błędów aby kupić biżuterię za 10 PLN na forum o domenach :lol:

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

Rzucę okiem na sieć którą polecisz. 

 

Rzuć okiem i sprawdź. Masz dużo czasu

 

Ps. Reszty mi sie nie chce komentowac i wycinac cytatow typu:

 

"Zobacz jaki jestes maly"

"Zadaj sobie pytanie ile zarobiles"

 

I podobny w tym czy w innych watkach

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minut temu, networker napisał:

Rzuć okiem i sprawdź

 

Mówisz masz:

 

pp-1.png.cc2f733fb56dfe13d0b95131a57e2298.png

 

Cóż za zadziwiające podobieństwo:

 

3 godziny temu, networker napisał:

Tradedoubler, Awin, TradeTracker i netsalesMedia. ewentualnie z mniej znanych wśród polskich wydawców: leadstar ...

 

 

Szach Mat Panie @networker

 

 

Naprawdę myślałeś że ten numer przejdzie ? 

Łudziłeś się że jak skopiujesz z jakiejś strony wybrane pozycje to nabierzesz mnie na tak słabą manipulację ?

Znasz setki PP a nie potrafisz podać odpowiedzi na tak banalne pytanie ?

 

Cóż za pech że nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w Google ...

A wiesz dlaczego Ci się nie udało Bartek ? Bo zanim go zadałem to sprawdziłem ;)

 

A z takiej listy to i nawet największy głąb potrafi skopiować wybrane pozycje:  http://affmarketing.pl/28-sieci-afiliacyjne-dzialajace-w-polsce-lista/

Ale podobnie jak TY nie będzie w stanie podać odpowiedzi na moje pytanie.

Dlatego celnie zadałem takie a nie inne. 

 

"Zobacz jaki jestes maly"  nawet nie oddaje rzeczywistości, że już o obłudzie nawet nie wspomnę...

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja 22.04.2021

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym programem partnerskim. Po wysłuchaniu uwag i propozycji wprowadziliśmy kilka zmian, aby był on jeszcze lepszy dla Was.

  • Strona została wzbogacona o nowy szablon.
  • Moduł programu partnerskiego dostał kilka nowych funkcji.
  • Paleta produktów drastycznie wzrosła. Powodem tego jest nawiązanie współpracy z paroma hurtowniami.
  • Na każdej stronie produktu widnieje informacja o kwocie jaką możecie zyskać, jeśli wasz klient kupi akurat dany produkt.
  • Deep linking - wasz link referencyjny (reflink) działa na każdej podstronie.
  • Prowizja od zakupów poleconego klienta nie ma okresu ważności. Innymi słowy np. jeśli klient kupi po roku od rejestracji jakiś produkt prowizja jest naliczana nadal.
  • Po wejściu z waszego linku referencyjnego dane w ciasteczkach (cookies) zostają na 180 dni. W tym czasie, jeśli klient zarejestruje się zostanie przypisany do waszego konta.

Pozdrawiamy,

Youbee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×