Jump to content
Vulcanoo

Youbee.pl - program partnerski T1 - 10% ,T2 - 5%, T3 - 1% biżuteria

Recommended Posts

VhvdLGK.png

Dzień dobry,

Jestem przedstawicielem firmy Youbee.pl, czyli sklepu zajmującego się sprzedażą produkowanej przez nas srebrnej i złotej(wkrótce) biżuterii. Większość naszego asortymentu posiada naturalny bursztyn bałtycki, to nasz znak rozpoznawczy. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie partnerskim - współpraca polega na promowaniu naszych usług przy użyciu linku referencyjnego + unikalnego kodu rabatowego (czyli standard :D).

Najważniejsze informacje:

Na start naszego programu partnerskiego przyjęliśmy afiliacje dwupoziomową. Do pozyskania klientów każdy partner po zarejestrowaniu otrzymuje unikalny kod rabatowy -10%, którym może zachęcać klientów. Aktualnie przyjmujemy, że przynajmniej na okres 3 miesięcy stawki wyglądają następującą:

• Pierwszy poziom poleceń - 10% od każdego zakupu
  • Drugi poziom poleceń - 5% od każdego zakupu
  • Trzeci poziom poleceń - 1% od każdego zakupu
  • Typ prowizji: od sprzedaży
  • Minimalna kwota wypłaty: 50zł

Każdy partner otrzymuje prowizję, kiedy:

• polecony przez niego klient zarejestruje się przez link referencyjny i dokona zakupu,
  • użyje unikalnego kodu rabatowego -10% przy finalizowaniu zamówienia i dokona zakupu.

Dla zainteresowanych naszym programem partnerskim link do rejestracji:

Proponowana forma promowania:

1. Rejestracja, pobranie unikalnego linku referencyjnego oraz kodu rabatowego.

2. Promowanie sugestywne z użyciem linków referencyjnych i unikalnych kodów rabatowych dla waszych klientów -10%.

Będziemy bacznie monitorować nasz program partnerski i rozwijać go, gdy grono partnerów będzie większe jak i sama sprzedaż. Nie wykluczamy uruchomienia czwartego poziomu poleceń. Wszystko zależy od odbioru.

wrpigqc.png

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły. 

W przypadku problemów lub pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,

Youbee

w dzisiejszych czasach nikt poważny nie będzie się w takie współprace bawił. Zgłoście się do jakiejś sieci afiliacyjnej

@Vulcanoo 

Zawsze pochwalam mądre posunięcia do których należy bez wątpienia program partnerski. Jednak na Waszej stronie jest masa błędów, np raz się otwiera a raz są niekończące się przekierowania albo też przekierowanie kończy się błędem 404 - proponował bym przyjrzeć się tej kwestii.

Jako osoba siedząca w PP blisko 10 lat (po obu stronach), mogę Wam podpowiedzieć kilka rozwiązań, a mianowicie:

1. ?ref=XXX działający tylko na jednej podstronie to bardzo słabe rozwiązanie i do tego klient od razu wie że znajduje się na stronie affiliacyjnej. Proponuje zmienić np. na "item" ;)
  2. Deep linking. Affiliacja musi działać na każdej podstronie, zwłaszcza na podstronach z ofertą. Często padają pytania gdzie dany towar został zakupiony i najczęściej wtedy podaje sie linka do konkretnej podstrony nie zaś do strony rejestracji.
  3. Bardziej zaawansowana forma, np: /item-75-cos-tam-cos-tam. W 99% nikt nie kuma co to jest za link co oznacza iż można go wkleić niemal wszędzie - co znacząco przekłada się na zaufanie względem niego i w efekcie końcowym na konwersję od której przecież jest prowizja ;) 

Jeśli Wasze produkty przyjmą się na rynku - zapraszam do kontaktu - mogę zaoferować wdrożenie PP którego tygryski lubią najbardziej i który w 100% wygląda na naturalny - dając kopa w serp i bijąc na głowę wszystkie sieci affiliacyjne stosujące przestarzałe i mało skuteczne rozwiązania które są w niełasce Google.

Nie podaliście też kluczowych informacji:

- jak długo cookie jest ważne

- czy prowizja od zakupów poleconego klienta ma okres ważnośći. Innymi słowy - jeśli klient kupi po roku od rejestracji jakiś produkt - czy prowizja jest naliczana czy też nie. Nie jest tajemnicą iż programy które nie posiadają "daty wygasania" są o niebo bardziej atrakcyjniejsze dla wydawców, nawet przy niższej prowizji.

- użycie słów "przynajmniej na okres" nie zachęca do Waszego PP. Zastanówcie się jaką stałą prowizję możecie zaoferować bez terminu ważności a Wasz PP będzie dużo bardziej atrakcyjny, zwłaszcza iż firma jest młoda i trzeba włożyć trochę wysiłku w jej promocję.

Dnia 15.03.2021 o 21:52, networker napisał:

w dzisiejszych czasach nikt poważny nie będzie się w takie współprace bawił. Zgłoście się do jakiejś sieci afiliacyjnej

Sory Bartek, ale piszesz kompletne głupoty. Właśnie PP jest najbardziej rozsądnym rozwiązaniem zarówno dla elity SEO jak i również dla firm. Albowiem firma płaci wyłącznie prowizje od rzeczywistej sprzedaży nie ryzykując ani grosza na nieudane kampanie reklamowe w przypadku gdy nie zajmują się nimi specjaliści czy też nieudaczników przesyłających raporty SEO bez żadnej gwarancji określonych pozycji na określone frazy a za to narażając daną stronę na kary od Google.

Edited by Domeniacz

18 minut temu, Domeniacz napisał:

Sory Bartek, ale piszesz kompletne głupoty. Właśnie PP jest najbardziej rozsądnym rozwiązaniem zarówno dla elity SEO jak i również dla firm. Albowiem firma płaci wyłącznie prowizje od rzeczywistej sprzedaży nie ryzykując ani grosza na nieudane kampanie reklamowe w przypadku gdy nie zajmują się nimi specjaliści czy też nieudaczników przesyłających raporty SEO bez żadnej gwarancji określonych pozycji na określone frazy a za to narażając daną stronę na kary od Google.

nie zrozumiałeś, więc dosłownie: nikt normalny nie będzie się bawił w osobne umowy i partnerstwo z pojedynczym podmiotem ( szczegolnie małym ) i dlatego sugerowałem im zgłoszenie się do sieci afiliacyjnej, która ( co prawda trochę dla siebie zabierze - ale nie reklamodawcy tylko wydawcy ) ale zagwarantuje wiecej wydawców, w krótkim czasie.

.

ale co ja tam wiem...

5 minut temu, networker napisał:

nikt normalny nie będzie się bawił w osobne umowy i partnerstwo z pojedynczym podmiotem ( szczegolnie małym ) i dlatego sugerowałem im zgłoszenie się do sieci afiliacyjnej ...

Jak kiedyś pokazałem, właśnie to te małe podmioty są o niebo skuteczniejsze od dużych. Jeśli pamiętasz przykład frazy finansowej na której jedna DG zajmuje 5 na 10 pozycji w Google to chyba jest oczywiste że cała reszta tych "dużych" może tylko wyć z zachwytu i niedowierzania w tym wielkie banki z miliardowymi budżetami. Takie są FAKTY Bartek. Owszem po części masz rację, jest wiele firm które nie współpracują z małymi podmiotami - ale to tylko ich strata i kto potrafi dostrzec możliwości ogrywa konkurencję jak dzieci, bardzo często konkurencję dysponującą znacznie większymi zasobami pod każdym względem - za wyjątkiem jednego: praktycznej wiedzy w zakresie skutecznego SEO.

35 minut temu, łukasz napisał:

domena tragiczna. 

Z tym się absolutnie zgodzę albowiem pszczoła kojarzy mi się z wyjątkowo wypasionym egzemplarzem :lol: Ale być może celują właśnie w taką niszę. A może dzięki obecności na tym forum zdecydują się na zmianę marki bo nie ma co ukrywać iż "YouBee" w kategorii "luxury" się nie znajduje.

Ponadto chcąc zaistnieć na rynku zachodnim - domena .PL to wyjątkowo tragiczne rozwiązanie bez dwóch zdań.

Nawet .net będzie o niebo lepsze. Z końcówki .net korzysta np. Pandora.

Edited by Domeniacz

50 minut temu, Domeniacz napisał:

Jak kiedyś pokazałem, właśnie to te małe podmioty są o niebo skuteczniejsze od dużych. Jeśli pamiętasz przykład frazy finansowej na której jedna DG zajmuje 5 na 10 pozycji w Google to chyba jest oczywiste że cała reszta tych "dużych" może tylko wyć z zachwytu i niedowierzania w tym wielkie banki z miliardowymi budżetami. Takie są FAKTY Bartek. Owszem po części masz rację, jest wiele firm które nie współpracują z małymi podmiotami - ale to tylko ich strata i kto potrafi dostrzec możliwości ogrywa konkurencję jak dzieci, bardzo często konkurencję dysponującą znacznie większymi zasobami pod każdym względem - za wyjątkiem jednego: praktycznej wiedzy w zakresie skutecznego SEO.

Tyle, ze ja mówie z punktu widzenia wydawcy. Nie mam czasu na zabawy w umowy z jednym sklepem, ktory nie wiem jaka ma sprzedaz, czy jest wyplacalny, jak dlugo bedzie chcual wspolpracowac. Poprostu wole wspolpracowac jako wydawca z sieciami i z ich oferty wybierac interesujacych mnie reklamodawcow. I wydaje mi sie, ze dla sklepy typu youbee tez lepszym rozwiazaniem na szukanie wydawcow jest nawiazanie wspolpracy z siecia. Tylko tego dotyczyl moj wpis

Edited by networker

@networker Skoro o sieciach mowa, znasz tą sieć Bartek ?

pp-list.png.82dd9a5bb5e64d90e81a1997aed8419b.png

W tej sieci takie firmy jak YouBee nie mają szans wogóle zaistnieć, albowiem o tym czy najlepsi wydawcy zdecydują się na promocję danego produktu decyduje EPC. Innymi słowy - czekamy aż płotki sprawdzą dany program i czy jest sens w niego wogóle się bawić. A płotki dość sceptycznie podchodzą do nieznanych marek a do tego mały asortyment o niskich cenach nigdy nie uzyskuje wysokiego EPC chyba że jest szczególnie wybitny. To samo tyczy się reklamodawców - Mogą sobie wybrać tylko najlepszych i najskuteczniejszych wydawców. A od tego już krok do właściwej współpracy ;)

Edited by Domeniacz

ech. znowu to samo.... jeżeli nie zgadzasz się, że dla youbee lepszym i szybszym sposobem na znalezienie wielu wydawców jest dołączenie do jednej z wielu sieci afiliacyjnych ( nie musi to być CJ ) to po to prostu napisz, że radzisz im nie słuchac Networkera, bo jest sporo ludzi/firm, którzy tylko czekają aby podpisywac indywidualna umowy z małymi reklamodawcami

2 godziny temu, networker napisał:

dla youbee lepszym i szybszym sposobem na znalezienie wielu wydawców...

W przypadku youbee uważam iż znacznie lepszym rozwiązaniem będzie poszukanie blogerek modowych dzięki którym dotrą do właściwej grupy odbiorców w jeden dzień. Albowiem jest różnica między ilością a skutecznością. A przy niskim EPC nie mają absolutnie żadnych szans na dotarcie do najlepszych wydawców. Bo jest różnica między domenką jakiegoś Janusza z 1000 uu miesięcznie a stronami wydawców mających miliony uu na miesiąc. O ile wspomniany Janusz straci kilka groszy na niskim EPC, w przypadku najlepszych wydawców są to grube tysiące.

Nie wiem jak teraz ale kiedyś CJ pobierał opłaty od mało skutecznych Januszy aby ich po prostu wyeliminować ze swojej sieci. I takie Janusze trafiają do podrzędnych sieci affiliacyjnych. Albowiem na zasadzie o jakiej wspomniałeś - najlepsi wydawcy współpracują wyłącznie z najlepszymi sieciami do których CJ sie zalicza oferując między innymi śledzenie konwersacji poprzez API oraz PP największych graczy na rynku a przy niektórych promocjach EPC sięga 2,000 USD. A nie oznacza to nic innego jak to że z 1,000 kliknięć masz 2,000 USD, często w zaledwie jeden dzień.

I dlatego właśnie osoby które znają SEO siedzą w PP a usmarkane Janusze wciskają ciemnotę o sitemapach i podobnych bzdetach ;)

Edited by Domeniacz

1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

W przypadku youbee uważam iż znacznie lepszym rozwiązaniem będzie poszukanie blogerek modowych dzięki którym dotrą do właściwej grupy odbiorców w jeden dzień.

bo modelki blogowe nie współpracują z sieciami afiliacyjnymi i łatwiej jest dotrzeć do nich osobno i niż hurtem :D Pomijając te wieksze, które współpracują z domami mediowymi i tym bardziej nie będa bawiły się w drobnice i indywidualne umowy. I oczywiscie są setki blogerek/blogerów którzy napiszą o danym produkcie w zamian za najtańsza broszkę ale ich zasięg i zdolność konwersji plus koszt czasu aby je wyzbierać jest IMO nieopłacalny

ale co ja tam wiem, tylko czas zmarnowalem, już  uciekam. wystarczyło siedziec cicho i  nie pisać, ze zamiast łapać wydawców na di.pl na indywidualne umowy i piramidy lepiej wejść do sieci afiliacyjnej ;)

39 minut temu, networker napisał:

bo modelki blogowe ...

39 minut temu, networker napisał:

tym bardziej nie będa bawiły się w drobnice ...

Kiedyś zgłosiło się do mnie Sedo aby mnie zainteresować swoim programem affiliacyjnym, chcesz porównać Sedo do blogerek modowych ? Proszę  Cię, nie rozśmieszaj mnie Bartek.

Jak myślisz, dlaczego tak wielka firma jak Sedo zgłosiła się do mnie osobiście i jak mnie znaleźli ? Dlaczego nie skorzystali z Twoich sieci  przecież tam są tysiące wydawców, czyż nie ?

Jeśli znajdziesz odpowiedzi na te pytania to szybko zrozumiesz jak bardzo jesteś mały jeśli chodzi o PP Panie @networker

20 minutes ago, łukasz said:

No i kolejny - tym razem na pierwszy rzut oka wymiatacz zmieciony argumentami, 3 emotki zostały... 

Wąski (domeniacz) aleś Ty mi teraz zaimponował. B)

Idealnie się dobraliście. Stanowicie doskonały zespół z domeniaczem. Coś jak Don Kichot i Sancho Panza :P

• Like 1

@networker 

Chyba Bartek pobiegłeś zażywać kąpieli słonecznych jak nasz "znafca" SEŁO z krainy XYZ. Bo już nawet zacząłeś mylić blogerki modowe z modelkami blogowymi :lol: 

Ale rozumiem że jak już nałykałeś się świeżego powietrza jak karp to możemy przystąpić do dalszej konwersacji bez tak fatalnych pomyłek ? :P

Edited by Domeniacz

wow. złapałeś mnie. brawo Ty.

Do konwersacji niestety nie wrócimy, gdyż Ty dyskutujesz sam ze sobą i z tym co Ty myślisz, ze ktoś mysli, robi i pisze. o "argumencie merytorycznym": "zrozumiesz jak bardzo jesteś mały" nie wspominając.

Także pozostaje mi przeprosić założyciela tematu i po raz kolejny zasugerować, że zamiast próbować łapać pojedyncze osoby na indywidualne umowy to szybciej, taniej i skuteczniej bedzie @Vulcanoo po prostu zgłosić się do jednej z wielu działajacych w Polsce sieci afiliacyjnych.

@networker 

Bartek, nie obrażaj się jak dziecko tylko spójrz prawdzie w oczy i zadaj sobie trzy pytania.

1. ile firm skontaktowało się z Tobą osobiście odnośnie współpracy przy promowaniu jakiegokolwiek produktu/usługi i ile na tym zarobiłeś ? 
  2. ile masz stron w Alexa 100K, ile stron specjalistycznych będących wysoko w Google, zwłaszcza na frazy o wysokim CPC ?
  3. jaką wartość CLV (Customer lifetime value) dla reklamodawców przedstawiają poleceni przez Ciebie klienci ? Czy to np. 10,000 USD czy raczej jakiś śmieszny grosz ?

Do tego podjarałeś się tymi bardziej znanymi blogerkami modowymi robiąc z nich niewiadomo jakie guru, gdzie prawda jest taka iż mają one bliżej nieokreśloną audiencję za wyjątkiem faktu iż są to kobiety które po części interesuje moda a po części np. lubią daną osobę ze względu na jej styl pisania o czym bardzo szybko może się przekonać czytając komentarze. Dlatego też wylałem na Ciebie wiadro zimnej wody z Sedo aby uświadomić Ci jak daleko jesteś od prawdy wypisując totalne głupoty czy zasłyszane zabobony.

Za to z tych mniej znanych zrobiłeś totalne ofermy piszące za broszkę, albowiem nie masz zielonego pojęcia iż mogą one mieć audiencję ubierającą się w najlepsze marki i wydając na to grube tysiące, a mały ruch wynika jedynie z faktu iż bardzo wąska grupa Pań może sobie na takie wydatki pozwolić zresztą nie inaczej jest z drugą połową.

Jednak w przypadku biżuterii po 10 PLN, pierwsza grupa będzie znacznie lepszym wyborem i wbrew Twojej kretyńskiej teorii możesz się z każdą z nich skontaktować jeśli potrafisz tylko znaleźć zakładkę "kontakt" na ich blogu. Jeśli choć dla jednej z nich styl youbee będzie pasował do stylu który promuje dana blogerka - jestem przekonany że nawet ta najbardziej znana będzie zainteresowana współpracą albowiem pójdą za tym stylem obserwujące ją osoby co przełoży się znacząco na jej dochody.

Poleciłeś autorowi wątku skorzystanie z jednej z wielu polskich sieci. Dlaczego nie podałeś choć jednej z nich ? Wstydzisz się jest jest tam 4 wydawców a Ty jesteś piąty ?

Edited by Domeniacz

ale Ty ogarniasz @Domeniacz chociaż to, że Ty sam dyskutujesz ze tekstami i wątkami, które sam wrzucasz. bo wygląda, ze nie i dlatego jakakolwiek dyskusja jest pozbawiona sensu

ps. a ja od 21 lat żyję na zasiłku. nie zarobiłem nic na SEO, SEM, domenach i PP

ps2 jeśli zaś chodzi o polecenie sieci działających w Polsce to zacząłbym od Tradedoubler, Awin, TradeTracker i netsalesMedia. ewentualnie z mniej znanych wśród polskich wydawców: leadstar, bluepartner, convertiser

• Like 1

Jej ... z moim polskim coraz gorzej, od kiedy wyniosłem się do Niemiec. Bo ciężko mi zrozumieć, co @networker napisałeś.... ale tak czy siak w 100% się zgadzam.

1 godzinę temu, networker napisał:

sam dyskutujesz ze tekstami i wątkami, które sam wrzucasz...

1 godzinę temu, networker napisał:

ja od 21 lat żyję na zasiłku. nie zarobiłem nic na SEO, SEM, domenach i PP

Biorąc te 2 cytaty pod uwagę to raczej mówisz o sobie albowiem nigdzie nie napisałem ani słowem odnośnie Twoich dochodów jak i również że nic nie zarobiłeś. Więc proszę nie wkładaj w moje usta czegoś czego nie powiedziałem. Bo jeśli chodzi o rynek domen PL pojawiłeś się na nim we właściwym czasie i aktywnie na nim działasz. Ale nie oznacza to automatycznie iż jesteś dobry we wszystkim. Na forum mamy także np. producentów drzwi - zresztą bardzo ładnych, szkoda tylko że ze względu na brak wiedzy jak sprzedać tak dobry towar spółka idzie na dno.

Pewnie @Tron by się wielce zadziwił gdyby wiedział który to nick, albowiem zadziwia go nawet iż ktoś dobry w SEO może być na forum o domenach, pomijając już nawet fakt iż domeny są stricte z SEO powiązane, czego nie można powiedzieć o drzwiach ;)

Ale wracając Bartek do tematu - wreszcie podałeś jakiś wartościowy przykład - napisz jeszcze która z tych sieci dysponuje podobnym wskaźnikiem jak EPC, który dla mnie jest kluczowy przy wyborze reklamodawcy. Rzucę okiem na sieć którą polecisz. Bo z tego co widzę twórca tematu jedynie ograniczył się do wrzucenia linka z nadzieją że wszyscy pozabijają się przy rejestracji do nikomu nieznanej marki na stronie która ma ogrom błędów aby kupić biżuterię za 10 PLN na forum o domenach :lol:

Edited by Domeniacz

1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

Rzucę okiem na sieć którą polecisz. 

Rzuć okiem i sprawdź. Masz dużo czasu

Ps. Reszty mi sie nie chce komentowac i wycinac cytatow typu:

"Zobacz jaki jestes maly"

"Zadaj sobie pytanie ile zarobiles"

I podobny w tym czy w innych watkach

56 minut temu, networker napisał:

Rzuć okiem i sprawdź

Mówisz masz:

pp-1.png.cc2f733fb56dfe13d0b95131a57e2298.png

Cóż za zadziwiające podobieństwo:

3 godziny temu, networker napisał:

Tradedoubler, Awin, TradeTracker i netsalesMedia. ewentualnie z mniej znanych wśród polskich wydawców: leadstar ...

Szach Mat Panie @networker

Naprawdę myślałeś że ten numer przejdzie ? 

Łudziłeś się że jak skopiujesz z jakiejś strony wybrane pozycje to nabierzesz mnie na tak słabą manipulację ?

Znasz setki PP a nie potrafisz podać odpowiedzi na tak banalne pytanie ?

Cóż za pech że nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w Google ...

A wiesz dlaczego Ci się nie udało Bartek ? Bo zanim go zadałem to sprawdziłem ;)

A z takiej listy to i nawet największy głąb potrafi skopiować wybrane pozycje:  http://affmarketing.pl/28-sieci-afiliacyjne-dzialajace-w-polsce-lista/

Ale podobnie jak TY nie będzie w stanie podać odpowiedzi na moje pytanie.

Dlatego celnie zadałem takie a nie inne. 

"Zobacz jaki jestes maly"  nawet nie oddaje rzeczywistości, że już o obłudzie nawet nie wspomnę...

Edited by Domeniacz