Jump to content
Domeniacz

NameJet leży i kwiczy

Recommended Posts

@łukasz To nie tylko domena a serwis. I to nie byle jaki serwis a dobrze znany domainerom i stricte przez nich używany. Z pewnych względów korzystają oni np z NameJet zamiast DropCatch. W Alexie ma pozycję 10,508 gdzie dla porównania np. AfterMarket wraz z ponad 100,000 domen na niego kierujących jest w Alexie na pozycji 110,141. Nie wiem czy jesteś w stanie sobie nawet wyobrazić jaka jest przepaść w ruchu pomiędzy tymi liczbami.

 

 

 

Edited by Domeniacz
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, łukasz napisał:

 i myślisz że ...

 

Myślę że nie przyszło Ci do głowy że część osób korzysta z API i tym bardziej nie mogłeś wpaść na to że część osób mogła na to nie być po prostu przygotowana. Ponadto odkąd NameJet działa przez CloudFlare są tylko same kłopoty czym jestem bardzo zniesmaczony co zresztą można już wyczuć w samym tytule. Więc skoro z czegoś nie korzystasz i nie rozumiesz sensu danej wypowiedzi - daruj sobie bezwartościowe komentarze i insynuacje, zamiast tego po prostu grzecznie zapytaj a szansa że uzyskasz grzeczną i merytoryczną odpowiedź jest spora ;)

 

 

No chyba że chcesz być kolejnym zamiecionym ? Bo przecież wiesz jak kończy się polemika w niewłaściwym tonie z domeniaczem :lol:

 

 

Edited by Domeniacz
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Witam szanowne grono.   Mam poważny problem z byłym pracodawcą tyranem i despotą, który od kilkunastu lat prześladuje i molestuje moją rodzinę.   Opisany wyżej "envy guy"  szczesciokrotnie zamykał mnie na odziale psychiatrycznym (pod hipnozą aplikując taką truciznę że człowiek traci zmysły i odchodzi od rozumu! )   Przeleżałem na odziale łacznie ponad rok czasu w tym czasie straciłem dwa serwery dedykowane w OVH z pełną konfiguracją i danymi.  W szpitalu zostalem tak struty i nafaszerowany (g*wnem) że przez pół roku nie  byłem wstanie  wydac z siebie "znaku z klawiatury".    Aktualnie nie śpie juz 48 godzin i obawiam się 7 zamknięcia co robić i gdzie szukać pomocy ?
  • marihuanista.pl   Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
  • Miło, że do nas zajrzałaś. Bez Twojego odnośnika świat nie byłby już taki sam
  • Trochę mleka się rozlało. Trzeba mieć nadzieję, że to będzie wartościowa lekcja na przyszłość. Że Theo  z sentymentu będzie tu zaglądał i dostrzeże, że jednak wymienione przez niego osoby, mają nie tylko literówki   Bez jego podpowiedzi nowi zupełnie nie uwierzą, że coś się dobrze sprzedaje Dobrze, że pojawiła się Twoja / Wasza reakcja, choć na przyszłość byłoby chyba lepiej, gdyby była ciut szybsza. Bo nawet jeśli ktoś ma nie tylko minusy, to czasami tego mleka może rozlać się zbyt dużo. W każdym razie polecam ku pamięci, słowa prezesa Ochódzkiego, Ryszarda    
  • A ja nie polecam oferty circinus.pl. Kolega z forum mi powiedział,  że wykorzystują do syzyfowych prac swoich pracowników - i to jeszcze w niedzielę, w teoretycznie dzień wolny od pracy.     
  • Precel.pl   Sprzedam domenę z tematu.   Oferty zakupu proszę składać przez AM : Precel.pl   Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio : Portfolio
  • U nas w firmie ostatnio zorganizowali nam szkolenie w zakresie marketingu internetowego, prowadziła je firma circinus - szkolenie było bardzo fajnie przeprowadzone, dużo konkretnych przykładów, a nie sama pusta teoria. Na stronie https://circinus.pl/oferta/ możesz sobie podejrzeć ofertę pozostałych szkoleń tej firmy.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18759
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  TomekM
  Joined
×