Jump to content
Domeniacz

NameJet leży i kwiczy

Recommended Posts

@łukasz To nie tylko domena a serwis. I to nie byle jaki serwis a dobrze znany domainerom i stricte przez nich używany. Z pewnych względów korzystają oni np z NameJet zamiast DropCatch. W Alexie ma pozycję 10,508 gdzie dla porównania np. AfterMarket wraz z ponad 100,000 domen na niego kierujących jest w Alexie na pozycji 110,141. Nie wiem czy jesteś w stanie sobie nawet wyobrazić jaka jest przepaść w ruchu pomiędzy tymi liczbami.

 

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, łukasz napisał:

 i myślisz że ...

 

Myślę że nie przyszło Ci do głowy że część osób korzysta z API i tym bardziej nie mogłeś wpaść na to że część osób mogła na to nie być po prostu przygotowana. Ponadto odkąd NameJet działa przez CloudFlare są tylko same kłopoty czym jestem bardzo zniesmaczony co zresztą można już wyczuć w samym tytule. Więc skoro z czegoś nie korzystasz i nie rozumiesz sensu danej wypowiedzi - daruj sobie bezwartościowe komentarze i insynuacje, zamiast tego po prostu grzecznie zapytaj a szansa że uzyskasz grzeczną i merytoryczną odpowiedź jest spora ;)

 

 

No chyba że chcesz być kolejnym zamiecionym ? Bo przecież wiesz jak kończy się polemika w niewłaściwym tonie z domeniaczem :lol:

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×